zimní boty na posed

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SamanFalco
Častý návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: pát 25.3.2011, 11:00

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od SamanFalco »

Komu není rady...tomu není pomoci... :-) dělejte jak myslíte, já neřekl ani slovo o jejich kvalitě..dobrý jsou :wink: ...Jinak vy by jste si asi měl najít pořádného prodejce, který vám reklamaci vyřídí, a ne živit šejdíře...tak proč, když je dokážete nový sehnat za 2000, je nevozíte a neprodáváte za 3000 na aukru... :lol: :lol: :lol: když to není problém... Jinak nechápu, jak můžete někomu vůbec radit kupovat boty přes net - když vidím sebe v krámě kolik typů a střihů bot vyzkoušim než najdu pořádný co padnou... :roll: hodně štěstí :lol:
CZ 550FS 243W - meopta R1 7x56 RD + Vortex Viper PTS 1-4x24 milrad, CZ 557 varmint 308W-Leupold VX-3 4,5-14x50IL, Vortex Viper 10x50HD, Vortex Razor HD 20-60x85. Glock 26 gen.3 9mm luger, Leica RANGEMASTER 1600 CRF-B.
Uživatelský avatar
lörinc
Zkušený diskutér
Příspěvky: 962
Registrován: čtv 24.5.2007, 17:33
Bydliště: Prostějovsko

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od lörinc »

Dph platíš vždy, clo pokud se neplatu od cca 150 Eur, tak asi tak. Jinak ti nic nevyvracím a neberu. Já tak kupoval troje, ty ani jedny. Tak nevím o čem píšeš......
Sauer 101, .30-06, Tikka T3 Varmint .243 win.+Nikon Monarch E 2,5-10x56 Ill, ZG 47 8x57 JS, ZG 47 8x60 S, ZKM 455 22 LR+Delta 4x32AO, UB 12/12, Gustav Tichý 16/16
Uživatelský avatar
lörinc
Zkušený diskutér
Příspěvky: 962
Registrován: čtv 24.5.2007, 17:33
Bydliště: Prostějovsko

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od lörinc »

Přepis fatkury...
...teď jsou ještě levnější......
a násobit snad umíš :wink: :lol:

Items Ordered Price
1 of: Kamik Men's Everest Cold Weather Boot,Dark Brown,13 M US
Condition: New
Sold by: Amazon.com LLC
$75.00



Shipping Speed:
AmazonGlobal Expedited Shipping

Item(s) Subtotal: $75.00
Shipping & Handling: $17.48
-----
Total before tax: $92.48
Sales Tax: $0.00
-----
Total for This Shipment: $92.48
-----
Sauer 101, .30-06, Tikka T3 Varmint .243 win.+Nikon Monarch E 2,5-10x56 Ill, ZG 47 8x57 JS, ZG 47 8x60 S, ZKM 455 22 LR+Delta 4x32AO, UB 12/12, Gustav Tichý 16/16
kasari
Moderátor
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 18.7.2009, 15:07

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od kasari »

SamanFalco píše:Komu není rady...tomu není pomoci... :-) dělejte jak myslíte, já neřekl ani slovo o jejich kvalitě..dobrý jsou :wink: ...Jinak vy by jste si asi měl najít pořádného prodejce, který vám reklamaci vyřídí, a ne živit šejdíře...tak proč, když je dokážete nový sehnat za 2000, je nevozíte a neprodáváte za 3000 na aukru... :lol: :lol: :lol: když to není problém... Jinak nechápu, jak můžete někomu vůbec radit kupovat boty přes net - když vidím sebe v krámě kolik typů a střihů bot vyzkoušim než najdu pořádný co padnou... :roll: hodně štěstí :lol:
To že něco neumíš, neznamená, že to nejde. Každý se musí rozhodnout sám, co chce riskovat a co ne. Jsou věci, co bych z USA neobjednal a zase jiný, který bych u nás nikdy nekoupil. Co se ale týče tvýho postupu po dodání do ČR, tak trochu kecáš - celní deklaraci za mě dělá taky ČP a záleží na celním úřadě na co clo dá a na co ne. Zažil jsem ho zatím jen jednou a dokonce u balíku za 900 dolarů jsem platil jen DPH. A myslím, že i když to sem umíme dostat za polovičku, není to důvod, abysme to nabízeli na aukru. To by totiž mj. znamenalo porušení podmínky celní deklarace...
Ulkomaalainen...
Uživatelský avatar
lörinc
Zkušený diskutér
Příspěvky: 962
Registrován: čtv 24.5.2007, 17:33
Bydliště: Prostějovsko

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od lörinc »

