Krieghoff Semprio

Vše o kulovnicích a malorážkách
Odpovědět
sarkafarka
Nový návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: ned 08.12.2013, 20:45

Krieghoff Semprio

Příspěvek od sarkafarka »

Zdravím , má někdo zkušenost at pozitivní či negativní s touto kulovnicí ?? Zvažuji koupi něčeho s přímotažným závěrem ,ale zaujal mě i tento Krieghoff Semprio jen nemohu nikde najít žádnou diskuzi o této zbrani , pouze reklamní spoty a články :? . Díky za každé info .
Myslivec Milda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 295
Registrován: pon 11.4.2011, 21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Krieghoff Semprio

Příspěvek od Myslivec Milda »

Krieghoff Semprio NENÍ kulovnice s přímotažným závěrem tak jak má být ( např.Blaser R8) . Je to taková zvláštní "onanýrka" pro výstřední jedince.
více ZDE: http://www.krieghoff.de/en/infoextra/gl ... ne-action/
nebo zde: http://www.krieghoff.de/en/semprio/semprio/
sarkafarka
Nový návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: ned 08.12.2013, 20:45

Re: Krieghoff Semprio

Příspěvek od sarkafarka »

Díky za názor, já samozřejmě vím , že to není přímotah , ale zajímá mě jak něco takového funguje v praxi :?:
pufr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2906
Registrován: ned 10.2.2008, 20:04
Bydliště: Kousek západně od Prahy

Re: Krieghoff Semprio

Příspěvek od pufr »

Je to takový zvláštní pocit, když zaměřovač odjíždí dopředu od oka střelce, to jsem ale zkoušel jen na výstavě :)
Pufr
Uživatelský avatar
Durell
Zkušený diskutér
Příspěvky: 731
Registrován: stř 25.1.2012, 16:43
Bydliště: PB-SK

Re: Krieghoff Semprio

Příspěvek od Durell »

Každopádne, to nevyžaduje odlícenie . :D Podľa mňa dosť neobvyklé kinematické riešenie , ale prečo nie .
SAUER 202- 9,3x62, Swarovski z6i 2-12x50, Blaser R8 PS 6,5x284 Norma , Zeiss VICTORY V8 1.8–14x50, CZ 550 - 6,5x284 Norma Nightforce SHV 5-20x56, Sig-sauer 2022 spc 9mm Luger, zeiss conquest hd 8 x 42,Leica Rangemaster - 1600 B CRF
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Krieghoff Semprio

Příspěvek od Tim »

Zajímavá zbraň...
A narozdíl od R8 i docela pohledná... Jsem zvědavý jestli to někdo má a napíše zkušenosti....
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Srstek1
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: ned 07.8.2011, 15:41

Re: Krieghoff Semprio

Příspěvek od Srstek1 »

Myslivec Milda píše:Krieghoff Semprio NENÍ kulovnice s přímotažným závěrem tak jak má být ( např.Blaser R8) . Je to taková zvláštní "onanýrka" pro výstřední jedince.
více ZDE: http://www.krieghoff.de/en/infoextra/gl ... ne-action/
nebo zde: http://www.krieghoff.de/en/semprio/semprio/

Hele Mildo, Semprio mám už pátým rokem a jako onan si tedy nepřipadám :-)
Srstek1
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: ned 07.8.2011, 15:41

Re: Krieghoff Semprio

Příspěvek od Srstek1 »

Tim píše:Zajímavá zbraň...
A narozdíl od R8 i docela pohledná... Jsem zvědavý jestli to někdo má a napíše zkušenosti....

Tak chvilku to sice trvalo, ale nakonec se reakce dočkáš :-)
Semprio už pár let mám a je to super zbraň, je to prostě Kieghoff, kdo ho nezkusí, neví .-) Ale vážně, ten nezvyklý systém přebití funguje bezvadně, co mě už tak bezvadné nepřijde je revoluční systém natažení palcem, na ten jsem si chvilku musel zvykat, ale teď už je to v pohodě. Zbraň je to líbivá, jen na můj vkus budí trochu větší zájem, faktem ale je, že už jsem pár panáků od lidí kteří ji kvůli její konstrukci otevřít nedokázali také vyhrál.
Naposledy upravil(a) Srstek1 dne ned 06.11.2016, 15:35, celkem upraveno 1 x.
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Re: Krieghoff Semprio

Příspěvek od Hirc »

to Srstek1 - jak se s tím Sempriem žije mimo naháňky? Hlavně by mě zajímalo přebíjení - ze stabilizované polohy na posedu, z pirschtocku, případně z lehu. Jak moc vadí/nevadí velký puškohled který při přebíjení nutno tahat sebou. Kolik skutečně váží? Díky :)
Srstek1
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: ned 07.8.2011, 15:41

Re: Krieghoff Semprio

Příspěvek od Srstek1 »

Skutečnou váhu fakt nevím, mrkni někam do prospektů na netu, při přebití na posedu nebo na palici ji pravda musíš trochu pozvednout, ale to je na zvyku a jinak jsem žádné omezení nezaznamenal. Ono na youtube to v reklamním videu vypadá efektně jak je tam skládá jedno za druhým ale popravdě, ještě nikdy jsem víc jak tu jednu ránu dát nemusel, ne že bych byl nějaký Špelec ale prostě to za těch pět let nebylo třeba .-)
Pokud jde o váhu puškohledu mám 56 a až dosud mne vůbec nenapadlo že bych něco "tahal sebou", při přebití vůbec nepoznáš jestli tam puškohled je nebo není.
Odpovědět