Přejít na obsah

Fotopast

Montáže

Lovecké puškohledy a vše o nich. Vaše zkušenosti, rady a dotazy.

Re: Montáže

Příspěvekod Peter_VANCAK » úte 22.5.2018, 6:51

A ako to je so zmenou natrelu v súvislosti s tepelnou roztaznostou hliníka resp duralu. Niekde som čítal že tieto AL zliatiny s tým môžu mať problém. Aj mne osobne sa stalo, že raz keď som nastreloval puskohladom v dosť veľkých mrazoch a následne prišiel na strelnicu v lete tak bol nastrel o 6 CM nižšie. Vtedy som to pripisoval zlému nastreleniu, ale teraz začínam uvažovať či to nemôže byť práve kvôli tým AL krúžkom??? Hmmmm tak čo vy na to???

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
Peter_VANCAK
Nový návštěvník

Re: Montáže

Příspěvekod Hank » čtv 24.5.2018, 23:55

Dobrý den,
Potřeboval bych radu zkušenějších ohledně montáže na ZH pro puškohled s označením ZF 8x56-M s lyžinou/šínou.Dostal jsem tento puškohled i se zřejmě po domácku vyrobenou montáží darem ještě jako adept.Nicméně montáž byla dlouhými roky používání ochozená a neudržela nástřel.V loveckých potřebách o žádné podobné montáži neslyšeli,nikdy nic takového neviděli a tak jsem odešel s nepořízenou.Koupil jsem proto nový puškohled a tento starý uložil na odpočinek.Nedávno se mně ale znovu dostal do ruky a mě napadlo poprosit Vás tady na foru o pomoc,na internetu jsem našel tento puškohled (označení ZF 8x56-M) pouze v kombinaci s montáží na kulovnici takže je možné že se k této optice montáž na ZH vůbec nevyrábí ale za optání člověk nic nedá.
Děkuji
Hank
Nový návštěvník

Předchozí

Zpět na Puškohledy