Elektrický obojek

Pejskové a jejich výcvik
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: elektrický obojek

Příspěvek od motolada »

Myslím že se nebavíme o problémech, které se řeší el. obojky...
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: elektrický obojek

Příspěvek od Petr1970 »

to je zas nějakej komerční spam? 1 příspěvek .... a reklama?... nějaký lgbt komunita web na reklamu na sadlo-maso?:-)
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Uživatelský avatar
Reno
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 462
Registrován: pát 20.2.2009, 11:49

Re: elektrický obojek

Příspěvek od Reno »

Samozřejmě se jedná o komerční spam, navíc paní e-shopová prodavačka Ripleyová evidentně nemá potuchy o způsobu práce a výcviku loveckých psů. Ale možná, když si u ní zakoupíte kvalitní, ručně šitý kožený obojek, nyní ve slevě za necelých 1.200,- Kč + poštovné, no a k tomu několik set metrů dlouhé vodítko, budete moci svého pejska úplně v pohodě ovládat, aniž by se přiškrtil... :D
Petr71
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: pát 10.11.2017, 16:05

Re: elektrický obojek

Příspěvek od Petr71 »

Zdravím všechny, chci sdílet moji zkušenost. Nikdy jsem nevěřil, že by mohl být elektrický obojek tak přínosný. Měli jsme velmi neposlušného labradora, se kterým bych se rozhodně neodvážil jít na procházku bez vodítka. Pro mě i pro pejska byly naše procházky pěkná tahanice. Kamarád mi doporučil jeden takový obojek, shlédl jsem nějaká videa "jak na to" a pak jsme se dali do výcviku. Impuls jsem využil jen párkrát, téměř vždy stačila vibrace. A hádejte co? Teď po pár měsících výcviku chodíme bez problému na procházky bez vodítka. Nejlépe investované peníze do psa, jakou jsem kdy udělal. Zprvu jsem dost tápal, jaký si pořídit, proto přikládám i návod a seznam nejlepších el. obojků, které jsem našel na netu. Odkaz smazán z důvodů komerce. Pokud chceš uživatele obohatit o své zkušenosti, můžeš uvést konkrétní typ použitého obojku bez linku na nějaké prodejce. To ponech na uživatelích. dalas
Gabriiella
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: sob 02.3.2019, 11:24

Re: Elektrický obojek

Příspěvek od Gabriiella »

Ahoj, máte někdo prosím zkušenost konkrétně s obojky Cancicom? https://www.elektro-obojky.cz/vycvikove-obojky/ nebo byste doporučili jiný, poměr cena/výkon? Ráda bych, aby mi alespoň pár let vydržel bez řešení oprav atd.. předem díky!
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Elektrický obojek

Příspěvek od Leon »

Přečtěte si celé vlákno o canicomu toho je tady dost :wink:
CZ 550 american 308win.
Odpovědět