Vyhřívaná kombinéza

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
Uživatelský avatar
RADEK
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 235
Registrován: pát 26.12.2008, 22:10
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Vyhřívaná kombinéza

Příspěvek od RADEK »

Nevíte někdo o tom něco,slyšel jsem že to existuje a že snad se dá dovezt z Kanady víte někdo víc ?Myslím že by to byla užitečná věc.
CZ 550 standart 30-06springfield,IZ 27 16/16,
Brakýř jezevčíkovitý
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Vyhřívaná kombinéza

Příspěvek od rimar77 »

zdravím nechci zakládat nové vlákno tak jsem použil tohle, přemýšlím nad koupí vyhřívané bundy či vesty na zimu nemáte někdo osobní zkušenost s těmito dvěma výrobky?? pro bundu hovoří plus že jde zapnout i vyhřívání kapes čím bych vyřešil zmrzlé ruce a stačili by lehčí rukavice i v zimě a dala by se použít i na šoulání s čekáním atd.
http://cz.milwaukeetool.eu/vyhrivane-bundy/
pro vestu je plus cena a délka výdrže baterie ale nevím jak je příjemné to infra nemám s ním zkušenosti ani v infrasauně jsem nebyl
http://www.topfishing.eu/vyhrivana-vest ... shing.html

a nebo klidně doporučtě nějaký jiný produkt se kterým máte zkušenosti, letos jsem vyzkoušel vyhřívací dečku od Hilmana na záda a je to fajn věc :D
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Vyhřívaná kombinéza

Příspěvek od rimar77 »

tak od listopadu používám tu vyhřívanou vestu Warm včera jsem ji konečně i vyzkoušel v pořádném mraze tak mohu i shrnout nějaké poznatky

co mi vadí je že na mne je moc úzká mám ji přes hrudník jak elásťáky určitě by mohli vyrábět ještě jednu velikost navíc, pak bych uvítal možnost odepínacích rukávů když není taková zima tak si člověk nedá tolik vrstev a je mi pak chladněji na paže, po nákupu jsem musel reklamovat baterii nedržela napětí reklamace vyřízena obratem a bez problémů to nehodnotím jako negativum občas se hold něco nepovede napoprvé ted šlape baterka dobře.
včera jsem si ji vzal pod zimní bundu a přes to ještě nandal overal od Afarsu a seděl jsem v -16 komfortně 5 hodin a dolu šel protože už jsem byl utahanej a napůl jsem tam spal (chvíli teda nejen napůl :-)), napřed jsem dal intenzitu na 5tku ale to jsem musel stáhnout na 4ku začal jsem se potit a to by nebylo dobré, používám pod to moiru a když je tak okolo -8 chodím jen se zimní bundou a přes vestu ještě natáhnu svetr a zase klidně vydržím 5-6 hodin sedět a příjemně na vršek jen mne pak vyhání když mi je zima na kolena proto jsem včera vzal navrch ten overal tam jsou chráněné lépe i ty nohy
takže za mne rozhodně doporučuju zimní sezení je pak mnohem komfortnější :-)) zejména v kombinaci s dobrou botou a vyhřívacíma vložkama do bot
Odpovědět