Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Zavazná pravidla loveckého fóra
Zamčeno
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od Andy »

Sem budou moderatori psat vsechna napomenuti, aby bylo jasne, za co jsou uzivatele perzekuovani.

Diky

Andy
TIKKA T3 Varmint Stainless 308WIN, Leupold VX3 4,5-14x50 long range ill fine duplex
TIKKA T3x TAC 300WM, EAGLE TSV 14:02/75 640
ZKM452 22LR, PARD 008
IZ27M 12x76
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Re: Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od Andy »

Pani moderatori, nevite neco o zmizeni uzivatele patrol? Pripada mi, ze ho nekdo smazal i s jeho prizpevky??
TIKKA T3 Varmint Stainless 308WIN, Leupold VX3 4,5-14x50 long range ill fine duplex
TIKKA T3x TAC 300WM, EAGLE TSV 14:02/75 640
ZKM452 22LR, PARD 008
IZ27M 12x76
vhool

Re: Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od vhool »

Andy píše:Pani moderatori, nevite neco o zmizeni uzivatele patrol? Pripada mi, ze ho nekdo smazal i s jeho prizpevky??
tak to opravdu nevim ale mel by jsi nasi cinnost videt v administraci fora,jeste nedavno jsem videl jeho prispevek ohledne tusim krkavce
Uživatelský avatar
Shiva
Expert na zbrane
Příspěvky: 1170
Registrován: pon 25.9.2006, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Patrol

Příspěvek od Shiva »

Vzadnem pripade nemazu prispevky (max. svoje) mimo spatne uvedenych inzeratu v burze.
Napominani, banovani vzdy konzultuji, v pripade editace prispveku, je dobrym zvykem, napsat "editovano moderatorem z duvodu......"
Nepište soukromé zprávy, pište na mail: lovectvi@sniper.cz
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Re: Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od Andy »

Ok. V moderatorskem logu nic neni. Tak nam asi zahadne zmizel, nicmene se jiz znovu zaregistroval. Myslel jsem puvodne, ze se nekdo uklepl... nonic. Diky za info.
TIKKA T3 Varmint Stainless 308WIN, Leupold VX3 4,5-14x50 long range ill fine duplex
TIKKA T3x TAC 300WM, EAGLE TSV 14:02/75 640
ZKM452 22LR, PARD 008
IZ27M 12x76
vhool

Re: Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od vhool »

upozorneni (zatim to neni napomenuti) pro figiho: nemotat hrusky s jablky,diskuze ci teoreticke uvahy patri do patricneho tematu a ne ze budes cpat malou rychlou do kazdeho tematu kde se ti to hodi :!: (pravidlo o prispevcich a vhodnych tematech plati pro vsechny) . :!: :!: :!:
vhool

Re: Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od vhool »

figi píše:Psal jsem o účincích střel, ne o tom co malá a velká.
Nejlépe mi to pasovalo sem.

A neubližuj si slovy divoká teorie, nebo si fakt myslíš že se střela rozpadne či deformuje jen tak ? Pkud ano, pak zkus knihy o fyzice ze základní školy. Číst.
jelikoz uz mi dochazi trpelivost tak figi dostava prvni napomenuti.nejsem zvedavy na to aby me nekdo skolil v tom kam ktery prispevek patri.figi precti si pravidla fora misto diskuze s moderatorem.prispevek jsem presunul do patricneho tematu a tim to je pro mne uzavrena vec.jestlize chces diskutovat tak diskutuj tam a ne v tematu ktere je zamereno na umisteni zasahu . o ucincich je tu tema jine. :!: :!: :!: pravilda plati i pro tebe...
vhool

Re: Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od vhool »

Dnes 9.2.2010 napomenuti uzivatele :

Dejavu:
za porusovani pravidel fora konkretne bod 1 (opakovane zakladani threadu ktery tu jiz je a to dokonce ve stejne rubrice a to i pres upozorneni formou SZ)

Mathews:
za porusovani pravidel fora,konkretne za bod 7 v rubrice "Mechanicke zbrane"
vhool

Re: Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od vhool »

pan Karel Klein opet i pres upozorneni formou SZ a pri dalsim take jiz jednou varovan, pokracuje v porusovani pravidel bazaru.byl napomenut za nasledujici text (jeden z duvodu proc jsem prisny v bazaru a odkazuji na SZ.tohle tam jiste nepatri a u inzeratu na mnou prodavane zbozi bych z toho jiste nadseny nebyl ....)
karel klein píše:Zdravim pane nabízim za puškohled Artemis 6x42 púvodní verze štelováni vidění zadní časti puškohledu na tubusu **** Kč.nebot nový stál do **** Kč.děkuji za odpověd.
to all: pro rejpaly ci ukrivdene,budeli se to stale mnozit tak budu udelovat bany,za celou dobu fungovani fora to zde nebylo a je to zalezitosti hlavne nove prichozich :!: ....
vhool

Re: Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od vhool »

varovani pro mischak: pane kolego,do inzerce si muze psak kazdy cenu jakou chce a je na zajemci aby se rozhodl popripade si info vymenil pres SZ.mas-li pocit,ze jde o tebou nastineny problem,mas tu na to vlakno o kterem se zminujes :!: .varovani je za vazne poruseni pravidel.
mischak píše:Sorry za OT,ale tento puškohled byl zakoupen Z 99% u procházky za *****,- i s krytkami, takže pokud chcete dat vydělat.....no problem. Prosím admina o pečlivé (lidské) uvažení, ikdyž by to spíše šlo do Tematu Prodejci - poctivci .....
vhool

Re: Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od vhool »

zabanovan uzivatel HARY za hulvatstvi vuci clenum fora kdyz byl slusne upozornen ze zalozil double a po uzamceni onoho dablu ho zalozil znovu...HRUBE PORUSENI PRAVIDEL :!:
vhool

Re: Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od vhool »

kolega Karel Klein dostal ban na 1 mesic za opakovane porusovani pravidel bazaru....
Uživatelský avatar
Shiva
Expert na zbrane
Příspěvky: 1170
Registrován: pon 25.9.2006, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od Shiva »

Leone napomenut za opakovane otazky ohledne 6.5x55 v nekolika threadech soucasne. dalsi varovani nebude.
Nepište soukromé zprávy, pište na mail: lovectvi@sniper.cz
Uživatelský avatar
Shiva
Expert na zbrane
Příspěvky: 1170
Registrován: pon 25.9.2006, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od Shiva »

Figi druhe napomenuti = BAN 1 mesic.
Shivo, chvílemi si protiřečíš, a chvílemi nemáš pravdu.
Žádná z továrních laborací nemá se střelou 140 gr. požadovanou energii ve 100m.

S těmi loveckými zkušenostmi na velké vzdálenosti se ptáš cíleně, protože víš, že nikdo neodpoví ?
Dobře víš, že nad 300 m tady na fóru ulovili spárkatou dva, možná tři lidé, navíc s jinými rážemi. Sám vycházíš jen z toho, co jsi někde četl, nebo slyšel.
osobni vzkazy patri do SZ. Nemistna kritika, i pres opakovane upozornovani psat PRAKTICKE zkusenosti nic nerikajici prispevek.

smazano z puvodniho threadu.
Nepište soukromé zprávy, pište na mail: lovectvi@sniper.cz
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: Napomenutí uživatelé - nedodržování pravidel fóra

Příspěvek od kasari »

František Fořt - napomenutí za agresivní a vyhrocenou argumentaci v diskuzi o 6,5x55 SE
Ulkomaalainen...
Zamčeno