Ptačí nářek od Hubertus

Kdo co používá a jak mu to funguje :-)
Odpovědět
Ertner
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 117
Registrován: stř 05.8.2009, 10:41
Bydliště: Krkonoše, Žacléř
Kontaktovat uživatele:

Ptačí nářek od Hubertus

Příspěvek od Ertner »

Zdravím !
Chtěl jsem se zeptat máte s touto vábničkou nějaké zkušenosti ? :)
Mám ji chvíli a zatím dobré, co vy ?
Děkuji :wink:
Ertner
Uživatelský avatar
lörinc
Zkušený diskutér
Příspěvky: 962
Registrován: čtv 24.5.2007, 17:33
Bydliště: Prostějovsko

Re: Ptačí nářek od Hubertus

Příspěvek od lörinc »

No tak to by mě taky zajímalo, napiš více......
Sauer 101, .30-06, Tikka T3 Varmint .243 win.+Nikon Monarch E 2,5-10x56 Ill, ZG 47 8x57 JS, ZG 47 8x60 S, ZKM 455 22 LR+Delta 4x32AO, UB 12/12, Gustav Tichý 16/16
Ertner
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 117
Registrován: stř 05.8.2009, 10:41
Bydliště: Krkonoše, Žacléř
Kontaktovat uživatele:

Re: Ptačí nářek od Hubertus

Příspěvek od Ertner »

No já mám své zkušenosti a právě bych chtěl vědět jestli funguje každému nebo jen pár lidem ... chceš vědět více o tom jak funguje mě ? :wink: :?:
Ertner
Uživatelský avatar
lörinc
Zkušený diskutér
Příspěvky: 962
Registrován: čtv 24.5.2007, 17:33
Bydliště: Prostějovsko

Re: Ptačí nářek od Hubertus

Příspěvek od lörinc »

AAAno, člověče ty se ale necháš prosit :) :wink:
Sauer 101, .30-06, Tikka T3 Varmint .243 win.+Nikon Monarch E 2,5-10x56 Ill, ZG 47 8x57 JS, ZG 47 8x60 S, ZKM 455 22 LR+Delta 4x32AO, UB 12/12, Gustav Tichý 16/16
Ertner
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 117
Registrován: stř 05.8.2009, 10:41
Bydliště: Krkonoše, Žacléř
Kontaktovat uživatele:

Re: Ptačí nářek od Hubertus

Příspěvek od Ertner »

No jo , promin mě funguje zatím skvěle . Mám na ni navábeno 9 liščat a 2 lišky od začátku července. To mi příjde docela dobrý .
Teda mě fungují všechny vábničky od této firmy, ale tato a ten speciál na lišky je asi nejlepší.
:wink: jinak mám to navábeno jednu lišku v 7 ráno to bylo ted před 14ti dny a zbytek kolem 8 večer ale to v létě ...
Ty máš taky tuhle ?
Ertner
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Ptačí nářek od Hubertus

Příspěvek od Leon »

ptačí nářek je na liščata super i když jsem je svojí blbostí vyplašil tak se na ten nářek vrátily akorád co mi vadí bolí mě z toho buba a doma se musím rozcvičit :lol:
CZ 550 american 308win.
Ertner
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 117
Registrován: stř 05.8.2009, 10:41
Bydliště: Krkonoše, Žacléř
Kontaktovat uživatele:

Re: Ptačí nářek od Hubertus

Příspěvek od Ertner »

Mě teda nebolí pusa ... jinak liška mi příjde většinou nejdele do 15 minut tak možná proto ... ;)
Ertner
Ertner
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 117
Registrován: stř 05.8.2009, 10:41
Bydliště: Krkonoše, Žacléř
Kontaktovat uživatele:

Re: Ptačí nářek od Hubertus

Příspěvek od Ertner »

Tak jak v těchto zimních měsících ? :) Funguje ? Mě zatim moc nee :) ale byl jsem jenom 3x ale zatim nic :-))
Ertner
Uživatelský avatar
Nik.308
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 333
Registrován: ned 06.6.2010, 13:53
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Ptačí nářek od Hubertus

Příspěvek od Nik.308 »

Já mám ten "ptačí nářek", používám skoro měsíc a ještě nic, akorát na mne nalétávají sovy. Ale říká se, že v době kaňkování to moc nezabírá, u nás ještě skolí.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Ptačí nářek od Hubertus

Příspěvek od Leon »

v létě a na podzim to fungovalo parádně na mladý lišky od té doby vůbec nic i když jsem lišku viděl tak nereagovala ale ser... mě že se to pořád rozpadá lepit to nechci kdyby to bylo potřeba vyčistit z vřeštidla s myškovačkou jsem vyfouknul do trávy myškovačku a už nenašel dělaj to z mokrýho dřeva pak se to seschne a rozpadne :?
CZ 550 american 308win.
Ertner
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 117
Registrován: stř 05.8.2009, 10:41
Bydliště: Krkonoše, Žacléř
Kontaktovat uživatele:

Re: Ptačí nářek od Hubertus

Příspěvek od Ertner »

To mě to žádný problémy nedělá ... a když lišku vidím tak většinou zareaguje i teď ... prý to dobře funguje začátkem února tak se těšim.
Ertner
Ertner
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 117
Registrován: stř 05.8.2009, 10:41
Bydliště: Krkonoše, Žacléř
Kontaktovat uživatele:

Re: Ptačí nářek od Hubertus

Příspěvek od Ertner »

Tak jsem to šel hned včera zase vyskoušet ... s kamarádem jsme tak 45 minut před západem slunce to je asi kolem 15:30 usedli na kazatelnu kde chodí často lišky. Seděli jsme téměř do tmy, ale nic krom srnčího nepřišlo. Tak jsme šli zase domů, v půli cesty na asi tak 30ha louce vidím jak 50 metrů od nás utíká liška bylo už šero ale přes dalekohled jí bylo ještě docela dobře vidět. Ihned jsme si dřepli na kraji cesty, a já začal vábit na "ptáčka" :wink: . Liška se ihned zastavila na místě chvilinku šla k nám, pak se ale dostala pod vítr a zmizela. Myslím že ale šla (nebo spíš šel) za fenou protože byl celou dobu přilepen k zemi a jel po louce jako "dráha". No ale vím tedy že tahle vábnička mi funguje i ted. :)
Ertner
Uživatelský avatar
Klein
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 160
Registrován: pon 23.6.2014, 19:22

Re: Ptačí nářek od Hubertus

Příspěvek od Klein »

Podle mého názoru funguje ptačí nářek na predátory nejlépe v lětě a častečně i na podzim...Na zimu to chce spíše zkusit zaječí vřeštidlo.. :wink:
Odpovědět