niva vs samuraj

Vše o teréních vozidlech pro využití v myslivosti
psdk
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 130
Registrován: úte 13.1.2009, 12:24
Bydliště: Opava

Příspěvek od psdk »

curil píše:ja to mam porad v reviru takze po silnici jedu jen vyjimecne.chci zase sipy nebo nejake hrube kostky.uz je mam sterele ze cekam kdy dostanu defekt.dik za odkazy!
Pokud to máš opravdu jen do terénu tak ber vzorek T3 od vraníka, 205 R15
Ta guma je do terénu a do bláta nejlepší co jsem měl možnost vyzkoušet. Truck 2000 nejsou zlé, ale T3 je do terénu lepší, akorát na asfaltu hučí, dost se ojí?dí, ale v bahně nezapadne?
ZKK600, ZG47, Savage 99, Mannlicher6,5x55SE, Mannlicher308Win, MannlicherM95, troják Fuckert, KB Holek Brno, koza Holek, Stevens,KB Tikka, Petřík, Husqvarna, Marochi, Voere, CZ75PD, CZ 75RAMI, karabina TIRMAX, ...
dvě Borderteriérky
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Příspěvek od dalas »

Ahoj. Mám obutý Truck 2000. Na zadku jsou ještě ty, co Vraník dová?el z Itálie. Naprosto nekvalitní protektor. Běhoun po 2 letech popraskaný a odlupující se figury vzorku. Na předku mám o rok mladší vyrobené ve slušovicích. Ty vypadají podstatně kvalitněji. V blátě a hlubokým sněhu dobrý, ale katastrofa na uje?děným sněhu. Jet jen se zadkem je o hubua i při br?dění se moc nechytají.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Příspěvek od curil »

tak ted jsem jel krmit.vozik silaze,dva pytle kukurice.jel jsem s pajerem,jak byla zafoukana cesta tak jsem sjel jednim kolem do pole a uz jsem nevyjel.tak pesky pro nivu,pak jsem vyprihl vozik ze pajero zkusim nivou vytahnout ale kdeze.zacvakl jsem teda vozik za nivu,zakrmil a pajero mi vytahl kamarad s traktorem.proste japonec nakonec.zlata niva nebo samec!!! od rana jsem se m......

ADMIN edit:kolego cti pravidla fora,na vulgarni slova tu opravdu nejsme zvedavy
psdk
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 130
Registrován: úte 13.1.2009, 12:24
Bydliště: Opava

Příspěvek od psdk »

curil píše:.........proste japonec nakonec.zlata niva nebo samec!!! .....
Ale on Samec je taky Japonec :-)

ADMIN edit: vazeni nezakladat dalsi vlakna na stejna temata ... samuraj uz tu je a tyto prispevky mohou byt tam ... zamykam
ZKK600, ZG47, Savage 99, Mannlicher6,5x55SE, Mannlicher308Win, MannlicherM95, troják Fuckert, KB Holek Brno, koza Holek, Stevens,KB Tikka, Petřík, Husqvarna, Marochi, Voere, CZ75PD, CZ 75RAMI, karabina TIRMAX, ...
dvě Borderteriérky
Zamčeno