Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Cokoliv se událo ve spojitosti s lovectvím a myslivostí.
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od Tim »

No, ohledně poškození na výstavách výstavách asi toliko - mám jen dvě srnčí trofeje, které mají nepoškozené nosní kůstky :-/
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Myslivec Milda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 295
Registrován: pon 11.4.2011, 21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od Myslivec Milda »

Nojo, no, no. takže jsem měl zase pravdu ve svém úvodním příspěvku. Opravdových reálných lovců kteří opravdu loví a uloví význačnou trofej je zde množství menší než malé. U mluvků a kecalů je tomu naopak. Prostě český internet a jeho diskuze je místo kde se můžou zdarma realizovat. Tristní realita.
Rogam
Zkušený diskutér
Příspěvky: 519
Registrován: sob 13.8.2011, 20:09

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od Rogam »

Jestli to třeba nebude tím, že každý není narcis.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od Zdenek41 »

Mildo chlape, ty peníze Ti ale zakroutily hlavou.....Není , každý chlubil jako ty...
Jsem obyčejný člověk a těch význačných trofejí mám dost i od zlatého kovu a i v Lysé už jsem vystavoval. Jen nemám potřebu se chlubit..,jsou to přeci jenom moje zážitky a ty nějaká placka a CIC nepřevýší. Až zavřeš oči stejnak a to v lepším případě skončí někde v bazaru v tom horším v kontejneru na odpad. Takový je život...
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od BwanaHunter »

Zdenku, velkou pravdu dis, trofej ma cenu jen pro lovce, ktery ji ulovil, po nasi smrti z toho bude hromada kosti, ktere budou nekde prekazet... Alem-snad neprozradim zadne tajemstvi a nebudes me bit, kdyz mi to neda nevzpomenout, ten tvuj lonsky jelen je paradni, to je pan jelen...
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od Zdenek41 »

Na toho jelena nezapomenu asi nikdy....Obrovský zážitek. Ale jak jsem psal není to jen on, nejvíc si cením trofejí ze svého revíru, srnců a hlavně šelem hodně jezevců a lišáku. Těch mám opravdu s kovem hodně.
To téma od Mildy je zajímavé...prvně, když jsem sním totiž nesouhlasil propagoval pouze SUD Afriku. Jak sám napsal Evropská zvěř ho nenaplnuje a neoslovuje. A najednou to to vlákno...
Na co se po padesátce zaměřím je knour mám něco okolo 250 kusů černé, ale knoura přes 2 roky ani jednoho. Tak letos to nějaký bude a vyberu si..... :wink:
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od BwanaHunter »

Já hlavně tak nějak nepochopil, jak z debaty na téma "poškozené a zničené trofeje na výstavě" Milda vydedukoval, že jsme banda loserů, kteří nemají žádné pořádné trofeje. :lol: Já tedy k Africe nemám tak odmítavý vztah jako ty, což je o mě obecně známo, a zrovna tam odtut mám toho zlata docela dost, ale jinak ti rozumím, medailová liška mě vždycky potěší, a to hodně. Pokud jde o kňoura, tak lovu zdar. Já to měl podobně, větší kňour se mi vyhýbal, a pak se to najednou otočilo, a během dvou let přibyly na zeď čtvery slušný "zoubky" jedna medaile, ostatní těsně vedle - kdybych tu šupleru trochu polochtal...:-)) Zato na mě - snad, dá-li Hubert - ještě někde čeká jelen srovnatelný s tím tvým. Sice mi tu nějaká medaile visí, ale proti tomu tvému je to školka :lol: :lol: Zase mám osmeráka s lodyhami 80 cm, je to už pár desítek let, ale pořád z něj mám fakt radost...
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od kabát »

