Myslivecká kamizola vs. maskáče

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
vhool

Příspěvek od vhool »

no moc to nepouzivam ale je to fantastickej ohoz a i podivuhodne pohodlnej a navic s tim opravdu clovek zazije mraky srandy :wink:
duke
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: stř 17.1.2007, 18:38

Příspěvek od duke »

co si myslite nato oblecenie na strankach www.naturalgear.com www.scentlock.com www.scentblocker.com piste svoje nazory........vdaka
vhool

Příspěvek od vhool »

no vypada to zajimave,tohle neznam ale co jsem mel v ruce z obdobny produkce tak skoro vsechno susti,neco vic a neco min ale temer vsecko.osobne davam prednost na osamely lov flausovym vecem jako vrchni vrstve.hlavne me zaujalo to termopradlo.toliko muj nazor :wink:
duke
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: stř 17.1.2007, 18:38

Příspěvek od duke »

vhool píše:no vypada to zajimave,tohle neznam ale co jsem mel v ruce z obdobny produkce tak skoro vsechno susti,neco vic a neco min ale temer vsecko.osobne davam prednost na osamely lov flausovym vecem jako vrchni vrstve.hlavne me zaujalo to termopradlo.toliko muj nazor :wink:
prave ze naopak nieje to sustiace su velmi tyche.mal som to v rukach a mam to aj doma.precitaj si o kazdom produkte prave kazdy je nesustiaci.su vhodne na lov z tichych zbrani.ja viem na slovensku a cechach nieje povolene lovit lukom.inac maskovanie je naozaj super.maju protipachovu vlozku,takze zvierata ta len tak neucitia. naozaj je potrebne si precitat o kazdom produkte,alebo modeli produktu a dozvies sa ovela viac.
vhool

Příspěvek od vhool »

koukal jsem na to jen zbezne ale na to se mrknu.to me zajima.dik za upozorneni.skoda ze jsi az tak daleko.chtel bych to videt "in natura"
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 318
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Příspěvek od Olaf »

Pokud nechcete dová?et,zajímavá adresa tuzemská:
http://www.bullarmyshop.cz/
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 318
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Příspěvek od Olaf »

Jinak abych se vyjádřil k tomuto druhu oděvu. Individuální lov prosím, ale ke společným lovům, ne zrovna vhodné. :oops:
vhool

Příspěvek od vhool »

To olaf: :lol: souhlasim,taky nechodim na spolecne akce v hejkalovi :lol:

ted ale vazne,zastavam nazor,ze na spolecny lov by se tradice mely ctit ale na individualni lov je to vec kazdeho a u mne prevazuje prakticka stranka nad tradicemi (individulani lov !!! ) :wink:,presto toho hejkala nosim malo a jenom nekam,jinak maskace a flausovou maskovaci bundu.to mam nejradeji
duke
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: stř 17.1.2007, 18:38

Příspěvek od duke »

pozrel som si tie veci od bullarmi,su ok,ale to su veci militarne-pre armadu,to neznamena ze vhodne na polovanie.veci na polovanie musia suvisiet z polovanim nie len vyzorovo.kazda vec z toho oblecenia bola vytvorena a prisposobena k lovu pre polovnikov,odolna voci vetru,dazdu,chladu,neprepustaju pach tela a vela inych veci,ale to vsetko si treba otom precitat.tieto veci su naozaj do kazdeho pocasia.

co sa tyka takych veci co sa nosia unas tak je to kvalitou,vyzorom do neporovnania ktym co som predstavoval na web strankach. ludia proste hodnotia to co nikdy nevideli a neskusali.pritom cenovo je to mozno aj rovnake.ja viem strasne malo ludi sa stim stretlo,vydelo a hlavne skusalo na vlastnej kozi.clovek to najskor musi vyskusat a otestovat v terene a az potom moze hodnotit!!!!
Olaf
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 318
Registrován: úte 26.9.2006, 14:38

Příspěvek od Olaf »

Některé soupravy na tom Bullarmyshopu jsou pro individuální lov nepraktické, především z důvodu, že ?ustí při pohybu. Některé jsou však v ne?ustivé úpravě a jsou na léto ideální, k neroztrhání.
např. http://www.bullarmyshop.cz/zbozi.aspškod=2355&barva=TIM
Uživatelský avatar
jakub203
Zkušený diskutér
Příspěvky: 507
Registrován: sob 06.1.2007, 1:14
Bydliště: Forest....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakub203 »

Víte pánové, já už jsem tu několikrát psal: Záleží na tom jak to kdo má v sobě vyře?ené. Já nechci moralizovat, ale myslím si že tohle je už trochu moc. Já taky nechodím do lesa v kamizole s kravatou ale jestli?e to čemu se věnujeme a tady všude okolo o tom píšeme je myslivost, krásná česká myslivost tak sem asi maskáče nepatří to my už trochu zavání amerikou a spíš kratochvílí než myslivostí. Byla doba kdy vesnický party "kolchozníků" chodily na lovy v plá?tích a rádiovkách no a místo abychom budovali kultůru myslivosti, "zresucitovali" myslivost jako mladá krev a k tomu oblékáni jistě patří tak koukáme po tom abychom vypadli jako snipeři.....v tomle s vámi pánové za jedno nejsem. Jak si vás vážím pro va?e zkušenosti a znalosti tak tohle mě trochu zklamalo......jistě že hlavní je jestli jsem myslivec hlavně srdcem a morálkou ale taky to jak se prezentuji je důležité. Víte jak jsou myslivci trnem v oku naší společnosti, jak rádi si na nás pochutnávají média (dlu?no dodat že často právem), i vlese a po cestě na čekanou nás potkávají lidé..........
Blaser R93 Profesional 9.3x62, Schmidt&Bender Zenith 2,5-10x56
KB Retter Gaildorf 7x57R/16 Zeiss Diavary 1,5-6x36
Merkel 40E 12/70

"ALEA IACTA EST..."
duke
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: stř 17.1.2007, 18:38

Příspěvek od duke »

Jasne tradicia tradiciou,ale kazdy si oblecie to sa mu paci a co mu sedi a hlavne aby to splnalo svoj ucel a k comu to sluzi.
to co sa nosilo pred 20 rokmi sa mozno ze za dalsich 20 rokov nosit nebude.
vyvoj ide stale dopredu,nie dozadu a to nikto znas nezastavi.skor alebo neskor sa to urcite presadi aj unas!!!!!
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Drive nez kamuflaze se zde spis prosadi ty oranzove vesty. :?
kosmík
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 11.1.2007, 21:34
Bydliště: Mělník

Příspěvek od kosmík »

Já jsem v oblíkání dost konzerva - ale výstrašný vesty "pro leč" při naháňce jsou podle mě vynikající věc. Setkal jsem se i s decentním rozdáním oran?ové pásky na klobouk každému účastníkovi a nikdo se nad tím nepozastavoval. Ono je to při tom lámání mezi větvema fakt vidět jako první :roll: A na rozdíl od maskáčů a montérek (by? zelenejch) se dá ta vesta po leči snadno sundat 8)
.308W, 7x65R-20/76, ...a sklo Meopta!...
Pepa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 163
Registrován: úte 28.11.2006, 21:01

Příspěvek od Pepa »

Taky sem pro oran?ový vesty,brnění by nebylo moc teplý a pohodlný ... :) .Ted vážně,kolikrát se otočíte a soused nikde,zavoláte a hned vedle vás se ozve z keře.Pro zvět?ení bezpečnosti sem také pro.
Odpovědět