Posedové vaky

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Tommy »

já vak nemám,takže radit nemůžu.používám spacák TANDEM do -50 a jsem taky spokojen.Ten ze záhoří asi nebude špatnej,když ho tady chválí.Čím víc vydrží? sedět,tak tím lépe pro lov a taky pro zdraví.
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Příspěvek od curil »

kolegove muzete poradit ktery vak a ktery urcite ne.diky
defuch
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 105
Registrován: úte 20.2.2007, 17:31

Příspěvek od defuch »

Hlavne doporucuju 100% nesustivy. Mam vak vice nez 10 let, tenkrat zadny vyber nebyl, vak se zdal dobry a nesustil, ale pri vetsim mrazu a delsi cekane prece jen malinko zacne sustit, cunikum to nevadi ale par lisek jsem si zradil. Tak jsem si na nej usil z deky jeste takovou falesnou bundu od te doby to je uplne super, ale je to nepohodlne soukat se do vaku a jeste do deky a taky toho clovek musi vic tahat sebou.
Tikka T3 Varmint - 6,5x55SE
TT33
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 419
Registrován: sob 21.7.2007, 17:31

Posedové vaky

Příspěvek od TT33 »

curil píše:kolegove muzete poradit ktery vak a ktery urcite ne.diky
Doporučuju: Loden do -22°C, výroba Záhoří Rudel s.r.o., t.573379670, 603811109, e-mail: info@zahorirudel.cz, www.zahorirudel.cz
Lahvon
Nový návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 10.4.2008, 21:45
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lahvon »

V sobotu jsem byl testovat nový posedový vak Záhoří Rudel a musím ho jen doporučit. Ne?ustí, teplo a vyře?en do osledního detailu.
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Příspěvek od curil »

jaka je cena toho vaku ze zahori?dik na jejich strankach nic nemaji.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

ale maj jenom si musí kliknout na E-shop a abys nemusel tak tady to máš rovnou http://www.e-lovec.cz/shop/ :lol:
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Příspěvek od curil »

Leone dik. uz jsem se dival.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Příspěvek od rimar77 »

mám posedovej vak od Afarsu a je super vřele doporučuju má dole ve vnitř i takovou plachtovinu takže sníh z bot když taje ho nenamočí a neničí? si ho a pak na prsou má ?tucl na ruce což je super máš je krásně v teplíčku a takže používám jen lehké pletené rukavice bez prstů na pravé ruce kvuli dalekohledu a střelbě. Ale po letošní zimě když jsem na podzim pořídil overal od Afarsu leží nevyužitej ve skříny ten overal je jednoznačně lepší ale dra??í viz. moje zkušenosti ve vlákně o overalech
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Posedové vaky

Příspěvek od curil »

nemáte někdo tip na nějaký posedový vak? dělá už to víc firem,který je letos nejlepší?dík
romann
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 108
Registrován: sob 26.1.2008, 17:31

Re: Posedové vaky

Příspěvek od romann »

nemate někdo zkušenost s posedovými vaky od fyrmy vates cena je přízniva akorád by to chtělo nějakou zkušenost.Dík a tady odkaz: http://www.vates-ok.cz/stranka/posedove-vaky
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Posedové vaky

Příspěvek od rimar77 »

no jestli mohu pořídil jsem si posedovej vak od Afarsu a nemohu si na něju stěžovat ale pak jsem si pořídil overal taktéž afars a od té doby vysí vak na hřebíku, ten overal je jednoznačně lepší, jak co se týče tepelného komfortu tak i máš volné nohy a můžeš se na posedu či žebříku různě natáčet a otáčet, ale cena je vyšší než u toho vaku. koukně te se kdyžtak do linku o overalech
Bessy
Nový návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: stř 19.3.2008, 19:18
Bydliště: ®amberk

Re: Posedové vaky

Příspěvek od Bessy »

Já mám od Rudela a nemůžu si stěžovat, používám ho pátou zimu a jsem prostě spokojený. Nejhorší je z něj vylést do minus 10ti a víc je to docela šok.
ZKK 600 7x64 Artemis 7x50RD, německý křepelák Brit
kabát
Zkušený diskutér
Příspěvky: 600
Registrován: úte 01.12.2009, 19:11

Re: Posedové vaky

Příspěvek od kabát »

Mám taky vak od Záhoří Rudel. Vždycky jsem byl fanatik na čekanou v zimě při měsíčku.Vak mám v provedení LODEN , mám ho asi 4 - 5 let. I ve velkém mrazu v něm vydržím sedět klidně 8 hodin na žebříku. Po těch 8 hodinách obvykle dojdu k závěru že jsem blázen a jdu domů. Pokud nefouká vítr tak zima nikdy není.
Další 2 známí kterým jsem to doporučil ho chválí do nebe.
VOK - HB - 223 Rem - 6,5 x 55 SE - 7 x 65 R - 308 Win - 9,3 x 74 R -
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Posedové vaky

Příspěvek od curil »

kabáte cena?
Odpovědět