Myslivec Milda-- ty jsi stejně borec, ty vyhráváš ty zlaté medaile v hokeji na MS a dokážeš to úplně sám. Nebo jsi jen ten Hlavní sponzor celého šampionátu, co je všude vidět?
Škoda, že nemáš vlastní pořad v televizi v hlavním vysílacím čase. Třeba jako Jakub Vágner o rybách. Mohl by jsi tam ukazovat co všechno jsi dokázal. Pokud jsi všechny ty zlaté trofeje nalovil sám, bez doprovodu, o zvěř se staráš po celém světě, umíš si ty kusy vytipovat, vystopovat, ulovit a dokážeš se o ně postarat aby nepřišly na ROZMAR zlatého puntíku, pak jsi hrdina. Ale pokud jsi jenom loutka co za " svoje " peníze jezdí mačkat spoušť na kusy ke kterým tě někdo dovede, jsi podle mě jenom reklama.
Tak nějak vnímám hodnotu trofeje v bodech já. Jezdím na přehlídku na Libavou, ne pro to abych se podíval kdo co ulovil, ve většině případů ty jména nečtu. Zajímá mě z pohledu chovatelského, průběrného lovu, a vývoje populace, jak zvěř prosperuje. A komu nakonec ukážou prstem aby si ulevil, tak to je mi vážně úplně jedno. Tak LOVU ZDAR.
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
Rogam
Zkušený diskutér
Příspěvky: 519
Registrován: sob 13.8.2011, 20:09

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od Rogam »

To kabát
Myslivec Milda má 1/2 roku ban, nemůže Ti reagovat
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od Leon »

Kdo od něj chce odpověď tak tady má taky dobrý výlevy :lol: https://www.facebook.com/groups/7396688 ... 787779369/
CZ 550 american 308win.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od rimar77 »

už jste někdo byl dneska na Natůře? chystám se tam ve čtvrtek tak by mne zajímalo jaký to tam letos je?
onder
Nový návštěvník
Příspěvky: 43
Registrován: úte 02.4.2013, 15:09

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od onder »

Dnes jsem byl na výstavě a koukal sem že mi přidali na 264,7 na to že to je muj prvni sika v životě tak dobrý :D
myšákmartin
Nový návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: stř 28.10.2009, 9:14
Bydliště: Plzeň-sever

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od myšákmartin »

Jak to tam letos vypadá? Chystám se tam v sobotu, tak zda mám vážit cestu. Hlavně mi jde o zbraně a optiku, tak jestli to má cenu.
onder
Nový návštěvník
Příspěvky: 43
Registrován: úte 02.4.2013, 15:09

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od onder »

No podle mě a ujetych 380 km o ničem.Za 3 hodiny projity úplně,dobrá mi přišla výstava trofeji celkově.Pro mě největší zklamání sauer 404 ,ale ta leica na ni se mi libila 1,8-12*50 pry nový model.Jinak opět lidí že se nedalo hnout se divím že to nepřesunou do Brna. :D No a k Blaseru a Kozapu,horší prezentaci jsem v životě neviděl.Těžká nepřipravenost!!!!! :twisted:
pultik
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 150
Registrován: ned 11.10.2009, 19:42
Bydliště: Královehradecko

Re: Natura Viva 2015 - MEZINÁRODNÍ MYSLIVECKÁ VÝSTAVA

Příspěvek od pultik »

Byl jsem v pátek a plný souhlas. Trofeje celkově slušná prezentace. Ostatní vystavovatelé na úrovni regionální či okresní výstavy králíků či holubů. Celkově mi vadí ten areál jako celek kde se není kam schovat jak před sluncem - deštěm při venkovní prezentaci-programu. Stánků s klobásou a pivem nepočítaně a míst kde si tu klobásu sníst minimum. Vstup do přednáškového sálu
schovaný někde za rohem bez pořádného označení. Pana Kasinu a jeho program na vnitřním podiu nehodlám komentovat už vůbec. Prostě jako okresní přebor dobrý, ale jako celorepubliková výstava? :roll:
Odpovědět