AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
bananos87
Častý návštěvník
Příspěvky: 65
Registrován: ned 26.10.2008, 17:26
Bydliště: PS

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od bananos87 »

Dnes mně přišla premium sada, velikost odpovídá a v balík obsahoval: bundu, kalhoty, fleesovou bundu, bezpečnostní vestu, termoprádlo a čepici. Vypadá to super, uvidíme jak se osvědčí v praxi... :wink:
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od yardaz »

Zdravím kolegové, co už toto oblečení máte, jaké jsou vaše zkušenosti v zimním období???? Jak je zatepleno a jak se tedy chová v mrazu. Chtěl bych si ho pořídit a rozhoduji se ještě mezi Hillmanem a tímto, Hillmana má kamarád a chválí ho. Děkuji za názory.. :?:
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od kasari »

to yardaz - mám ho 3 roky. Na zimu to můžeš použít, když na sebe navlíkneš všechno, co dodávaj a musíš se hejbat. Na sezení pod -7 to není. Zase je ale pravda, že sněžení, déšť ani vítr nevadí. Ale já nelovím moc z posedu, nebo v sedě, u nás se většinou šoulá.
Ulkomaalainen...
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 317
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od Olaf »

Ani v mrazu s tímto oblečením, tedy pokud na sebe navléknu všechno ,není problém. Včera jsem byl zrovna na čekané /-11 st.C/a bez problému čtyři hodiny čekání. Ne na posedu ale stál jsem. Jediné co jsem měl pod jejich bundou navíc,byl rolák a klasická beranice místo jejich čepice. :lol:
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od kasari »

Takhle chodím taky, ale je fakt, že při -21 st. ve čtvrtek ráno jsem po půl hoduně tuhnul... :lol:
Ulkomaalainen...
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od yardaz »

To je škoda asi tedy vyhraje Hillman, ten je zateplený slušně. :|
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
Josef Pejchar
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: stř 10.9.2008, 13:50
Bydliště: Brno

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od Josef Pejchar »

Jak se jmenuje ten jejich zateplený model? Norther nebo Outbrave? Díky za odpověď.
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 317
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od Olaf »

to yardaz: neznám Hillman oblečení ale předpokládám, že se jedná o zimní oděv. Potom s Tebou nebudu polemizovat, na zimu bude určitě lepší. Výhodu oblečení JahtiJakt vidím především v univerzálnosti. Nosím ho celý rok, jen záleží na tom, kolik z těch doplňků na sebe hodíš. :lol:
bananos87
Častý návštěvník
Příspěvky: 65
Registrován: ned 26.10.2008, 17:26
Bydliště: PS

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od bananos87 »

Také používám toto oblečení a zatím bez problémů, pod bundu si beru moirové triko s dlouhým rukávem, tričko, svetr a ještě jsem nepoznal zimu, u kalhot používám také moirové kalhoty a jediné co mě po delší době zebe jsou kolena, ale stačí natáhnout nohy a je po problému :)
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od yardaz »

Olaf píše:to yardaz: neznám Hillman oblečení ale předpokládám, že se jedná o zimní oděv. Potom s Tebou nebudu polemizovat, na zimu bude určitě lepší. Výhodu oblečení JahtiJakt vidím především v univerzálnosti. Nosím ho celý rok, jen záleží na tom, kolik z těch doplňků na sebe hodíš. :lol:
V tom máš určitě pravdu Jahti bude asi fakt univerzálnější, každopádně děkuji za další názory. :wink:
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
Jenda
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: ned 12.4.2009, 11:43

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od Jenda »

V současné době se v myslivosti objevil další inzerát na toto oblečení. Zvažuji jeho pořízení a zajímaly by mne další zkušenosti. Zejména zda je vhodné na čekanou ale i na špolečné lovy, popřípadě šoulačku.
Hanuš
Nový návštěvník
Příspěvky: 49
Registrován: pát 17.8.2007, 16:29

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od Hanuš »

dobrý den. když z webu, tak z jakého nakupujete?
argonaut2006
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 116
Registrován: sob 06.9.2008, 12:37
Bydliště: Pardubický kraj

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od argonaut2006 »

Zdravim chtel bych se zeptat jestli nekdo nemate zkusenosti s tim novym kompletem s membranou air tex2 co inzeruje Eurohunt za 5999,-
Dekuji za pripadne info
Rössler Titan 8x57JS+Meostar R1 7x56RD
Uživatelský avatar
Lotr
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2115
Registrován: úte 02.9.2008, 7:03
Bydliště: lounsko

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od Lotr »

Oživím staré téma, Jahti Jakt se znovu objevilo na českém trhu, po různých problémech, kdy se mě ho nedařilo nikde sehnat, dokonce mi tvrdili, že se přestalo vyrábět a že není dostupné ani na centrálním skladu v Německu. Díky firmě všeprolov.cz se mi ho podařilo sehnat, konkrétně sadu AieTex Pro2. Zatím jsem nadšený, uvidíme, jak to bude fungovat v praxi. Sada obsahuje bundu s odnímatelnou kapucí a moskytiérou, kalhoty, spodní prádlo - triko s dlouhým rukávem a kalhoty, mikynu, čepici a univerzální šátek + oranžovou bezp. vestu s logem.
ZG 47 8x57 JS, IŽ27-EM-1C Sporting 12/76, ZP 50 16/70, CZ 858 Tactical, Astra A-100 9 mm, CZUB 584, model 4, 12/7x65R, Remington model ll, r. 20/65, IŽ 18 r. 20/70
Nikon D-3100
Mysho22
Častý návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: stř 25.1.2012, 23:41

Re: AIR-TEX Oblecenie JahtiJakt

Příspěvek od Mysho22 »

Páni obraciam sa na vás s prosbou či máte niekto skúsenosť so setom PRO3 hlavne hlučnosť materialu a vodeodolnosť ?
Odpovědět