Rezignace funkcionářů ČMMJ

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Rezignace funkcionářů ČMMJ

Příspěvek od fesoj »

A ten pan Orlovský - kto eto takoj ? Na MIS /myslivecký informační servis/ o něm nic nevědí. Znáte ho někdo ? Jak je to s jeho odborností ?
Kritériem pravdy je praxe.
kosstik
Častý návštěvník
Příspěvky: 55
Registrován: sob 13.8.2011, 21:58
Bydliště: Severní Čechy

Re: Rezignace funkcionářů ČMMJ

Příspěvek od kosstik »

Procital jsem peclive tohle vlakno.Ani o jednom z kandidatu toho moc nevim asi jako 99 procent zbylych clenu CMMJ.Jen to co clovek najde na Netu a precte si v myslivosti.Nazory na p.Horalka byli ruzne nic mene z jeho odpovedi uverejnenych v myslivosti 8 a 9 jsem mel pocit ze jde o velmi inteligentniho pana se spravnym a strizlivym pohledem na situaci v ktere ted jednota je.Navic se schopnosti strucne a vecne pojmenovat problem.Presne to co by jednatel podle me mel umet.Proto jsem zklaman ze funkci vykonavat nebude.Tot muj osobni nazor.

O nekolik prispevku zpatky je napsano ze: nove vedeni CMMJ nevrati pisatele ktery psal ten prispevek zpatky do luna jednoty...
To je kazdeho osobni vec co a jak chce,ale myslim si ze pokud ma myslivost jako takova prezit a ono i strelectvi a drzeni zbrani jako takovych,tak by si to mel kazdy z nas sakra rozmyslet.Protoze mi potrebujeme takovou velkou a silnou organizaci kterou CMMJ je.Nic lepsiho tu neni.Me se taky nelibi spousta veci na nasem OMSu atd. ale to neni duvod abych vystoupil z jednoty.Jednota jako takova je pro me zarukou ze bude hajit nase zajmy a cim bude mit vic clenu tim bude mit veci vaznost.Ceho se bojim nejvic je ze se rozpadne na nekolik mensich organizaci a to bude zacatek konce.Pak si snama pani poslanci a urednici EU utrou zadni cast zad ktera jiz neni zadami.To ze jsou velke snahy v EU omezit a to dokonce zcela vlastnictvi,drzeni zbrani neni zadnym tejemstvim.

Chci poukazat na to ze nas to muze primarne stvat co se ted momentalne deje,ale meli bychom si uvedomit co pro nas vsechny strelce a myslivce tahle organizace znamena.
Odpovědět