Ako zvládnuť skúšky

Pejskové a jejich výcvik
Bagls
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: ned 09.9.2012, 22:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako zvládnuť skúšky

Příspěvek od Bagls »

Zdravím,
mám jednu otázočku. O mesiac mám v pláne ísť na HZ k vám do Čiech, avšak si niesom celkom istá, či som správne pochopila v ZŘ disciplínu hlasitosť. Hodnotí sa hlasitosť na teplej stope aj u teriérov? Alebo sa u nich hodnotí len v kontakte v pohonu, resp. na zhasnutom kuse na konci vypracovanej stopy?
Ďakujem.

Mám 2 ročného parson russell terriera. Na Slovensku som s ním už úspešne zložila FSMP, SD, BL. O dva týždne nás čakajú LSMP, o mesiac zas klubové FD. A láka ma, vyskúšať si to i u vás. :)
Parson russell terrier
GCh. ALF Genius loci
nice-friend.cz
Nový návštěvník
Příspěvky: 39
Registrován: sob 04.12.2010, 1:56

Re: Ako zvládnuť skúšky

Příspěvek od nice-friend.cz »

Petr1970 píše: jinak voda - chladit zvenku - polívat, osobně používáme i tohle (není to levné, ale fakt to funguje...
http://www.psimafie.cz/54-pet-towel - je to furt chladné, i na sluníčku..

.. tahám v autě 10 l vody, sebou v batohu min 2 litry co doplňuju o přestávkách a střídání...
...

Když máš s sebou 10 l vody, tak to jistě nepotřebuješ - nevím v čem se to v "chlazení" liší od mokré hadry ( na utírání psa je to jistě dobré - hodně saje ), ale hlavně :

Souhlas s tím, co píše Leon

"k tomu chlazení vodou nepolejvat celýho psa ale jenom břicho voda v srsti izoluje a je to ještě horší a když nemusí do vody tak ho nechat jenom brouzdat po břicho aby se schladil"
Odpovědět