Bukový dehet

Kdo co používá a jak mu to funguje :-)
typographus
Nový návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: ned 29.3.2009, 15:08

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od typographus »

Perník píše:bo asi sedíš na blbém místě :D
jestli ona ta černá není v té nové honitbě jen latina :wink:
nic ve zlém......
To nesedim,samozřejmně mám víc újedišt :idea:
A jinak na tý siláži normálně lovim černou,enemže dyš nejni a dam tam něco jinýho,ignorujou to :twisted:
Carpe Diem
Uživatelský avatar
sloon
Nový návštěvník
Příspěvky: 12
Registrován: sob 26.9.2009, 12:07
Bydliště: Vysočina

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od sloon »

Zdravím, chci se zeptat mluví se tady něco o kapání maggi do kukuřice, to myslíte maggi do polévky nebo je to něco speciálního.Díky.
CZ 550 Lux Výroční série,308WIN + Meopta 6x42
vhool

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od vhool »

klasicke maggi do polevky od vitany ale nesmis to prehnat :wink:
Uživatelský avatar
sloon
Nový návštěvník
Příspěvky: 12
Registrován: sob 26.9.2009, 12:07
Bydliště: Vysočina

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od sloon »

Dík, a kolik toho mám aplikovat?
Můžu nakapat na zrnka kukuřice a rozhodit je jako když hnojím trávník nebo je to lepší kápnout na celé klasy?
CZ 550 Lux Výroční série,308WIN + Meopta 6x42
vhool

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od vhool »

ja to aplikuju tak ze si nakladam kukurici at zrno nebo klas do soudku se soli a vodou a cca na 10kg dam pul lahvicky maggi a necham tak tri ctyri dni ulezet zavreny ....
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od rimar77 »

whool dobrý je i pivo to se mi osvědčilo taky na to jdou taky moc rádi jen je třeba mít slivky z hospody přeci jen kupovat jim lahváče už mi přijde divný :lol:
vhool

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od vhool »

:lol: no o tom jsem take slysel ale to bych asi v reviru potkal spis nemecky turisty opily jak prsata nez prase samotne :lol: :lol: :lol:
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od rimar77 »

výbornej je na to ječmen ale i ta kukuřice jde pěkně pivko nasajou a pak se čuníci mohou přerazit jak makaj na pivko v krmení hold nejsou blbý kluci štětinatý vědí co je dobrý :-) Němčouři jsou bohatý dost těm bych lahváče nedával :lol:
vhool

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od vhool »

no jo ale dobry cesky pivo moc nerozeznaj a tak by sezrali i ty slivky :lol:
Uživatelský avatar
sloon
Nový návštěvník
Příspěvky: 12
Registrován: sob 26.9.2009, 12:07
Bydliště: Vysočina

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od sloon »

Díky všem za odpověděti o víkendu to vyzkouším a dám vědět jak jsem dopad.
CZ 550 Lux Výroční série,308WIN + Meopta 6x42
kopov.cz
Nový návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: sob 23.1.2010, 18:27

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od kopov.cz »

sloon píše:Díky všem za odpověděti o víkendu to vyzkouším a dám vědět jak jsem dopad.
Jen tak pro zajimavost- zkousel jsi neco a kdyz,tak jak to dopadlo? :)
hopsa63
Nový návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: stř 13.4.2011, 7:24
Bydliště: Lounsko

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od hopsa63 »

Dneska mi přijde obědnaný bukový dehet tak ho půjdu natřít na strom u posedu kam si chodím sednout s dalekohledem jsem adept.Neni tam žádný krmeliště a včera jsem tam dal odpoledne půl tašky tvrdýho pečiva a chleba a na to jsem nalámal uzenou makrelu.Přišel jsem v 19 h a už to bylo všechno pryč.Prasata už jsem tam viděl pár dní předtim,ale ne na tom místě.Dneska to tam dám znovu a ještě natřu strom nedaleko bukovym dehtem a půjdu si tam sednout ještě dřív.Tak uvidim co jim voní víc jestli makrela nebo dehet.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od rimar77 »

hopsa63 píše:Dneska mi přijde obědnaný bukový dehet tak ho půjdu natřít na strom u posedu kam si chodím sednout s dalekohledem jsem adept.Neni tam žádný krmeliště a včera jsem tam dal odpoledne půl tašky tvrdýho pečiva a chleba a na to jsem nalámal uzenou makrelu.Přišel jsem v 19 h a už to bylo všechno pryč.Prasata už jsem tam viděl pár dní předtim,ale ne na tom místě.Dneska to tam dám znovu a ještě natřu strom nedaleko bukovym dehtem a půjdu si tam sednout ještě dřív.Tak uvidim co jim voní víc jestli makrela nebo dehet.
doporučoval bych ti než se pustíš do toho natíráni domluvit s majitelem těch stromu, tj. pozemku aby pak nevznikly zbytečně nějaké emoce a problémy přeci jen te dehet je vidět a strom tím otěrem trpí.
hopsa63
Nový návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: stř 13.4.2011, 7:24
Bydliště: Lounsko

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od hopsa63 »

To je na pozemku bejvalí cihelny kde se těžila hlína.Už se tam mnoho let nic nedělá.Je to bříza co tam vyrostla sama.Snad to nebude vadit.Dehet ještě dneska nepřišel.
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Bukovy dehet

Příspěvek od rimar77 »

no takk uvidíš raději ale od něj nečekej zázraky mně se neosvědčil vůbec čuníci na něj pěkně kašlou
Odpovědět