Antimyslivost

Máte nějaký TIP na pěkné stránky nebo literaturu o lovecké-myslivecké nebo střelecké problematice? Podělte se prosím.
Lukas.Dolezal
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 204
Registrován: úte 12.12.2006, 19:37
Bydliště: Pardubicko

Antimyslivost

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

mrkněte na tohle : http://lidskebestie.blog.cz/0705/zaostreno-na-myslivost docela síla, stojí to za to
LukasD zh 324, 7x57R/16
klouda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: úte 13.2.2007, 12:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klouda »

tak další důkaz toho že lidská demence nezná hranic, vydrz?el sem asi 3 odstavce, pak to bylo vesměs to samé.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Rovnez jsem si dovolil neco imbecilniho prispet :oops: :lol:
TIKKA T3 Varmint Stainless 308WIN, Leupold VX3 4,5-14x50 long range ill fine duplex
TIKKA T3x TAC 300WM, EAGLE TSV 14:02/75 640
ZKM452 22LR, PARD 008
IZ27M 12x76
Mosin
Zkušený diskutér
Příspěvky: 633
Registrován: sob 14.10.2006, 10:20
Bydliště: jižní MORAVA

Příspěvek od Mosin »

již se mi zdálo, ? jsme to tu ře?ili, protože jsem se na ty stránky již dostal, a Možná i něco publikoval??? No pro sichr jsem tam napsal znovu, protože se mi to nechtělo znovu číst :wink:
CZ 550, 308 Win. / CZ 527 Varmint 223Rem / CZ 550 300WinMag / BO 98 9,3x62
ZG 47 8x57 JS / ZBK 110, 5,6x50 RM + 12x70 / ZP 16x70 / IŽH-27EM-1C 12x70
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Teda chlapi! Vy jste jí dali pěknej kotel! :lol: Je to naprostá snůžka hovadin a ta holka asi ani netu?í, co to všechno znamená! :!: Myslím, že to přirovnání bylo naprosto výstí?né! :wink:
jarda-x
Nový návštěvník
Příspěvky: 9
Registrován: úte 12.6.2007, 15:58
Bydliště: jižní Morava

Příspěvek od jarda-x »

Tak to je ?kandál,sem se z toho skoro poblil!!!Chválim Mosina e Edelweisse s Andym za jejich snahu ale myslim že to bude bez efektu-snažit se něco vysvětlit 14-ti leté krávě která má v pokojíčku nad postelí plakát s poníkama a hrozně miluje zvířátka je asi o ničem.Holka si asi myslí že ?unka roste ve skleníku a kuřata sou sbevrazi kteří čekají jenom na to až je ona se?ere.Jo a poslední věc-kde ta P... do?la na 6 tisíc zastřelenejch psů a 54 tisís koček??
Tomáš Karel
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 394
Registrován: úte 20.2.2007, 11:40
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Tomáš Karel »

Můj názor je že věkovej průměr je tam tak kolem 15. A vůbec nevědí o čem tam mluví. Pár navočkovanejch trávo?routů by mě nemělo rozhodit, ale dostat autora toho článku do ruky tak se asi neovládnu!!!! :evil: :evil:
nimrod nimrod
Zkušený diskutér
Příspěvky: 951
Registrován: pon 08.1.2007, 22:54
Bydliště: Morava

Příspěvek od nimrod nimrod »

:lol: to jsou pí....ny což já tam nic psát nebudu nemám na to nervy
ZG47- 458 Win.
M.Sch. M1910- 9,5x57
ČZ 584- 7x57R/12-70
Mosin
Zkušený diskutér
Příspěvky: 633
Registrován: sob 14.10.2006, 10:20
Bydliště: jižní MORAVA

Příspěvek od Mosin »

mě je jedno co ?erou, ale co ze sebe vypouští! Musel jsem být i sprostej! A to já nebývá alespoň na veřejnosti, obvzlá?tě ne na cizí lidi. No co u?. Ale fakt to nemá smysl, jsou to takové zainteresováné individua, se kterými se nedá rozmlouvat. Jo a tu?ím, že jsem tam už kdysi psal a velmi slušnou formou, kdy jsem se pokoušel vysvětlit jak se věci maj. A ono ejhle ten článek tam ení. TAk jsem zvolil tvrdou variantu a hle ta se tam drží.
CZ 550, 308 Win. / CZ 527 Varmint 223Rem / CZ 550 300WinMag / BO 98 9,3x62
ZG 47 8x57 JS / ZBK 110, 5,6x50 RM + 12x70 / ZP 16x70 / IŽH-27EM-1C 12x70
Maja
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: pon 20.8.2007, 1:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maja »

