Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 483 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/loveckeforum.info/www/includes/bbcode.php on line 112  LOVECKÉ FÓRUM / MYSLIVOST • Zobrazit téma - Vábení lišek

Přejít na obsah

Fotopast
Fotopasti

Vábení lišek

Kdo co používá a jak mu to funguje :-)

Re: Vábení a lov lišek

Příspěvekod v3nca » ned 20.8.2017, 15:51

savazka píše:Včera se mi povedl ulovit velký lišák. Proč to ale píšu: 1.) Z vábniček se mi nejvíce osvědčilo myškování na pusu. Na slavný Nordik Predator lišky zvysoka kašlou a zareaguje tak jedna z dvaceti. Zkoušel jsem i ten zázračný australsky ohnutý plech, ale naše lišky nejsou tak tupé až bych řekl debilní, jako ty australské, takže reakce nic moc. Pročež myškování je pro mě jediná osvědčená volba, což se stalo osudným i tomu včerejšímu. Ze +-170m se nechal přivábit na 60m, což už bylo takhle večer na jistou ránu. I na myškování ale reaguje jen jedna liška z několika - proč by chodila k vám, pokud má myšky všude kolem sebe. Přijde, jen když je v jejím bezprostředním okolí pusto 2.) Po příchodu na nástřel mě VELMI překvapilo, že kulka neprošla skrz. Zásah doprostřed náprsenky...a výstřel nikde. Chápal bych to u těžkého kusu zvěře, kdy kulku zastavují desítky kg svaloviny a kostí, ale kompletní pohlcení energie 243W takovým drobným tvorem???

Střílel jsem lišáka na 50 metrů na ostro, mířil jsem na náprsenku ráže 7x64 střela PTS, taky jsem nenašel výstřel, lišák byl v letní srsti, takže myslím, že bych výstřel určitě našel, kór po ráně na ostro, hold tu střelu asi "pohltil", je pravda, že když jsem ho zvedl, byl jako gumák.
v3nca
Nový návštěvník

Předchozí

Zpět na Vábničky a lákadla