Medvědí tlapy

Kulinářské rady a recepty
Odpovědět
Gadet
Nový návštěvník
Příspěvky: 24
Registrován: úte 20.11.2012, 6:25

Medvědí tlapy

Příspěvek od Gadet »

Zravim vsechny lovce a hlavne sikovne kuchare.Mam v mrazaku medvedi kozich i s tlapkama.Puvodne jsem je chtel nejak preparovat, ale moc se mi do to ho nechce.Tak mne napadlo si je uvarit.Bohuzel nemohu se dopatrat opravdoveho receptu.Vsude se docitam o nejake masove imitace , ale jam mam opravdove tlapky a rad bych to vyzkousel nejak ukuchtit.Urcite to neni jenom mytus a nejak se to vari.Jestli se najde dobra duse a poradi mi jak na to, budu moc vdecny.Jeste jednou dik za kazdou informaci.
Naposledy upravil(a) Karel61 dne ned 12.1.2014, 16:35, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Název psaný kapitálkami.
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: MEDVEDI TLAPY

Příspěvek od fesoj »

1/ Stažené, oddělené medvědí tlapy důkladně omyjeme a spaříme. Na chodidlech odřízneme vazivové polštářky a očištěné tlapy dáme do kastrolu, zalijeme bílým vínem, přidáme nastrouhanou citronovou kůru, zázvor, pepř, osolíme a vše dusíme do změknutí. Na udušené tlapy nalijeme vepřovou krev, přidáme ocet, zamícháme hrachové lusky pokrájené na kousky, přidáme na plátky nakrájenou cibuli a hřebíček. Nakonec vše zahustíme jíškou a posypeme zbytkem citronové kůry. Příloha : chléb.

2/ Očištěné tlapy bez vaziv. polštářků uvaříme v osolené vodě do měkka. Pak každou rozdělíme na 4 díly, ponoříme do rozpuštěného másla, obalíme ve strouhánce a pečeme na pánvi do červena za častého podlávání máslem. Hotové obložíme plátky citronu, kapary a podáváme s nějakou pikantní omáčkou.

3/ Upravené tlapy naložíme na 3 dny do mořidla. Do pekáče dáme na plátky nakrájenou slaninu, bobkový list, nové koření, celý pepř a jalovec, osolíme, podlijeme trochou mořidla a hovězím vývarem a 6 až 7 hodin dusíme. Hotové buď rozkrájíme a podáváme s vlastní šťávou, nebo je necháme vcelku ve šťávě vystydnout, pak je rozkrájíme, okořeníme tlučeným pepřem, smočíme v rozpuštěném másle, obalíme ve strouhánce a smažíme. Příloha : brambory.

Dobrou chuť - a pozor na svalovce !
Kritériem pravdy je praxe.
Gadet
Nový návštěvník
Příspěvky: 24
Registrován: úte 20.11.2012, 6:25

Re: MEDVEDI TLAPY

Příspěvek od Gadet »

Dekuji za odpoved. Medvidek byl mlady a zdravy v mrazaku uz ho mam nejakou dobu, tak se svalovcu a jeste tak po dukladnem zpracovani nebojim.Jenom takovy dotaz, uz jsi to nekdy sam osobne varil?
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: MEDVEDI TLAPY

Příspěvek od fesoj »

Samozřejmě, že nevařil, ba ani neochutnal - kde bych k tomu asi tak přišel ? Jen jsem Ti to opsal z Myslivecké kuchařky, rok vydání 1968, kterou vlastním.
Kritériem pravdy je praxe.
Odpovědět