Remington Sendero

Vše o kulovnicích a malorážkách
vhool

Příspěvek od vhool »

no jestli mám bejt upřímnej tak subjektivní pocit při mém prvním kontaktu se senderem byl takovej,že horší kopyto jsem ještě v ruce nedržel.ten pocit mi vydržel do prvního výstřelu.pak už jsem to nechtěl dát z ruky
Uživatelský avatar
figi
teoretik fora
Příspěvky: 1932
Registrován: stř 11.10.2006, 7:19
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od figi »

Kolik to sendero váží ?
vhool

Příspěvek od vhool »

s tou hlavní co tam je tak 4,5 kg plus optika 1,5 kg takže i s harrisem je to na nějakých 6,5 kg
Uživatelský avatar
figi
teoretik fora
Příspěvky: 1932
Registrován: stř 11.10.2006, 7:19
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od figi »

Tak teď se mi to líbí ještě víc. Co zpětný ráz ?
Teď dělaji sendero SF II s kanelovanou hlavní, to bude asi lehčí, ale snad ne o moc.
Josef Kuřitka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 27.9.2006, 17:15
Bydliště: Brno

Sendero II

Příspěvek od Josef Kuřitka »

Já jsem včera v Brně na ©umavské držel Sendero II, nerez. kan. hlaveň, 300 WM, plast. s kevlarem pažba, cena 33 000,-Kč. Příjemné v ruce, žádný pocit velké hmotnosti, snad max. o deko tě??í ma předek, působí až podezřele lehce, ale bez montáže a optiky, hladký chod závěru,příjemná krátká spouš», poctivé zpracování , prostě mazel. Nemít toho M03, tak jdu do toho(jak tam stálo v srpnu, tak bylo doma). Je tam velká konkurence- Tikka 308, nerez, lamino, Rovněž pecka. Tikku jsem v srpnu tenkrát nebral, protože jsem chtěl 300WM.
Uživatelský avatar
figi
teoretik fora
Příspěvky: 1932
Registrován: stř 11.10.2006, 7:19
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od figi »

Josefe, co je to za obchod, - mají www ?
Naposledy upravil(a) figi dne čtv 19.10.2006, 20:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
figi
teoretik fora
Příspěvky: 1932
Registrován: stř 11.10.2006, 7:19
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od figi »

to vhool : jakej tam máš lauf ?
Josef Kuřitka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 27.9.2006, 17:15
Bydliště: Brno

figimu

Příspěvek od Josef Kuřitka »

tak adresu nevím, ale myslím, že ji mají. Jinak je to firemní prodejna , kde se prodávají pistole od Holka - snad Alfa proj, nebo tak nějak. Mají tam i něco jako podnikovku SaB -naprosto celý sortiment. Jinak dlouhý- většinou Tikka, Rem. Savage. Celkem velice slušní. Já se tam občas stavím, ale kontakt nemám. Snad to najde? na základě těchto info.
vhool

Příspěvek od vhool »

to figi:to co myslíš váží 3,85 kg ( ta moje 4,55) bez montáže a nábojů a je to sportovní hlaveň.já mám armádní verzi.délka 28" ale po celé délce je průměr od 23 k ústí na 22 mm
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Covece to je lauf jako krava. S tim aby se clovek bal jit na kazatelnu :-) Ja mam lauf 22,5" a je to nekde tak tak :-)
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2033
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Re: Sendero II

Příspěvek od lovec »

Josef Kuřitka píše:....Nemít toho M03,.....
Mausera ti uprimne zavidim. :oops: Moja buduca zbran so zakazkovym laufom....
vhool

Příspěvek od vhool »

no taky jsem se s tím na začátku něco naklepal o stropy kazatelny a když je menší kazatelna tak to pokládám přes střílny.když překvapí zásuvky a příjdou ze směru kde je nečekám tak většinou zvítězí protože bych musel přendavat venkem a to se jim nelíbí :evil: ale už mám systém a navíc jsem spíš sedačkovej nebo stromovej popř.rád někde zalehnu na kopečku 8)
Josef Kuřitka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 27.9.2006, 17:15
Bydliště: Brno

pro lovce

Příspěvek od Josef Kuřitka »

Zní to blbě, ale mě se skutečně líbí taky. Mám rád, když v ruce mám solidní práci, poctivé ?elezo. Ta předchozí Sauerka byla na mě moc subtilní - obecně taková"elegatní manekýnka s moc převlečky" a já na líčení moc nedám. Nemáš nějaké odkazy, kde by se ta M03 seriozně (přehledně)testovala. Já jsem toho moc Nenašel (skoro nic)a tak jsem šel vlastně do experimentu, který mě vyšel. Zajímalo by mě, co z toho dokáže vytáhnout lepší střelec. Díky.
tibi1
Zkušený diskutér
Příspěvky: 605
Registrován: stř 18.10.2006, 6:52

Příspěvek od tibi1 »

he he he s tym sauerom to bolo dobréééé...hoc je to jedna z najkvalitnejsich seriovo vyrabanych zbrani ktore sa mozu vyrovnat niektorym custom alebo tuningom este neznamena ze waffen zozral vsetku mudrost sveta. Osobne preferujem zbran na "prácu" Vhool ti dosvedci: pisali sme do sauera s prosbou o zakazkovu hlaven v 300WM alebo 300WSM na usti cca 1inch..pretoze sa mi osobne zdala ich bezna varmintka - jagdmatch trapne substilna hoc nepochybujem o kvalite ich hlavni a presnosti v tejto hrubke ale fyzika a interna balistika niekedy skratka nepustí....a tí bastardi sa na oplatku pekne podakovali za mail a odfajcili skratka blejkmi o vsetkom moznom len nie k veci...tak ak som gigant s tradiciou a kvalitou a mam na svojej domovskej stranke osobitnu polozku "TUNING" spravam sa inak. Bolo by to super buchat do zblaznenia s vedomim ze nemusim zhanat nejakeho ostrielaneho puskara co montuje zaverovu volu s novym laufom aj poslepiacky...a len si objednat novu od sauera...ale odvtedy co sa takto zachovali im mozem na ich sauera v...?
Naposledy upravil(a) tibi1 dne čtv 19.10.2006, 21:41, celkem upraveno 1 x.
vhool

Příspěvek od vhool »

no já taky hledal a taky nic ale myslím,že to bude gut.nevím ale ti tvý známí asi měli pravdu když ti říkali ,že řeší? prkotiny.mauser je mauser a musel by jsi mít sakra pech abys kápnul na nějakou "páteční"flintu :lol:
Odpovědět