1. ročník hleďsebského srnce

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
crif
Zkušený diskutér
Příspěvky: 606
Registrován: pát 07.3.2014, 20:12

Re: 1. ročník hleďsebského srnce

Příspěvek od crif »

Jj, kluci Bártové to měli připravené suprově. Já měl to štěstí, že jsem měl nocleh ve vedlejší vesnici a tím pádem druhý den řídil. Jinak bych byl při té zábavě totálně v limbu :lol: jak se znám. Tak snad příště.
Jinak všem ještě jednou díky :)
crif
Zkušený diskutér
Příspěvky: 606
Registrován: pát 07.3.2014, 20:12

Re: 1. ročník hleďsebského srnce

Příspěvek od crif »

Jak bylo příslíbeno, tak se i stalo.
Tuto sobotu se konala naháňka ve Velké Hleďsebi. Sraz byl ráno na čerpací stanici :D na devátou hodinu. Přátelé Bártovi pro nás nachystali celkem tři leče. Leče menší, což není na škodu, ale hlavně z důvodu počtu lovců a psích pomocníků...... (když tak mě Jirko oprav ;-) )
V první leči se střelila jedna liška a po jedné se střílelo, která, přiběhla "za zády". Ve druhé leči jsem též střílel na lišku, ta značila, ale po krátkém barvení jsme ji ani za pomoci barváře nenašli. Ve třetí leči přišel do kontaktu "tlak" s černou zvěří, ale ta se nedala do pohybu, čili se "tuplovalo". Nakonec byl tedy úspěšný jeden lovec (hajný od Tachova).
Celá akce proběhla ve velmi přátelské atmosféře. Přírodní buřty, nechybící humor..... a večer samozřejmě pohoštění v Lapane.
K tomu všemu troška nějakého toho dobrého pití. Všichni jsme si tento den náležitě užili a v příštím roce se doufám opět sejdeme a to už konečně zůstanu i na "místě činu" a dopřeji si ostatního, že? Jirko, Lukáši...................... ;-)
crif
Zkušený diskutér
Příspěvky: 606
Registrován: pát 07.3.2014, 20:12

Re: 1. ročník hleďsebského srnce

Příspěvek od crif »

Odpovědět