Jagdterier

Pejskové a jejich výcvik
Odpovědět
Tomáš Karel
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 394
Registrován: úte 20.2.2007, 11:40
Bydliště: Vysočina

Jagdterier

Příspěvek od Tomáš Karel »

Jelikož sem prřed měsícem přišel o pejska. tak sem se rozhodl že bordera už ne po zkušenostech asi promě špatných (netýká se povahy a práce ale zdravotního stavu ). Tak sem se rozhodl pořídit si jaga. Byl sem se podívat na štěně od mého kamaráda. Kterej má jedny z nejlepších jagů které sem kdy viděl. Na té fotce sou mu 4 týdny a od té doby jsem ho neviděl, ale za 14 dní si pro něj jedu. Ale odst prej vyrostl. :lol:
http://resize.like.cz/images/1254389594Snimek_048.jpg
a tady je můj novej kamarád při toulkách v revíru.
jenom by sem chtěl poprosit oradu jak na jagoše měl sem zatim jenom fouska a bordery tak nevim jestli to bude to samí nebo budu muset mít tvrdší ruku:)))
Petr 3
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: stř 04.11.2009, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Jagdterier

Příspěvek od Petr 3 »

Ahoj,to si piš,že to bude něco jiného,ale pozor nejsou všichni jagoši německý paka,jak se o nich tvrdí.
Mám fenku,jsem s ní spokojen,jen čas od času se jí nechce vracet,ale to je dáno temparamentem plemena.Chce to rozlišit,práci v noře a nebo jestli toto plemeno budeš používat na povrch.
Petr 3
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: stř 04.11.2009, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Jagdterier

Příspěvek od Petr 3 »

Chtěl bych štěně, fenku jagteriera,po rodičích co mají 4 z hlasitosti,jsou 100% ovladatelní,černá,hladká nebo lehce hrubá,chci ji pouze na povrch,můžete někdo nabýdnout z kvalitního hovu
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Jagdterier

Příspěvek od curil »

Petře kamarád má asi dva týdny štěňata jagů,je to rozhodčí a chová jagy asi 25let,má s každým i podzimky.mohl bych se zeptat jestli má ještě volné ale jen pokud by jsi měl vážný zájem.nebo bych ti poslal telefon a zeptáš se ty,ať ti řekne rodiče ,tituly atd.
viki 2
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: pát 19.9.2008, 6:06
Bydliště: PJ

Re: Jagdterier

Příspěvek od viki 2 »

Známá prodává štěňata JGT po pracovně a exterierově výborných rodičích. Jsou ihned k odběru. Číslo telefonu : 736200152
Oba rodiče jsou hlasití známka 4, jsou hladcí a a oba mají všestranné zkoušky. Jsou aktivně využívaní na naháňkách a dosledech. Opravdu doporučuji.
Plzeňsko.viki 2
Nový návštěvník

Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 19, 2008 6:06 am
Bydliště: PJ
Soukromá zpráva
Petr 3
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: stř 04.11.2009, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Jagdterier

Příspěvek od Petr 3 »

Děkuji dnes jsem si dovezl štěně
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Jagdterier

Příspěvek od curil »

jaké je cena jaga?
Petr 3
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: stř 04.11.2009, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Jagdterier

Příspěvek od Petr 3 »

od 3 do 5 tisíc,platil jsem 3500,fena je super
Tomáš Karel
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 394
Registrován: úte 20.2.2007, 11:40
Bydliště: Vysočina

Re: Jagdterier

Příspěvek od Tomáš Karel »

Tak mi roste jako z vody a dělá mi jenom radost až na to jak kouše je to takovej malej vlkodlak:)))

http://resize.like.cz/images/1258540265221020091106.jpg

http://resize.like.cz/images/1258540722291020091123.jpg
Petr 3
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 125
Registrován: stř 04.11.2009, 20:31
Bydliště: Brno

Re: Jagdterier

Příspěvek od Petr 3 »

Ta hlava je fakt pěkná,hnědá barva nevypadá vůbec špatně
LADAP
Častý návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: úte 29.1.2008, 13:34

Re: Jagdterier

Příspěvek od LADAP »

Zdravím všechny, co jsou příznivci plemene JGT. JSem tu dlouho nebyl a teď koukám, že je tu konečně téma jagdteriér. Já rozhodně nejsem zkušenej chovatel, který by měl poučovat druhé. Mám prvního jgt (nar. 1. 6. 2007). Zatím máme BZ II. c., potom ZV I. c., LZ I. c, ZN 84 bodů a čas 14 sekund. Jsem s ním mooc spokojenej a minulý týden jsme poprvé norovali v přírodě. Na lišku hodinu hlásil v betonových trubkách o průměru 20 cm. Pak jí dal hrdlo a vytáhnul lišáka ke vsuku. Byl obrovský, ten lišák. Jinak můj pejsek tak obrovský není. Ale kdo uvažuje jakého teriéra, tak jagoše můžu doporučit. Už to nejsou nevracející se, neovladatelní a nevycvičitelní zabijáci.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Jagdterier

Příspěvek od Zdenek41 »

Ladape zabijáci jsou to pořád :lol: Jenže jsou už o mnoho inteligentnější vzlášt ty od Peti.At se daří.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Jagdterier

Příspěvek od Zdenek41 »

Tak tohle jsou moji svěřenci.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
LADAP
Častý návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: úte 29.1.2008, 13:34

Re: Jagdterier

Příspěvek od LADAP »

Jsem se nepřesně vyjádřil. Zdenek má pravdu. Zabiják to je, no. Ale přemýšlivý a šikovný! Jinak je super i na naháňky. Na černou nejde na kontakt. Jen rozrazí rudl a vyhání je z leče. Jsem moc spokojenej. A jsem si jistej, že Zdenek41 taky (má Argovýho brášku).
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Jagdterier

Příspěvek od Leon »

Tak to vám chlapi přeji je to radost mít dobrýho psa tak ať vám ti mrňousove šlapou :wink: Akorád mi vrtá hlavou jestli máte opravdu jagoše :lol: :lol: to co vídám unás to jsou zabijáci ale mají jenom game a žádný mozek proto asi každý rok jde aspoň jeden do psího nebe poslední jagoška u kamaráda při dosledu lončáka nebo sekáče je to asi tři týdny nenašla se fena ani prase :? :? :?
CZ 550 american 308win.
Odpovědět