Ráže ze zvěřiny

Kulinářské rady a recepty
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Re: Pro gurmány na Nový rok.

Příspěvek od michalos »

Zdenek41 píše:Nevím co ván na to bude říkat manželka či milenka,ale tento recept je jednoduchý,ale výsledek opravdu pro fajšmekry.
Budeme potřebovat ráže ze zvěřiny,černá,jelen,daněk v této době muflon no nevím.Ale stačí i býčí.Základ všech uprav je namočit nakrájené na plátky do mléka a musí se odblanit.Moje zkušenost z mládí podélně naříznout a šupnout na moment do vroucí vody.Vyloupnete jak mandle. :wink:
Nařezané osušíme,opepříme osolíme,obalíme v trojopalu a ihned smažíme v oleji či na sádle.Výsledek zaručujuji.Delikatesa.
Opět nařezané obalíme v pepři,osolíme.Opékáme po obou stranách jako bifteček.Vyberte si jestli médium........
Tak Vám přeji dobrou chut.Komu jsem ji zkazil se omlouvám.Je třeba ochutnat a potom třeba bude málo.
Dobrý den,
chtěl jsem se Vás zeptat na jak dlouho se ráže ze zvěřiny dávají do mléka, před tím než se osolí, opepří a dají na pánev. S pozdravem Michal
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro gurmány na Nový rok.

Příspěvek od Zdenek41 »

Stačí přes noc v chladu.Nevím jestli jsem psal základ je je osušit po nakrájení v utěrce jinak ti trojobal nebude držet. :wink:
Odpovědět