Land Rover

Vše o teréních vozidlech pro využití v myslivosti
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Land Rover

Příspěvek od Tommy »

co vím já,tak je docela poruchový.Kámoš má Range Rover a furt do troho cpe,jednou převodovka,pak spojika,měchy atd. klimatizace no furt něco.
JWK
Nový návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 04.11.2009, 13:56

Re: Land Rover

Příspěvek od JWK »

znamy ho mel ...tedy tu predchozi generaci a byla to pry hruza... v terenu vcelku sel ale spolehlivost mizerna... tak ho prodal... radeji bych sel do vitary nebo xtrailu
vhool

Re: Land Rover

Příspěvek od vhool »

panove motate tady hrusky s jabkama,tema se jmenuje land rover a ne range rover.prosim drzte se tematu a nebo si zalozte nove napr. "kamarad povidal" nebo "range rover".diky :wink:
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Land Rover

Příspěvek od Tommy »

Pro Land Rover platí to samé.Všeobecně je známé,že u tohoto typu byly šílený problémy s podvozkem a s řízením.Teď u nových je to možná jiné,ale do roku 2004,to stálo za prd.
Naposledy upravil(a) Tommy dne sob 12.12.2009, 21:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover

Příspěvek od yardaz »

Vídíš to a já si do dneska myslel, že range rover má s land roverem docela dost společného.....

http://www.landrover.cz/modely/new-range-rover
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
vhool

Re: Land Rover

Příspěvek od vhool »

Tommy píše:Pro Land Rover platí to samé.Všeobecně je známé,že u tohoto typu byli šílený problémi s podvozkem a s řízením.Teď u nových je to možná jiné,ale do roku 2004,to stálo za prd.
no me moc nezajima co je vseobecne zname,mel jsem dost dlouho defendera a problemy s nim opravdu nebyly (byl to rok 1997) a kolega ho ma ode mne a to co pises se mu opravdu jeste jako problem neprojevilo.napis konkretne o co jde nebo osobni zkusenost a muzem podiskutovat ale takovato torza informaci jsou zavadejici ....
vhool

Re: Land Rover

Příspěvek od vhool »

yardaz píše:Vídíš to a já si do dneska myslel, že range rover má s land roverem docela dost společného.....

http://www.landrover.cz/modely/new-range-rover
nikdo nerika ze nemaji ale jde o to pro jake jsou pouziti :wink: (mysleno pod vseobecne vzitym oznacenim)

pro upresneni abych se vyhnul nejapnym reakcim: vyrobce je land rover ale oznaceno range rover vzniklo pro luxusnejsi modely ktere uz postradaji offroadove vlastnosti land roveru ( ne samozrejme vsechny ale uz to neni to pracovni neznicitelny auto) :wink:
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover

Příspěvek od yardaz »

vhool píše:
yardaz píše:Vídíš to a já si do dneska myslel, že range rover má s land roverem docela dost společného.....

http://www.landrover.cz/modely/new-range-rover
nikdo nerika ze nemaji ale jde o to pro jake jsou pouziti :wink: (mysleno pod vseobecne vzitym oznacenim)
To je pravda ale myslím, že by asi nebyla žádná ostuda jet s range roverem do lesa. Faktem je, že se zde pánové původně bavili spíše o freelanderu.. :)

Kamarád ho shodou okolností má a nemůže si ho vynachválit. Možná je to, jako u každého autí, že se musíš trefit na slušný kousek.
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
vhool

Re: Land Rover

Příspěvek od vhool »

tak urcite to ostuda nebude,shodou okolnosti ten kolega co topi samiky v louzi ho ma jako rodinny auti a ted si koupil druhyho novejsiho,s tim puvodnim ted drandi lehci offroudeni a moc si to vychvaluje :lol: :lol: :lol:

edit: no k tomu trefit kousek,nerikam ze i u renomovane znacky nemuzes trefit vranu ale osobne to spis vidim v tom jak se kdo o to auti stara :wink: ...ja kdyz nevezmu jednou za 14 dni na to svoje maznici tak budu mit do pulroka taky problemy s podvozkem a rizenim :lol: :lol: :lol: ...kdyz budu dyl brodit diferakama pod vodou a nevymenim pak olej tak mi do mesice taky odejdou ( ....to plati obecne pro vsechny offroady ). ono totiz u offroadu se predpoklada i udrzba :wink: :!:
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover

Příspěvek od yardaz »

Přesně takové zkušenosti má i ten můj kamarád, čili můžeme oba ve schodě jen doporučit.... :wink:
To o té údržbě platí myslím obecně...
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
Hunter
Častý návštěvník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 25.8.2008, 15:18

Re: Land Rover

Příspěvek od Hunter »

kasari píše:to vhool - to ne, FL nemá ani na tu Vitaru. Párkrát jsem ho zkoušel, ale je to spíš taková zvednutější oktávka 4x4.... :lol:
Tak s tim tedy nesouhlasim, Freelandra mam a super, a to s tou Oktavkou, to je uz uplne mimo misu -zkuste se na youtube podivat, co Free v terenu dokaze.
Hunter
Častý návštěvník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 25.8.2008, 15:18

Re: Land Rover

Příspěvek od Hunter »

vhool píše:..vyrobce je land rover ale oznaceno range rover vzniklo pro luxusnejsi modely ktere uz postradaji offroadove vlastnosti land roveru ( ne samozrejme vsechny ale uz to neni to pracovni neznicitelny auto) :wink:
A to taky ne, puvodni (stary) Range rover je terenejsi nez jina auta, az by se clovek divil. Dnesni modey jsou samozrejme o necem jinem - jsou to nalestene skatule plne elektroniky, ale i tak zvldaji teren, otazkou je, kdo by taove auto v terenu trapil.
Naposledy upravil(a) Hunter dne ned 13.12.2009, 20:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover

Příspěvek od yardaz »

Hunter píše:
vhool píše:
yardaz píše:..vyrobce je land rover ale oznaceno range rover vzniklo pro luxusnejsi modely ktere uz postradaji offroadove vlastnosti land roveru ( ne samozrejme vsechny ale uz to neni to pracovni neznicitelny auto) :wink:
A to taky ne, puvodni (stary) Range rover je terenejsi nez jina auta, az by se clovek divil. Dnesni modey jsou samozrejme o necem jinem - jsou to nalestene skatule plne elektroniky, ale i tak zvldaji teren, otazkou je, kdo by taove auto v terenu trapil.
To jsem ale nepsal já ale whool :lol:

PS: Já bych ho asi klidně trápil.... :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) yardaz dne ned 13.12.2009, 20:42, celkem upraveno 1 x.
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
Hunter
Častý návštěvník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 25.8.2008, 15:18

Re: Land Rover

Příspěvek od Hunter »

jasne sory, uz to je opravene, tak to dopadne, kdyz je prilis citaci :oops:
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover

Příspěvek od yardaz »

Ona i ta leštěnka plná kablíků a řídících jednotek dokáže, jak si psal lecos projet. Vím o čem mluvím.. :shock: Je to trošku o tom, nakolik jí kdo může a chce trápit, o tom jsem vedel docela obsáhlou debatu zde:

viewtopic.php?f=29&t=3416
:wink:
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
Odpovědět