Bederní ledvinový pás

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
sulipupin
Nový návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: sob 25.12.2010, 11:54

Bederní ledvinový pás

Příspěvek od sulipupin »

Lovu Lesu,pánové můžete prosím doporučit nějaký kvalitní bederní pás?Díky.
vhool

Re: Bederní ledvinový pás

Příspěvek od vhool »

ja pouzivam neoprenovy,je to bezva vec
Obrázek
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Bederní ledvinový pás

Příspěvek od Leon »

jo ten je dobrej jenom to chce pod něj termo triko já ho mám ještě se vzpěrama protože jsem byl šikovnej na schodech tak mě to donutí sedět rovně :mrgreen:
CZ 550 american 308win.
vhool

Re: Bederní ledvinový pás

Příspěvek od vhool »

presne tak ... nosim ho pres moiru a taky ma takovy sprusle jako vyztuhu :-) ... ja to nemam ze schodu ale blbej jsem byl vic :-)))
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Bederní ledvinový pás

Příspěvek od Zdenek41 »

Klasika je kočičák :wink:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Bederní ledvinový pás

Příspěvek od Leon »

ale ten se hrne a po pár metrech ho mám na hrudníku a ještě to škrtí když to utáhneš aby to necestovalo :wink:
CZ 550 american 308win.
vhool

Re: Bederní ledvinový pás

Příspěvek od vhool »

no ono nejde ani tak o zatepleni i kdyz ten neopren to zvlada mozna i lip nez kocicak ... ja oosobne to pouzivam z duvodu zpevneni bederni patere v praci (v tezbe ) ..jednak vyborna prevence a jednak moje zada za ta leta hazardovani a urazu uz taky nejsou v TOP stavu :wink:
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Bederní ledvinový pás

Příspěvek od motolada »

já mám tohle http://www.restless.cz/motoobleceni-sho ... s-stretch/
zpevnění zad je znát,i když na to není primárně určen,drží teplotu těla.
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Re: Bederní ledvinový pás

Příspěvek od precechtel »

výborné jsou ledvinové pásy určené pro motorkáře - to co popisuje vhool. Já ovšem již několik let používám klasický kočičák - to jsem jednou takhle v lednu ulovil toulavou kočku, stáhnul, nechal vyčinit a u kožešnice ušít. Musí se ta kožka nechat nařezat na pruhy, nesmí být v celku, ty pruhy se potom musí sešít navzájem růstem srsti proti sobě, potom se ten pás neposouvá kolem dokola či nahoru. Tož asi tak. Vyzkoušel jsem ledviňák z moiry, stál asi 600,- Kč, ten používám občas při práci, když mám obavy z prochladnutí zad, ale na sezení zásadně používám kočičák - stovka za vyčinění a 200,- Kč za ušití. F.
politice a politikům zmar
vhool

Re: Bederní ledvinový pás

Příspěvek od vhool »

no motorkarsky jsou trosku jineho urceni,predevsim ochrana patere...to co popisuju je zdravotni na podporu bederni patere jako prevence nebo pourazove opatreni.tim ze je z neoprenu ma i perfektni izolacni vlastnosti ale to je jen vedlejsi produkt.ja ho nosim i v lete prave z duvodu prevence a ochrane zad ... v praci ... na motorku mam jiny ... s deflektory na bederni obratle ... pokud bych to nosil pouze kvuli zatepleni tak ten kocicak neni spatnej ...musi ale bejt dobre udelanej :wink:
sulipupin
Nový návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: sob 25.12.2010, 11:54

Re: Bederní ledvinový pás

Příspěvek od sulipupin »

No mě by spíš štvali u toho kočičáku nebo králičáku ty tkaničky,raději sucháč. :?
Toma
Zkušený diskutér
Příspěvky: 622
Registrován: úte 13.11.2007, 10:37

Re: Bederní ledvinový pás

Příspěvek od Toma »

Zdenek41 píše:Klasika je kočičák :wink:
Údajně nejlepší je rezavá.
Lovec zabíjí jednou ranou.
OldrichForester
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: pát 13.12.2019, 17:46

Re: Bederní ledvinový pás

Příspěvek od OldrichForester »

precechtel píše: ned 05.2.2012, 20:55 výborné jsou ledvinové pásy určené pro motorkáře - to co popisuje vhool. Já ovšem již několik let používám klasický kočičák - to jsem jednou takhle v lednu ulovil toulavou kočku, stáhnul, nechal vyčinit a u kožešnice ušít. Musí se ta kožka nechat nařezat na pruhy, nesmí být v celku, ty pruhy se potom musí sešít navzájem růstem srsti proti sobě, potom se ten pás neposouvá kolem dokola či nahoru. Tož asi tak. Vyzkoušel jsem ledviňák z moiry, stál asi 600,- Kč, ten používám občas při práci, když mám obavy z prochladnutí zad, ale na sezení zásadně používám kočičák - stovka za vyčinění a 200,- Kč za ušití. F.
Zdravím, konečně skutečné řešení ;) Bylo by prosím možné zhotovit takový pravý kočičák i pro mne ? Moc děkuju !
oldrich.frydrych@getmore.cz
Odpovědět