mufloni

Co se nám podařilo ulovit bezezbraní
Pavel.K.
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 123
Registrován: pát 24.11.2006, 18:48
Bydliště: z okolí Liberce
Kontaktovat uživatele:

mufloni

Příspěvek od Pavel.K. »

Ahoj tadyto vidim skoro pořád berani v I.v.tř., starší nemam štěstí fotit ale vidim je taky často,ikdyž jsou to mazáci neni lehký je načapat za uplnýho světla na loučce u lesa.

http://album.volny.cz/pavel.kanka/view. ... page=0#img

:wink:
Brno 502,5 6,5x55SE / 12 ,Meopta 6x42
vhool

Příspěvek od vhool »

taaak potvurky uz nam zase vylejzaji :lol: :lol: :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
jakub203
Zkušený diskutér
Příspěvky: 507
Registrován: sob 06.1.2007, 1:14
Bydliště: Forest....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakub203 »

krásné záběry, jen co je pravda. Máte je v revíru tuto zvěř normovanou nebo se k vám stahují pouze v zimě?
Blaser R93 Profesional 9.3x62, Schmidt&Bender Zenith 2,5-10x56
KB Retter Gaildorf 7x57R/16 Zeiss Diavary 1,5-6x36
Merkel 40E 12/70

"ALEA IACTA EST..."
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

to vhool: neni co dodat, diky, ze se muzeme kochat alespon v kancelari pred pocitacem :lol: NADHERA!
Ceska myslivost bude takova, jakou si ji my, cesti myslivci a lovci, udelame
Skalák
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 361
Registrován: čtv 14.6.2007, 9:26
Bydliště: Horní Adršpach

Příspěvek od Skalák »

vhool
Tak to je opravdu nádhera. U nás jich dříve taky bylo na 100 kusů a zlatí berani už ve čtyřech letech, ale ke jsou ty časy. Teď vidím tak 30 kusů a beranů tam je tak maximálně 6. Z toho nejstaršímu tak 4 roky. LOVU ZDAR!!
Sauer 202 Highland - 270W, Meostar R2 2-12x50 RD
ČZ 527 - 223 Rem, Artemis 2100 7x50 RD,
ZKK 600 - 30.06 Spr. Yukon Photon 4,5x42 RT
IŽ 27 E - 16/16
Drsnosrstý jezevčík Cit od Aglaii
vhool

Příspěvek od vhool »

to all: je to opravdu nadherna podivana a nutno dodat ze toto stado neni jedine,podle mne jsou tam jeste dalsi tri priblizne stejne pocetne.bohuzel neni to revir kam je mozne se dostat.drive jeste pred cca 7 lety to byl nehonebni pozemek severoceskych dolu kam jsem mel tu cest chodit provadet sanitarni odstrel mufloni zvere z duvodu premnozeni a tim ze zver padala do dopravniku a tim blokovala tezbu na dele nez bylo unosne.dnes je to prominentni honitba nekolika vyvolenych .z pochopitelnych duvodu neuvedu kde to je :wink: ...ale mam to kousek za barakem :twisted: :twisted: :twisted:
Stopař
Moderátor
Příspěvky: 305
Registrován: stř 12.12.2007, 16:21
Bydliště: podhůří Jeseníků

Příspěvek od Stopař »

vhool píše:to all: je to opravdu nadherna podivana a nutno dodat ze toto stado neni jedine,podle mne jsou tam jeste dalsi tri priblizne stejne pocetne.bohuzel neni to revir kam je mozne se dostat.drive jeste pred cca 7 lety to byl nehonebni pozemek severoceskych dolu kam jsem mel tu cest chodit provadet sanitarni odstrel mufloni zvere z duvodu premnozeni a tim ze zver padala do dopravniku a tim blokovala tezbu na dele nez bylo unosne.dnes je to prominentni honitba nekolika vyvolenych .z pochopitelnych duvodu neuvedu kde to je :wink: ...ale mam to kousek za barakem :twisted: :twisted: :twisted:
takže tipuju, že někde na Zemi :D :D :D ale nutno dodat, že je to fakt nádhera, nejenom ti mufloni, ale i ta krajina, do severních Čech jsem ještě nikdy nezavítal, tak to budu muset napravit - myslím jako "turista" :shock:
Mauser M03 9,3x62 Zeiss Diavari VM 3-12x56 osnova 40
CZ 537 .243 Win Swarovski Nova 3-12x56
ZKM 452-2E .22LR Zeiss Diatal 6x42
Iž-58 M 16/70
RadekV
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: úte 27.2.2007, 14:24

Příspěvek od RadekV »

Taky něco přidám.
Obrázek
RadekV
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: úte 27.2.2007, 14:24

Příspěvek od RadekV »

ještě pár.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
xHonza
Zkušený diskutér
Příspěvky: 532
Registrován: stř 30.5.2007, 12:23
Bydliště: Uz jen les

Příspěvek od xHonza »

Teda až se mi tají dech, jedním slovem paráda... Jsem rád že je ještě pár koutů kde je tohle možné zahlédnout.
Nejlepší ráže je dobrá střela a nejlepší střela je ta dobře umístěná!

...Jestlipak by v tom desátém přikázání českého mysliveckého desatera nemělo místo sv. Huberta být radši kolegovi svému záviděti nebudeš...
klouda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: úte 13.2.2007, 12:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klouda »

může? Radku napsat jestli to je focené v oboře nebo ve volnosti? Jinak opravdu moc dobré fotky...
.22, .243., 7x57, 8x57IS, 9mm, 16/70, 12/76
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Teda fotky skutečně překrásné! Nechci se plést, ale mám dojem, že už jsem někde ty fotky s monogramem RV někde viděl, dokonce mám pocit, že jsem je mněl i v ruce. Je to Radku možné???Nebo se pletu a jde jen o shodu náhod???
Jindřich Beran
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 127
Registrován: úte 22.1.2008, 20:50
Bydliště: Podorlicko

Příspěvek od Jindřich Beran »

Fotky opravdu pěkný a nechá se na ně dlouho dívat... ti?e závidím a přeju zároveň... U nás mulfoní zvěř není. Směrem k ní?ině už muflony mají a k horám taky. U nás je to takový hluchý. Jednou bych chtěl mít taky možnost ulovit nějakýho berana. jb
Uživatelský avatar
Milan.K
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 407
Registrován: pon 20.8.2007, 16:54
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milan.K »

"RV design" je graficko tiskařská firma z Olomouce a dělají spoustu nádherných kalendářů a letáků nejen s mysliveckou tématikou.
BAIKAL 27 EM-IC 12-12/70
243WINCHESTER
223REMINGTON - SACO 8x56
Když víme jak,nemineme cíl.
RadekV
Nový návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: úte 27.2.2007, 14:24

Příspěvek od RadekV »

K Vašim dotazům: Focené je to v oboře, ale mufloni jsou tu i ve volnosti , fotky bylo možno spatřit tady nebo na fotografickém fóru, nebo u někoho komu jsem je půjčil v elektronické podobě ( jinak RV je můj monogram ) čím? je jasné ač jsem původem moravák s RV design nemám nic společné.
Odpovědět