jarda-x píše:Tak to je ?kandál,sem se z toho skoro poblil!!!Chválim Mosina e Edelweisse s Andym za jejich snahu ale myslim že to bude bez efektu-snažit se něco vysvětlit 14-ti leté krávě která má v pokojíčku nad postelí plakát s poníkama a hrozně miluje zvířátka je asi o ničem.Holka si asi myslí že ?unka roste ve skleníku a kuřata sou sbevrazi kteří čekají jenom na to až je ona se?ere.Jo a poslední věc-kde ta P... do?la na 6 tisíc zastřelenejch psů a 54 tisís koček??
A to si myslíš, že mě to nevadí?? :evil: Kdyby to ?lo, tak jím klidně vzduch! Rodiče mi jaksi nedovolí být vegetarián!!!
Jo a žádnej plakát nemám! A ano, hrozně miluju zvířata, ale nemůžu za to, že ty neví?, co to je, takže mi laskavě nenadávej!
A vysvětlování nebude nikdy bez efektu! Jsem ochotna se slušně bavit s každým, kdo na můj blog přijde, jenže jistí lidé tady odsud toho nejsou schopni!!! :!: :evil:
25. 8. 2007, 14:08 na mém blogu sólo pro vás!!!

Myslivci nás snad nezastřelí. Máme baterky!
Maja
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: pon 20.8.2007, 1:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maja »

Tomáš Karel píše:Můj názor je že věkovej průměr je tam tak kolem 15. A vůbec nevědí o čem tam mluví. Pár navočkovanejch trávo?routů by mě nemělo rozhodit, ale dostat autora toho článku do ruky tak se asi neovládnu!!!! :evil: :evil:
Na mém blogu je Možná průměr 15, ale autor, jemu? tenhle článek vyšel i v časopise bude nejspí? starší, že?!! :x
25. 8. 2007, 14:08 na mém blogu sólo pro vás!!!

Myslivci nás snad nezastřelí. Máme baterky!
Maja
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: pon 20.8.2007, 1:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maja »

Edelweiss píše:Bez urážky je to tam samá kráva,normální je být vše?ravec,tak co pořád ti okurci řeší?
No tebe ne, buď v klidu! každý si snad může jest co chce, než A řeší to na blogu tomu věnovanému, tak ti to může být ?umák! Jako bys nadával na pape?e, že v kostele řeší víru.
25. 8. 2007, 14:08 na mém blogu sólo pro vás!!!

Myslivci nás snad nezastřelí. Máme baterky!
Maja
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: pon 20.8.2007, 1:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maja »

Vojta píše:Teda chlapi! Vy jste jí dali pěknej kotel! :lol: Je to naprostá snůžka hovadin a ta holka asi ani netu?í, co to všechno znamená! :!: Myslím, že to přirovnání bylo naprosto výstí?né! :wink:
Ví? což Myslet znamená hovno vědět!
25. 8. 2007, 14:08 na mém blogu sólo pro vás!!!

Myslivci nás snad nezastřelí. Máme baterky!
Maja
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: pon 20.8.2007, 1:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maja »

klouda píše:tak další důkaz toho že lidská demence nezná hranic, vydrz?el sem asi 3 odstavce, pak to bylo vesměs to samé.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Lidské demence nezná hranic a lidská bezohlednost taky ne, což :evil:
25. 8. 2007, 14:08 na mém blogu sólo pro vás!!!

Myslivci nás snad nezastřelí. Máme baterky!
vhool

Příspěvek od vhool »

To Maja: ve vsi slusnosti,toto je forum venovane myslivosti a ne pseudoochrancum zvirat.jestli se ti nelibi co se zde resi tak zapomen tuto adresu.rozhorceni clenu tohoto fora naprosto chapu protoze jsou to lide kteri pro prirodu neco delaji a nemalo z nich jsou vysokoskolsky vzdelani jedinci.po shlednuti onoho blogu zastavam nazor ze toto muze publikovat verejne bud to jedinec ktery opravdu nevi o cem mluvi nebo jedinec ktery chce opravdu skodit.tudiz si muzes na blogu placat hovadiny jake chces ale ale nezatahuj sve diletantsvi sem.jestli se chces zucastnit diskuze tak prosim ale myslim ze pro tebe bude opravdu lepsi pustit si vecernicek "madla a tap" a rozjimat nad komentarem pro trilete spoluobcany.pletes si demokracii s demagogii a tudiz sam za sebe ti sdeluji,ze o takoveto cleny tu opravdu nestojim.to pisu opravdu jen sam za sebe nevim jak ostatni.... :evil:
Odpovědět