TIKKA T3

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
Sam60
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: stř 12.6.2013, 6:35

Re: TIKKA T3 Lite

Příspěvek od Sam60 »

lanus píše:Sam60 - Keďže sa jedná o originálny doplnok treba osloviť dovozcu a nechať objednať .
Tak dovozce mi dneska řekl, že neví že něco takového existuje. Ale poradil mi firmu která má největší výběr . Takže to nechám jak to je a třeba se časem něco objeví.
Vaschek
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: sob 13.11.2010, 22:14

Re: TIKKA T3

Příspěvek od Vaschek »

zkus napsat na slovensko BWarms , maj trochu jinaci pristup.......
medo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 21.1.2010, 13:37

Re: TIKKA T3

Příspěvek od medo »

BWarms odporúčam , poslali mi krúžky optilock a bez problémov zohnali aj botku na sako trg čo som v týchto zemepisných šírkach inde zohnať nevedel .
Mirob
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 25.1.2007, 0:08

Re: TIKKA T3 Lite

Příspěvek od Mirob »

Sam60 píše:
lanus píše:Sam60 - Keďže sa jedná o originálny doplnok treba osloviť dovozcu a nechať objednať .
Tak dovozce mi dneska řekl, že neví že něco takového existuje. Ale poradil mi firmu která má největší výběr . Takže to nechám jak to je a třeba se časem něco objeví.
Dnes som si priniesol T3 varmint LH... :D ...mali v Detexe (Přerov) aj tie podložky...len ,že...jedna stojí a teraz pozor 1600 kč (má asi 5 mm)...uf...inanak Detex Přerov pre mňa prístup aký som dávno nevidel...super
Sam60
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: stř 12.6.2013, 6:35

Re: TIKKA T3 Lite

Příspěvek od Sam60 »

Mirob píše:
Sam60 píše:
lanus píše:Sam60 - Keďže sa jedná o originálny doplnok treba osloviť dovozcu a nechať objednať .
Tak dovozce mi dneska řekl, že neví že něco takového existuje. Ale poradil mi firmu která má největší výběr . Takže to nechám jak to je a třeba se časem něco objeví.
Dnes som si priniesol T3 varmint LH... :D ...mali v Detexe (Přerov) aj tie podložky...len ,že...jedna stojí a teraz pozor 1600 kč (má asi 5 mm)...uf...inanak Detex Přerov pre mňa prístup aký som dávno nevidel...super
Tak to je bomba cena. Vzhledem k tomu že jsem prodlužoval o 5 cm tak za těch 16 tisíc mám jinou plně stavitelnou pažbu. Tak tohle si můžou strčit někam. Ale děkuji za info. Už vím kde koupit za podstatně jiný peníz ale musí se dopracovat.
Vaschek
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: sob 13.11.2010, 22:14

Re: TIKKA T3

Příspěvek od Vaschek »

To je darda.Ja budu muset bohuzel zkracovat....aspon o kousek.Jeste jsem to nezkoumal.
Uživatelský avatar
lanus
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 290
Registrován: pát 27.3.2009, 17:39

Re: TIKKA T3

Příspěvek od lanus »

Vaschek - Namiesto skracovania pažby je rozumnejšie vymeniť botku za tenšiu hoc aj po-domácky vyrobenú . :wink:
308 Win.;223 Rem.;22 l.r. .
Vaschek
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: sob 13.11.2010, 22:14

Re: TIKKA T3

Příspěvek od Vaschek »

Jasne to me taky napadlo ale i kdybych vyrobil cca 5-7mm tenkou botku nejsem si jisty ze tech 15mm prinese pozadovany efekt.Samozrejme vyzkousim nez do toho necham riznout.....
Sam60
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: stř 12.6.2013, 6:35

Re: TIKKA T3

Příspěvek od Sam60 »

Vaschek píše:zkus napsat na slovensko BWarms , maj trochu jinaci pristup.......
Na Slovensku opravdu jiný přístup. Pažbu jsem nakonec prodloužil překližkou ale vzal jsem od nich v Čechách nesehnatelný Optilock.
Vaschek
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: sob 13.11.2010, 22:14

Re: TIKKA T3

Příspěvek od Vaschek »

napodobne,v patek dopo jsem objednal a v pondeli rano jsem mel montaz doma :)
Pavel.x
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 205
Registrován: stř 18.7.2007, 11:00

Re: TIKKA T3

Příspěvek od Pavel.x »

Pokud někdo shání tikku tak teď si má z čeho vybrat, škoda že není uvedena cena :(
http://www.detex.cz/kulovnice-tikka-t3-skladem/
Uživatelský avatar
Reno
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 462
Registrován: pát 20.2.2009, 11:49

Re: TIKKA T3

Příspěvek od Reno »

Díky slabému kurzu Kč vůči € šly bohužel ceny všech nově dovážených zbraní evropských značek nahoru. Kulovnice Tikka T3 v plné konfiguraci, tedy ve dřevě, s mířidly a napínáčkem, už myslím aktuálně pod 30.000,- Kč nebude. :( V plastu, případně ve dřevě bez napínáčku a mířidel, to samozřejmě bude o nějaké tisíce levnější.
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Re: TIKKA T3

Příspěvek od Hirc »

no zrovna napínáček bych u Tikky klidně oželel - spoušť má dost dobrou i bez něho.
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2033
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Re: TIKKA T3

Příspěvek od lovec »

Som prekvapeny, ze sa este nevypredal "svaty gral" vsetkych navstevnikov vystav zbrani - nedostizny 338 Federal :mrgreen: Mnohi o nom snivaju, tak som zvedavy, ako dlho im tie tri kusy vydrzia...
9,3x62mm, .338 Remington Ultra Magnum, .300 Winchester Magnum, 7mm-08 Remington, .270 Winchester, .260 Remington, 6,5x47mm Lapua, 6mm Norma BR, .44 Magnum, 9mm Luger, 16/70, .22 LR
Every Shot Counts
Sam60
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: stř 12.6.2013, 6:35

Re: TIKKA T3

Příspěvek od Sam60 »

Hirc píše:no zrovna napínáček bych u Tikky klidně oželel - spoušť má dost dobrou i bez něho.
Napínáček opravdu není třeba. Spoušť se dá super vyladit.
Odpovědět