lov jelena na slovensku

Vše o lovectví v jiných zemích (něco jako poradna)
Odpovědět
Uživatelský avatar
roedear
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 418
Registrován: pon 13.10.2008, 14:27

Lov jelena na Slovensku

Příspěvek od roedear »

.. v roce 2006 jsem byl na pozvání na Slovensku, překrásná příroda, revír přes 8 tisíc ha. Nakonec jsem nelovil, ale byl jsem u toho, když nám do zad na 15 m vyšel nepravidelný ?esnácterák, zlatá medaile, cca 14-16 let a zatroubil, kde že je ten druhý... Večer jsem pak potkal ještě silnějšího jelena. Plán lovu byl už splněn a žádná další volná štvorka nebyla. I tak krásný pocit navábit si při šoulačce jelena. 8)
Naposledy upravil(a) Karel61 dne pon 27.2.2017, 21:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Pravopis nadpisu
Climber
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 168
Registrován: pát 07.8.2009, 11:12
Bydliště: Praha 9, Újezd nad Lesy

Re: Lov jelena na Slovensku

Příspěvek od Climber »

Na Slovensku jsem jelena lovil jenom jednou - Súlovské vrchy. Žádná speciální administrativa s tím nebyla, bylo to u kamaráda. Zážitky pěkné, zvěř jsme také viděli, i když největší jelen, kterého jsem potkal byl "pouze" desaterák. Na přístup místních myslivců si také nemohu stěžovat, celé to proběhlo ve velmi dobré a přátelské atmosféře.
Sauer 202 Stutzen 308 W, Zeiss Victory Varipoint 2,5-10x50, Patterdale terrier
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: lov jelena na slovensku

Příspěvek od Zdenek41 »

Patrol nevím v,které oblasti jsi lovil já jsem se pohyboval u Lipt.Hrádku a mohu ti říci,že lepší lidi u nás nepotkáš.Beru personál to co mají nahoře mě nezajímá.Drsná lesnicky a myslivecky využívaná lokalita,jinak žádná pracovní příležitost.Bohužel letos se to tam nějak pomlelo asi s novým zákonem a pozvání bylo zrušeno.Co bude u nás za tři roky možná i hůř,raději memyslet.
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: lov jelena na slovensku

Příspěvek od curil »

Chlapi já jsem se přez psy s kamarádil s klukem od Povážské,revír krásný a lidi uplně super.pokaždé se tam těším.loni jsem tam dokonce střelil jelena.nevím kde bych jinde dnes střelil jelena zadarmo,dnes samý poplatkový lov nebo nějaké proti služby,jinak obyč myslivec zadarmo asi nic.na foru myslivosti psal kluk že dostal za úspěšně složené zkoušky odstřel jelena ,to jsem čučel :) .
slon
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: sob 05.5.2007, 10:35

Re: lov jelena na slovensku

Příspěvek od slon »

Zdenek 41 ked si bol na Slovensku polovat na jelena nebol si nahodou Kralova Lehota,Svarin?
kamenikjohan
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 07.1.2010, 18:35
Bydliště: sumperk

Re: lov jelena na slovensku

Příspěvek od kamenikjohan »

Ja jsem tedy na zadnem poplatkovem lovu jeste nebyl ,ale letos bych se chtel nekde podivat-je mi to vcelku jedno jestli na jelena nebo losa ci medveda,ale hlavne se mi nechce jed sam do ciziny.Je lepsi aspon kdyz tam clovek jede ve dvou a vice,nikdy nevis co se muze stat nebo jestli te nekdo neobere o penize.Takze pokud budes hledat nejakeho kolegu na lov tak se muzem domluvit,vybrat neco za dobre penize a muzem vyrazit.Honza- Sumperk :D
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: lov jelena na slovensku

Příspěvek od Zdenek41 »

To Slon omlouvám se koukl jsemaž dnes.Bylo to kousek za L.Hrádkem.Polesí si nevzpomenu,ale bylo to u Radovice.Supr sruby supr lidi.Parta Rakušáků a já.Docela dobrý rád na to vzpomínám.Jak už jsem psal lide se srdcem na dlani.Tam jsem teprve pochopil jak je naše myslivost blízko té dnes už u sousedů
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek



No neni to pohádka.Ani jsem lovit nemusel ač Vysočina je krásná tahle příroda,lidé se mi vryli hluboce do srdce.
Naposledy upravil(a) Zdenek41 dne čtv 14.1.2010, 18:19, celkem upraveno 1 x.
vhool

Re: lov jelena na slovensku

Příspěvek od vhool »

zdendo okamzite si uprav velikost obrazku na max.800x600 nebo tvuj prisevek smazu :wink:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: lov jelena na slovensku

Příspěvek od Zdenek41 »

Nejseš nějak moc rychlej :lol: :D :lol: :D
vhool

Re: lov jelena na slovensku

Příspěvek od vhool »

:lol: :lol: :lol: pamatuj ze vhool a chuck norris nikdy nespi :lol: :lol: :lol: :lol:
slon
Nový návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: sob 05.5.2007, 10:35

Re: lov jelena na slovensku

Příspěvek od slon »

To Zdenek.
Lovu Zdar krasne prostredie kde si poloval,ale tam som urcite nebol asi sa velmi podobas na chlapa ktoreho som stretol vo Svarine. Dakujem za odpoved a prajem Ti Lovu Zdar
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: lov jelena na slovensku

Příspěvek od Zdenek41 »

Fotím normálně v JPG nevím asi jsem se tam nechal tou krásou unést.Sory.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: lov jelena na slovensku

Příspěvek od Zdenek41 »

To slon možná jsme se potkali,třeba ještě potkáme.Ty lidé jsou mi tam blízcí.Posílám jak důmyslně jsou udělaný ty sruby.Ještě pár fotek.Ten špičák neni muj i když ráno mohl být na vaše poměry odstřelový.Mě se zdál velký a krásně zdravý kus.Už stárnu.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Odpovědět