Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Kdo co nosí, schání a doporučuje.
Odpovědět
xHackerM
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: úte 03.12.2013, 7:52
Bydliště: Plzeňsko

Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Příspěvek od xHackerM »

Ahoj kamarádi myslivci,
rád bych, aby mne přítelkyně doprovázela do lesa, má na tom i zájem, bohužel je to ale zmrzlina a zima je pro ní prostě nepřekonatelným jevem.

Rád bych se s Vámi poradil co se vyhřívaných vložek do bot týče. Rád bych zde získal typy na konkrétní zboží a ideálně i s Vaší recenzí, ne jen něco vykopírovaného z netu.

A pokud někdo máte podobnou zkušenost s houževnatou ženskou na zimu, klidně mi to hoďte do mailu.

Děkuji všem...
Kulovnice opakovací Zbrojovka Brno 8x57JS
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Re: Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Příspěvek od michalos »

To jsme na tom stejně... :D :D :D :D já ji proto půjčil svůj poseďák (http://www.elovec.cz/posedovy-vak-do-22-c-loden-l) a od tý doby si už neztěžuje
pultik
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 150
Registrován: ned 11.10.2009, 19:42
Bydliště: Královehradecko

Re: Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Příspěvek od pultik »

JJ já to samé. Ta moje používá taky :cry: můj vak a do noh ve vaku si ještě přidává jezefčíka (asi bude jedno jestli hl nebo dl, případně dr) Žádná zima ji není, pouze si občas stěžuje na to jak ji tam pes prdí. :lol: :lol: :lol:
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Re: Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Příspěvek od michalos »

No já mám jezevčíky dva, takže jsem na tom o chlup líp. :lol:
Tim
Zkušený diskutér
Příspěvky: 692
Registrován: úte 26.11.2013, 14:21
Bydliště: Mar. Lázně

Re: Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Příspěvek od Tim »

:lol: :roll: Každá ženská je zmrzlina. Já tý svojí nakoupil http://albisport.cz/termopradlo-nejen-p ... y-z_17659/ plus pořádnou bundu, boty tyhle http://www.zbozi.cz/vyrobek/adidas-orig ... de-g60762/ a už to na posedu dvě hodiny vydrží :mrgreen:
Motivační citát pro tento den:

Vykašli se na motivační citáty, nalej si sklenku Jamesonu a pusť si pořádnej metal!!!
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Příspěvek od Zdenek41 »

Všeho do času sama se časem odpojí...Ta moje ze začátku jezdila taky.Hlavně od té doby,když jsem si přivezl domu nahou 17 ku.Která chudák prchla z mejdamu,když se po ní chtělo něco co nechtěla :wink:Chudák a to byl unor. Dneska je ta moje holka uplně v klídku.A ví,že se toho vepřového se zelím vždy dočká :lol:
Kup jí ty vložky do bot od nohou je vždy zima jako první a pak už se člověk tomu podá.
http://www.zbozi.cz/?typ=nabidky&q=vyh% ... nt=nabidky
Karel61
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 310
Registrován: sob 06.2.2010, 20:53
Bydliště: Česká Kanada

Re: Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Příspěvek od Karel61 »

Koukal jsem se na ty vložky podle Zdenka. Má někdo zkušenost, jak dlouho ty 3 AAA baterie mohou vydržet? Aby to nebylo jen vyhození peněz za efekt na 10 minut..
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Příspěvek od Petr1970 »

tady něco 4 roky staré z jedné diskuse, asi jako orientace na čísla?
tady ještě popis z jednoho eshopu, za 690?..... 4 aa, 4-8, dejme tomu 2-4 hodiny v realu?
http://www.terko.cz/cs/vyhrivane-vlozky ... e-43p.html



vlastním THERM IC, už 2 sezony, kromě orig packu mám i ten na nabíjecí AA baterky.
Na I.st to vydrží na AA NiCd 800mAh asi 7 hodin, bere to 120 mA na II bere 250 a na III. kolem 500 mA.
Orig pack vydrží na I.st asi 8 hodin.
Vtip přepínače je ten, že na slabší stupeň jsou články paralelně po dvou, zatímco na vysokej odběr seríově.
Většinou stačí I. st i při stoji bezpohybu- myslivost.
Na lyžích při okolní teplotě -15 s C při lyžování stačí rovněž I. st na II je po chvíli teplo až nepříjemný.Když náhodou přeskočí přepínač.
Je třeba počítat, že tento bazmek nemůže nahradit nedostatečný oděv, případně chybějící pokrývku hlavy, kterou člověk ztrácí až 30 % tělesnýho tepla.


P.S. - nejsem prodejce a ani žádný nemám, ale pomalu se přesouvám, asi začnu vakem, v -5 stupních 2 hodiny na žebříku- začnou konce, i když mám dobrý bufy boty, tak prsty na rukou a nohou jsou znát....
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Příspěvek od Zdenek41 »

Karle vydrží to okolo 5 hodin při -20C.Kolik je na posedě nevím,ale sedím při otevřeném okně.Rád slyším.Vydrželo to takhle 5 zim jinak ted už je kapacita dobíjecích baterií na max 3hodiny.Musím na zimu koupit jiné.Jinak bacha na jiné zahřívání,kdo má vysoký tlak,pytlíky a podobně.Může dojít ke kolapsu.Tyhle vložky jen žužlaj,ale noha nepromrzne.Ještě jednu neřest to má po stranách červenou ledku nezapomenout přikrýt kalhotama při šoulačce.Černá jí vidí i na 3 km odzkoušeno.Jinak odkaz,kdy mi bylo ještě dobře...
search.php?st=0&sk=t&sd=d&keywords=vlo% ... t&start=15
BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Příspěvek od BwanaHunter »

xHacker> Ženská v lese akorát překáží, zvlášť v zimě, to člověk nemá ani hříšné myšlenky, v takových -15... Ale když jinak nedáš :) - protože mě štvou všechny ty krabičky, co se věší na boty, a v závěji akorát překážejí, koupil jsem si vložky do bot Alpenheat, které mají Lion baterku přímo v sobě, takže se nabijou nabíječkou jak mobil a ovládají se bezdrátovým dálkáčem, který má člověk v kapse :lol: Následně jsem přikoupil i vyhřívanou vestu. V -13 jsem celou noc na posedu vydržel.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
michalos
Zkušený diskutér
Příspěvky: 589
Registrován: pon 17.11.2008, 8:26
Bydliště: Blanensko

Re: Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Příspěvek od michalos »

BwanaHunter
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1907
Registrován: úte 13.10.2009, 21:01

Re: Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Příspěvek od BwanaHunter »

michalos> jojo, přesně.
S trofejemi je to jako s ženami. Nejlepší je ta příští.
raptor666
Nový návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: ned 12.8.2012, 15:22
Bydliště: okr. F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané vložky do bot, aneb jak zahřát ženskou.

Příspěvek od raptor666 »

občas bývají v řetězci Lidl tyhle vyhřívané vložky - já je kupoval teď v listopadu...byl jsem s nimi dvakrát na noční čekané a tři hodiny mě spolehlivě zahřívali (zda vydrží tolik, co udává výrobce, nemám odzkoušeno, tak dlouho jsem na posedě nevydržel :) )...výhodou pro mě je, že mají dobíjející akumulátory a tudíž odpadá starost s kupováním baterek...cena 699 Kč
kulovnice Mannlicher Schonauer 7x64, model 1924, optika Zeiss Zielvier 4x32
kulobrok UB 12/7x65R, optika Meopta Artemis 7x50A
brokovnice dvojka ZP 16/16
Odpovědět