Myslivci na facebooku

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Leon »

Už se nám to blíží to jsem zvědavej kolik fotek tam přibude https://www.facebook.com/zakaznorovani/ ... 6173674308 a to mají i stránky ale tam fotky raději nemají http://mshnevotin.webnode.cz/o-nas/
CZ 550 american 308win.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od rimar77 »

tak opět něco kvalitního pravda není to fcb ale spadá to dos tejné kategorie

https://www.stream.cz/kanal-marysko/100 ... nejnovejsi
Uživatelský avatar
Reno
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 462
Registrován: pát 20.2.2009, 11:49

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Reno »

Samotný obsah tohoto stupidního videa ze žumpoidního streamového pořadu "Kanál Maryško" ani nemá smysl komentovat. U jeho autora, kterým je tuzemský herec IV. kategorie Jiří Maryško, totiž představují podobné rádoby vtipné mentální blitky naprosto standardní "umělecký projev". Každopádně téma myslivosti pro něj muselo být spíše jen zpestřením, primárně se totiž stejně ubohým způsobem vymezuje vůči určitým osobám z tuzemské politiky, což je také reálným důvodem existence tohoto streamového pořadu. Média zkrátka ovlivňují veřejné mínění a tak si u nich politické strany platí různé formy propagandy. Jeden z dalších názorů na Kanál Maryško je např. ZDE. Jen bych upřesnil, že si autor článku mylně spojil upoutávku na Kanál Maryško s novinkami.cz, které ale stream.cz neprovozují, pouze mají svůj prostor na seznamu.cz. Každopádně seznam ty upoutávky na splašky od Maryška opravdu často umisťuje do ohledně viditelnosti VIP pozic. No, zadarmo to asi nebude, že...
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od rimar77 »

reno to máš pravdu a také nejde se neztotožnit s názorem té recenze kterou jsi sem dal že měl dostávat častěji přes hubu jelikož podobní frackové jako on bohužel se vyskytují dost často a zvykli si se že za podobné urážky a lži nenesou žádné následky bohužel
Uživatelský avatar
Reno
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 462
Registrován: pát 20.2.2009, 11:49

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Reno »

Jo, svět se mění. Dnešní evropská pseudohumanofilní společnost ztratila samočistící schopnost, protože grázlové mají fakticky více práv, než jejich oběti, díky čemuž si zvykli, že se jim v podstatě nic moc nestane a troufají si čím dál víc. Např. za ty různé levárny, které v posledních letech vyšly najevo na mnohé evropské politiky, by v západní Evropě ještě v osmdesátých letech minulého století skončili minimálně doživotním vyhazovem ze strany a společenským opovržením. No a dnes? Sice to proběhne médii, lid si zanadává, ale nic dalšího se neděje a život jde dál. Udělat něco podobného o několik století dříve, tak by to skončilo také vyhazovem, ovšem značně brutálnějším. Ale to už jsem od "myslivců na facebooku" hodně OT, pardon... :oops:
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od kojot »

Maryško je jen malej panelákovej dement. Zkrátka jen malá cvičená opička, která za banán udělá trochu "legrace". Jestli takovým způsobem hodlá dál prudit různé zájmové skupiny, asi se mu dobře nepovede. Tohle celý je evidentně na objednávku. Hádal bych na základě předvolební kampaně Strany zelených ve spolupráci s uraženou (a zcela zbytečnou) ASZ v čele se Stehlíkem a omezeným Pitkem. V poslední době, kdy vrcholí příprava a projednávání ZoM je takových podobných ataků na myslivost přehršel.
Kdo netermí s námi, termí proti nám
Hirc
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 458
Registrován: pát 07.3.2008, 13:25
Bydliště: Praha / západní Čechy

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Hirc »

Zbytečně to prožíváte. Maryško má pro svojí nekorektní satiru cílovku "městský intoš 15-30 let". Můžete se tomu zasmát, může vás to naštvat, ale je zbytečné brát to vážně. Spíš se zamysleme KDO mu dal noty (nejspíše někdo od Zelených/Pitka) a KDO mu takzvaně nabil (MZe). Patříte-li k "Liebstandarte Miloš Zeman" tak je lepší sledovat ParlamentníListy nebo RT.com :lol:
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Tim »

Já bych si s tím taky hlavu nelámal... Jen si vezměte jak chudým duchem musí jeho tělo "oplývat" a zároveň jak moc odvahy v sobě musí najít, aby po všech těch jeho kanálnických vystoupeních vylezl mezi lidi, protože těch zmiňovaných pár facek mu hrozí de facto na každém kroku. Já pro něj naopak žádám po všech členech fóra krátký potlesk :mrgreen:
Jinak v té diskuzi pod videem je vidět, že jsou mezi sledujícími i normální lidé co umí přemýšlet svou hlavou. V podstatě se nic nestalo a za týden si na jeho video nikdo nevzpomene. A za rok za dva ani na něj...
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
sladoch
Častý návštěvník
Příspěvky: 65
Registrován: pon 08.2.2016, 6:03

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od sladoch »

Procházím tuhle diskusi a musím svámi se všemi souhlasit, hlavně se zabedněností dnešní mladé generace. Je mi 15 a spousta mých vrstevníků si myslí, že myslivci jsou úchylové, kteří vraždí a málem znásilňují nebohé srnečky a nebo se mně ptají, kolik jsem toho už zabil nebo jestli mám kulomet, když jsem ten myslivec. :roll:
Hhunter
Nový návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: pát 17.7.2015, 18:21

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Hhunter »

Už zase si zapoměl vzít prášky:

https://www.facebook.com/XAXAP/posts/10208736388600806
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od Leon »

Máš to špatně zkopírovaný
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od kojot »

To je fakt de.il. :lol: Pokud si myslí, že ministr nemá lidi na monitoring medií a sociálních sítí, tak je to opravdu dement k popukání. Navyše po tomto facebookovém, zcela nesmyslném ataku, již z další podporou tohoto cirkusového rádoby projektu na somrování nedaněných peněz počítat nemůže.
Kdo netermí s námi, termí proti nám
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od rimar77 »

kojot kéž by to nastalo aby musel taky normálně fungovat a pracovat jako ty zlořečení myslivci :D
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od kojot »

Dokázal bych si ho představit s lopatou u míchačky, nebo pařit prasata na jatkách :lol:
Nejvíc mě na něm baví jeho mantra, kterou obohatí každou diskuzi. To je samosebou sebereflexe.
Evidentně borec význam slova absolutně nepochopil. :lol:
Kdo netermí s námi, termí proti nám
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Myslivci na facebooku

Příspěvek od rimar77 »

https://www.facebook.com/meetlynx/posts ... 0170509574

jen by mne zajímalo odkud má ty čísla upytlačených rysů není nad to udělat si nějakej odhad jak by to mohlo za nejlepších podmínek vypadat a pak absolutně ignorovat přírodní podmínky, přirozenou mortalitu, srážky s vozidlem atd. vynásobím to nějakou nesmyslnou částkou a hned publikuju co se hodí abych zase mohl očernit myslivce
Odpovědět