Hárající fena v lese

Pejskové a jejich výcvik
Uživatelský avatar
Karlos23
Častý návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: pon 09.1.2012, 20:58
Bydliště: Český Ráj

Re: Hárající fena v lese

Příspěvek od Karlos23 »

Vždycky je asi třeba být trochu diplomat. Zažil jsem živou debatu na téma zastřelení psa, kdy dotyčný prohlásil, že jemu někdo zastřelit psa, tak zastřelí jeho. :!: Pes je pro něho jako člen rodiny. :!: Podle toho, co to bylo za týpka,klidně bych mu to i věřil věřil.
Nikdy nevíš, jak úzkou vazbu dotčený pejskař má a nemá-li pod paží nějakou stříkačku. :roll:
Lesomil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 455
Registrován: úte 04.1.2011, 19:29

Re: Hárající fena v lese

Příspěvek od Lesomil »

Ono asi taky záleží na tom, kdo toho kolik "skousne".... Formulace "někdo mi zastřelit psa.... tak zastřelím já jeho...." je sice velkohubé prohlášení, ale nijak konkrétní. Tedy se proti němu ani nejde ohradit.... Pokud by to bylo formou"Jestli ty mi toho psa ( co štve zvěř) zastřelíš, tak zastřelím já tebe" Je to postižitelné jako nebezpečné vyhrožování. Minimálně pak jako přestupek. Samozřejmě otázka dokazování a jak se vyspí státní zástupce.... :wink: V kařdém případě je třeba zvážit, zda stojí za to věc hrotit do krajnosti....

Ale asi se dostáváme "out"... pardon... :oops:
Uživatelský avatar
Karlos23
Častý návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: pon 09.1.2012, 20:58
Bydliště: Český Ráj

Re: Hárající fena v lese

Příspěvek od Karlos23 »

Když se vrátím k tématu:
Vzpomínám si, že jsem byl asi před dvaceti lety na takovým vandru, jako popisovala ta slečna v úvodu.Jen jsme byli tři kluci,dvě holky a měli jsme s sebou fenku dalmatina a hárající fenku kokra. Byli jsme v Broumovskejch skalách asi tři dny a po celou dobu vše v pohodě. Žádnou sníženou poslušnost jsem na tý fence nezaznamenal(co si pamatuju), jedinej problém byl, když jsme si zašli do vesnickýho krámku pro nějaký jídlo, tak se za náma táhli všichni psi ze vsi,jeden vořech lepší,než druhej. :lol: :lol: Ale za vsí jsme je zahnali a žádnej nás dál nepronásledoval.Nejvytrvalejší byl takovej pajdavej, starej, vypelichanej smeták. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Hárající fena v lese

Příspěvek od curil »

Fesoji tak to nemrzlo ani u nás.to jsem přehlédl :-) :-) :-).pardon
Odpovědět