Daněk

Kulinářské rady a recepty
Odpovědět
Uživatelský avatar
Perník
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 422
Registrován: stř 16.7.2008, 14:37
Bydliště: Litoměřicko

Daněk

Příspěvek od Perník »

Dostal jsem kousek dančího, takže scháním nějaké osvědčené recepty, pokud se nalézají ve vašich mysliveckých kuchařkách.
:wink: Děkuji
KB CZUB 584 12/7x57R
IŽ - 27EM - 1C 12/76
NK Bora od Černé tůně
Jiří K.
Zkušený diskutér
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 17.1.2008, 6:55
Bydliště: Ostrava

Re: recepty z dančího

Příspěvek od Jiří K. »

Pokud nemáš s dančím zkušenosti, nedělej žádné experimenty. Vyber si recept, který máš u zvěřiny s jelenovitých rád a ten si připrav z daňka. Pak máš možnost srovnání. Samozřejmě nebudeš dělat guláš s kotlety a minutky z boku. Vybírej recept, který potřebuje co nejméně koření. Ať cítíš chuť masa a ne česnek, jalovec atd.
Osobně mám ten pocit, že dančí je z našich jelenovitých to nejchutnější s čím se můžeš setkat.
Drobná poznámka :
Výše uvedené neplatí u zvěřiny z říjného kusu!!! :D
plok
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: sob 10.10.2009, 18:23

Re: recepty z dančího

Příspěvek od plok »

Dančí je celkem univerzální maso. Nemá tak silné zvěřinové aroma, takže ho jedí i lidé, kterým jinak vadí (např. moje žena :D ). Před vánoci jsem střelil svůj první kus vůbec- danče a zatím jsem dělal hřbet jako svíčkovou na smetaně a teď jsem upekl kýtu dohromady s bůčkem s knedlíkem a se zelím a olizovala se až za ušima.
Takže na jakýkoliv způsob.
František Fořt
Věčnej rejpal ;-)
Příspěvky: 662
Registrován: pon 09.10.2006, 11:25

Re: recepty z dančího

Příspěvek od František Fořt »

Já taky dančí považuju za nejlepší zvěřinu v našich končinách. Téměř výhradně se cokoliv použitelného z dančího snažím dělat na steaky - samozřejmě minimálně medium. Na pár dní, ale klidně i na týden, dva, naložit do oleje, koření max. s trochou česneku a nemá to chybu.
Je to přesně, jak píše kolega, má to nejmenší aroma ze všech druhů zvěřiny. Zkrátka bez konkurence.
vincenzokr
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 164
Registrován: úte 09.6.2009, 18:19

Re: recepty z dančího

Příspěvek od vincenzokr »

Mohu jen souhlasit,dančí je velmi jemné a chutné,já ho dělám jako steak či klasika řízek,nemá chybu,pokud mohu doporučit,guláš je taky dobrej,jemnej :wink:
Mathews Switchback 30/70RH
BS-TropyRidge Firewire W5,Cobra Diamondback Drop Away Arrow rest,
Mathews Quiver T-serie,Stabilizer Doinker 7"
Carbon Express Maxima Hunter 350,Rage Tip x-Treme 2,3"
lovecloncaku
Nový návštěvník
Příspěvky: 12
Registrován: pon 17.9.2012, 16:09

Re: recepty z dančího

Příspěvek od lovecloncaku »

Nevím sice, zda je daňčí nejlepší maso, je takové jemnější, ale se steaky musím souhlasit.
Každopádně daněk se šípkovou také nikdy neurazí. :P
Odpovědět