A myslím, že i když to sem umíme dostat za polovičku, není to důvod, abysme to nabízeli na aukru. To by totiž mj. znamenalo porušení podmínky celní deklarace...
A když jo tak pro koho..... no pro kamarády a bez provize....že jo :wink:
Sauer 101, .30-06, Tikka T3 Varmint .243 win.+Nikon Monarch E 2,5-10x56 Ill, ZG 47 8x57 JS, ZG 47 8x60 S, ZKM 455 22 LR+Delta 4x32AO, UB 12/12, Gustav Tichý 16/16
Uživatelský avatar
SamanFalco
Častý návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: pát 25.3.2011, 11:00

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od SamanFalco »

Já tu mám taky jeden...:-) sic na 21liber váhy, plus doplateh ne clo, ale DPH 1007Kč....Jak řikám...evidentně taky docela záleží na prodejci - čím a jak to pošle...99,23 jenom poštovný.... :-)
Přílohy
PC222055.JPG
PC222055.JPG (118.56 KiB) Zobrazeno 12493 x
CZ 550FS 243W - meopta R1 7x56 RD + Vortex Viper PTS 1-4x24 milrad, CZ 557 varmint 308W-Leupold VX-3 4,5-14x50IL, Vortex Viper 10x50HD, Vortex Razor HD 20-60x85. Glock 26 gen.3 9mm luger, Leica RANGEMASTER 1600 CRF-B.
Uživatelský avatar
SamanFalco
Častý návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: pát 25.3.2011, 11:00

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od SamanFalco »

Trochu jsem si dal práci... např.: http://www.amazon.com/Kamik-Mens-Everes ... ik+Everest prohlídnout pořádně!!! je to parádně vidět...vsadím svoje boty že jde o 100% vyřazenou kazovou botu...zaměřte se na detaily švů...jak to různě nesedí, křivě slícovaný, vadný švy atd. ... to je právě ten důvod perfektní nabídky... Já jsem jenom v dobré víře chtěl upozornit, že ne vše levné z USA s levnou dopravou a v supervýhodné nabídce je opravdu výhodné...v lepším případě zmetek...v horším je to china copy :-) A nešvar českýh obchodníků je v nákupu a prodeji těchto bot - pak Vám ani neuznají logicky reklamaci - nemají žádnou záruku sami!
CZ 550FS 243W - meopta R1 7x56 RD + Vortex Viper PTS 1-4x24 milrad, CZ 557 varmint 308W-Leupold VX-3 4,5-14x50IL, Vortex Viper 10x50HD, Vortex Razor HD 20-60x85. Glock 26 gen.3 9mm luger, Leica RANGEMASTER 1600 CRF-B.
lada barvar
Nový návštěvník
Příspěvky: 31
Registrován: pon 17.11.2008, 19:14
Bydliště: olomoucko

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od lada barvar »

Druhým rokem užívám Baffin Apex. Je to víceméně expediční obuv vhodná zřejmě do současného Jakutska, ovšem lepší botu jsem neměl. Člověk se sice cítí trochu jako kosmonaut na Marsu, nicméně je to komfortní bota do nízkých teplot. Když jsem si je opatřil, tak jsem taktéž zjistil drobnou závadu na podrážce zevnitř obuvi a samotná obuv je vybavena lístkem Made in China. V dnešní době globalizace je mi to asi jedno, stejně jako případný křivý šev, který nemá na izolační vlastnosti vliv. Záruku taktéž neřeším, obuv beru pouze při dost nízkých teplotách, tedy občas. Před lety jsem psal nějakému prodejci do Kanady, a bylo mi sděleno, že do zemí bývalého východního bloku nic nedodávají :lol: . Tak jsem se na to vybodl a sehnal je jinak. Tím jsem chtěl říct, že bych se koupi přes net z ciziny nijak neobával. Problém bych viděl zejména v možnosti vyzkoušet botu jak sedí. Přece jen to není stokorunová položka. :(, ale to se dá taky ošetřit.
Uživatelský avatar
SamanFalco
Častý návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: pát 25.3.2011, 11:00

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od SamanFalco »

Jo a má někdo vyzkoušený tydle??? Docela jsem o nich uvažoval - od auta na posed stačí, jen aby fungovali...na předchůdce jsem našel i docela chválu...ale na tydle nic... má je někdo? http://www.armyprodej.cz/boty-zimni/bot ... xtrem-700c
CZ 550FS 243W - meopta R1 7x56 RD + Vortex Viper PTS 1-4x24 milrad, CZ 557 varmint 308W-Leupold VX-3 4,5-14x50IL, Vortex Viper 10x50HD, Vortex Razor HD 20-60x85. Glock 26 gen.3 9mm luger, Leica RANGEMASTER 1600 CRF-B.
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od motolada »

Už tu o nich někdo mluvil
Uživatelský avatar
SamanFalco
Častý návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: pát 25.3.2011, 11:00

