Boty Baffin

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Uživatelský avatar
dušan
Častý návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 15.7.2010, 15:42

Re: Baffin

Příspěvek od dušan »

je to v nich paráda teplo jako doma u krbu.nazouvám je až když jdu na posed,jsou takové ohromné v autě špatně ovládají pedály.
magoda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: pát 08.1.2010, 9:14
Bydliště: pha-východ

Re: Baffin

Příspěvek od magoda »

tak mám objednaný holiny od baffinu,baffin titan,udávají -100stupnů,jsou na cestě :twisted:
Petr Kaděrka
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 115
Registrován: sob 27.12.2008, 22:29
Bydliště: Bílá

Re: Baffin

Příspěvek od Petr Kaděrka »

Loni v únoru, jsem si je objednal přez kámoše (Baffin Apex), došly někdy v září. Zkušenosti príma, dá se v nich i řídit, ale je to podobné jako v lyžákách :lol: Dušane prosím tě na kolik tě tady vyšly? V Kanadě 200 dolarů, v březnu byly ve slevě za nějakých 100.
Uživatelský avatar
dušan
Častý návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 15.7.2010, 15:42

Re: Baffin

Příspěvek od dušan »

to Petr.7500kč.
magoda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: pát 08.1.2010, 9:14
Bydliště: pha-východ

Re: Baffin

Příspěvek od magoda »

Lesu lovu,tak trochu oživíme téma...teď konečně udeřila zima,u nás -15℃,a musím říci ze model titan s jednou pokožkou po sedmihodinove čekané obr komfort !!!nohy jako v obýváku,vůbec nelituji peněz co stáli,fakt pecka doporučuji.Lesu lovu magoda
Posmiros
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 02.8.2012, 12:48

Re: Baffin

Příspěvek od Posmiros »

Máte někdo zkušenosti s Baffin Evolution?
http://www.hunting-shop.cz/produkty/bot ... 113011043/

Sháním nějaký teplý boty na posed a štont. Takže na málo chození, ale hlavně aby v nich bylo teplo, jsem totiž dost zimomřivý na nohy :mrgreen:
CZ 550 Standart .308 Win.- Meopta R1r 3-12x56 RD
CZ 557 Predator .308 Win - Pard NV008S
Bettinsoli Diamond Lux 12/76, 12/76
MartinP
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: stř 02.3.2011, 22:58

Re: Baffin

Příspěvek od MartinP »

Posmiros píše:Máte někdo zkušenosti s Baffin Evolution?
http://www.hunting-shop.cz/produkty/bot ... 113011043/

Sháním nějaký teplý boty na posed a štont. Takže na málo chození, ale hlavně aby v nich bylo teplo, jsem totiž dost zimomřivý na nohy :mrgreen:
Já jsem si koupil boty Baffin Impact - byl jsem s nimi ve skutečném mrazu, kdy před den byla teplota i k -40°. Není to na nějak dlouhé chození, ale je v nich teplo. Stačili mi jedny teplé ponožky a dalo se v nich vydržet celý den. Akorát bych doporučil koupit o dvě čísla větší velikost, než máte běžnou. A před používáním je pořádně prošlápnout, klidně doma. Noha je při prvních použitích poměrně dost zmáčknutá, ale postupně se to rozšíří. Po použití je potřeba vše vyndat, vylít pot a vysušit.
Posmiros
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 02.8.2012, 12:48

Re: Baffin

Příspěvek od Posmiros »

Ty Impacty by měli být asi ještě o něco teplejší než Evolution. Jak je máš dlouho a nešustí?
CZ 550 Standart .308 Win.- Meopta R1r 3-12x56 RD
CZ 557 Predator .308 Win - Pard NV008S
Bettinsoli Diamond Lux 12/76, 12/76
MartinP
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: stř 02.3.2011, 22:58

Re: Baffin

Příspěvek od MartinP »

Mám je tři roky. Zvenku to je guma a nějaký umělý materiál a ten asi šustí. Ale to bych neřešil, protože to by s tím člověk musel třít o sebe pořád, aby to bylo nějak výrazné.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Baffin

Příspěvek od rimar77 »

Tak jsem včera poprvé vyzkoušel boty byffin control a musím nechat že super. Chodí se v nich lépe než v těch etremně zateplených ( mám Foxy) a zase hezky hřejí oproti běžné botě. Je to takovej rozumnej kompromis pro toho kdo chce chodit a mít nohy v teple když si sedne. Samozřejmně že ta chůze není tak pohodlná jako v klasické botě ale líbí se mi že jsou z kůže a do tohohle počasí ideál. Zapadl jsem do bahna a vodu to podrželo. Jediný co bylo blbý tak jak jsem taha nohu ven tak mi tam bota zůstala a pak jsem v tom musel být bez ponožky jelikož ta byla mokrá a od bahna ale i když jsem zvažoval vytočenej že s tím seknu tak jsem stejně došel na posed a v klidu odseděl 4 hodiny a na závěr ulovil moji letošní 12tou lišku.
co se mi líbí je že k nim jde koupit i náhradní vložku do boty pravda levné to není ale když si sní něco uděláš nemusíš vyhazovat boty
Odpovědět