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od SamanFalco »

jo, ale jestli jsem něco nepřehlíd tak o jiný verzi - pouze do -40....já se ptám na novou do -70 ...(nevím kde se ty údaje vzali, ale v katalogu výrobce nic o tom není...) a pořád nic...tak jsem pátral sám. Fox je obchodní značka německé MFH resp. bavorská ...Max Fuchs company. Takže alespoň všeobecně zná někdo kvalitu věcí od MFH??? v army se moc neorientuju...ale na úplný šmejd to nevypadá...znám tak akorád Mil-tec :-)
CZ 550FS 243W - meopta R1 7x56 RD + Vortex Viper PTS 1-4x24 milrad, CZ 557 varmint 308W-Leupold VX-3 4,5-14x50IL, Vortex Viper 10x50HD, Vortex Razor HD 20-60x85. Glock 26 gen.3 9mm luger, Leica RANGEMASTER 1600 CRF-B.
Michal S
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 104
Registrován: stř 12.10.2011, 16:53

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od Michal S »

od MFH mám jen flecktarn maskáče a vydrží to mnohem víc než klasický modráky na práci..
Uživatelský avatar
tonny
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 402
Registrován: úte 29.11.2011, 10:49
Bydliště: Břeclav

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od tonny »

To je právě ten problém internetového obchodu. Člověk to vidí jen na obrázku se stejným popisem od většiny prodejců. Já si raději boty prohlédnu, zkusím a teprve se rozhodnu. Zaplatím raději trochu víc ale jsem spokojenej.
Koupil jsem si loni Kamik Everest a zkušenej prodejce kousek od Brna mi při zkoušení vysvětlil, jak si bota časem sedne. Z netu to nepoznám a pak je zasej vracet, na poštu ap. se mi moc nechce. I můj čas jsou peníze.
Kamoši koupili levné Demary Yetti, kožené i silonové a jsou spokojeni tak jak já s Kamik Everest za dvojnásobnou cenu. Provedení jë sice trochu znát ale chce to čas a pak hodnotit. Já k Demarům nemám důvěru z důvodu, že jsem třikrát koupil jejich Huntery a druhej rok už se trhaly ve švech. Také pro mne komfort žádný, nevětraly a i při teplotách kolem nuly mi v nich byla zima. Jinej si je zasej chválí, asi maj jiný nohy. Nosil jsem je hlavně v břečce, běžná chůze. Na posedu jsem v nich jen trpěl. Pro mne škoda peněz.
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od dalas »

jak jsem koupil, tak prodávám. Nezkušel to už někdo z vás?

DOBRÁ RADA NAD ZLATO
Můj bratranec měl "toulavou posvětě" a na chvíli zakotvil i v Kanadě (až nahoře a navícv zimě) a protože ho stále zábly nohy,tak se začal shánět po speciální zateplené obuvi.Místní domorodec doporučil naprosto jednoduchý trik(napsal bych geniální, ale ponechám na vašem zvážení) "nech si, ty co máš, boty jsou dobrý, ale vezmi si dvoje ponožky. Jedny tenký a přes ně ještě jedny tlustší, ale hustý (myšleno hustě tkané) a mezi ně si nasyp pepř."Když mi tohle po příjezdu vyprávěl, tak jsem to hned při první možné příležitosti vyzkoušel a FUNGUJE TO!!!! Tělesným teplem se z pepře uvolňují různé silice, které podporují "roztažení cév" na šlapkách a tím pádem i krev proudí mnohem rychleji (snadněji) a Vám tudíž potom není na ně zima. Navíc pepř působí i "antibakteriálně", takže potom je možné nezout si boty (a nevyměnit si ponožky) i mnoho dní po sobě. Vyzkoušela to (a potvrdila) už taktéž spousta našich kama rádů, kteří "jezdí ven" (do přírody) i v zimním období. Nohy potom i docela příjemně"lehce kořeněně voní". Každý si samozřejmě musí najít "to své ideální množství pepřového zásypu" sám a jako vždy, nic se nemá přehánět, vždyť "dopepřit" lze kdykoliv ...
Jedna kamarádka si tímto způsobem "vyléčila" i nepříjemnou plíseň na nohou (mezi prstama), které se už léta nemohla zbavit i přes všemožné snahy lékařů a jejich moderních mastiček
.
Některé z věcí (řešení problémů) jsou až neskutečně jednoduché ... a v jednoduchosti je krása ......
PS:... kdo chodí raději "naostro" (a má lehké sado-masochistické sklony)může spodní vrstvu ponožek klidně vynechat

Dávalo se to jako vtip, ale kdo ví? Policajti si pepř prý dávají pod čepici aby jim to líp pálilo. :D
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: zimní boty na posed

Příspěvek od Leon »

stejně funguje mletý zázvor ten taky prohřejvá pokožku
CZ 550 american 308win.
Odpovědět