Hummer H3

Vše o teréních vozidlech pro využití v myslivosti
Bozanek
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 24.6.2009, 7:19
Bydliště: California( ale uz dlouho nebude)
Kontaktovat uživatele:

Hummer H3

Příspěvek od Bozanek »

Ja pouzivam H3 a nemuzu si ho vynachvalit.
Ps: tady mam nejake videa... http://www.youtube.com/results?search_q ... type=&aq=f
Uživatelský avatar
yardaz
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 369
Registrován: stř 31.12.2008, 16:00
Bydliště: Plzeň - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Hummer H3

Příspěvek od yardaz »

Smazáno uživatelem...
Naposledy upravil(a) yardaz dne pon 04.7.2011, 19:26, celkem upraveno 1 x.
Přání bývá nebezpečně často otcem myšleky!
Nepište mi prosím SZ. Pište mi na mail: info@naposed.cz
www.pumaknives.cz
vhool

Re: Hummer H3

Příspěvek od vhool »

mezi nama,auto uplne k ho***nu.vse strasne drahy a zadna slava.tezky a neohrabany.kdejakej samik udela v lese vice parady.ale na druhou stranu pred stredni skolou s tim jiste oslnis plno slecen....ted vazne,za ty prachy si porodis slusnou flotilu uzitecnejsich offroadu levnejsich jak na provoz tak na udrzbu....

mimochodem vsechny civilni verze H jsou k nicemu (snad jen H1 ma jeste neco spolecnyho s offroadem) a jen pro paradu,armadni humik je ovsem jina liga....
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Hummer H3

Příspěvek od Leon »

Svatá pravda vhoole je to auto na oslňování :wink: :wink: kdyby to byla H1 to bych slintal :D
CZ 550 american 308win.
martinh
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 422
Registrován: čtv 16.4.2009, 14:56
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Hummer H3

Příspěvek od martinh »

nejlepší je stejnak favorit :D
Sauer 202 + Zeiss Victory HT 3-12x56, Sauer 404 8x57 IS, CZ 550 Lux 308W...
defuch
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 105
Registrován: úte 20.2.2007, 17:31

Re: Hummer H3

Příspěvek od defuch »

Kamarad mel 110 defose, pak koupil H3 a za dva mesice opet menil a sel zase do defose110. Me H3 jako pracant taky moc nenadchl.
Tikka T3 Varmint - 6,5x55SE
Bozanek
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 24.6.2009, 7:19
Bydliště: California( ale uz dlouho nebude)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hummer H3

Příspěvek od Bozanek »

Jak rikam, ja sem s nim spokojen. Nerikam, ze nejsou lepsi auta a nebo ze H3 je nej nej nej, ale mne se libi moc, a to co projedu v zime ve snehu a nebo v bahne, ne kazdy auto dokaze. Spotreba je nekde kolem 15l to je pravda,ale kdejaka benzinova felicie nebo jiny podobny auto zere kolem 12l, tak to neni zas tak hrozny...(mel jsem favorita i felicii a ty zrali i travu kolem silnice :lol: A ze to zene do vysokejch otacek? To nemuzu potrvdit, protoze me auto jakmile presahne 3tis otacek, hned radi na dalsi rychlost... Tim samozrejme nespochybnuju, ze levnejsi auta nedokazou to same. Mne se proste H trojka libi a jsem s ni spokojen a nemam to na baleni holek, jak tu nekdo psal. Proste par lidi vzdycky nemuze zkousnout, ze ma nekdo lepsi auto nez druhej atd.... Myslel jsem si, ze na tomhle foru to bude jiny, ale asi jsem se zmylil....
Bozanek
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 24.6.2009, 7:19
Bydliště: California( ale uz dlouho nebude)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hummer H3

Příspěvek od Bozanek »

yardaz píše:Bereš to moc osobně a tak to nikdo tady nemyslel! Prostě tobě vyhovuje a to je důležité. Někomu jinému zase ne a to ti může být ukradené.... :wink:
Ta moje poznámka, že je to auto pro lidi, kteří se chtějí ukazovat je adresovaná jednomu našemu kolegovi myslivci ale zase jiná kapitola.... :cry:
Ok :)
vhool

Re: Hummer H3

Příspěvek od vhool »

no pan kolega je VEEELIKY nepritel amerik :lol: :lol: :lol: :lol: ..pane kolego doporucuji studenou sprchu a frote rucnik :wink:
mimochodem ze tveho prispevku mi prijde ze o tom o cem pises vis opravdu pramalo,nic ve zlem ale ac take nejsem priznivcem civilni produkce "hacek" jak jim rikas tak uz jen to ze tu hlasas ze H1 je v us armade je blud za 100 bodu ...US armada pouziva model HUMWEE coz je totalne odlisne vozidlo od vseho co lze legalne provozovat v civilu a po komunikacich.model HUMMER je pouze civilni klon tohoto bezesporu nejlepsiho offroadu a nutno dodat ze opravdu dost nepovedenym. :wink:
JWK
Nový návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 04.11.2009, 13:56

Re: Hummer H3

Příspěvek od JWK »

kolegacku chytate me za slovicka ... H1 je obecne vzite synonimum pro vojenske Hcko... nebudu tady diskutovat o svych znalostech aut... ale rekneme ze jsem ridil a znam veliky pocet ruznych typu a motorizaci... i moje profese se toci kolem aut a ackoliv jsem zkoncil jako resident engineer of quality ve Ford europe puvodne jsem konstrukter...

chtel bych jeste podotknout ze mam tedy dost moznosti setkavat se se soudobou US produkci aut a verte pokud mame na FCPA (Ford Customer Product Audit) obcas nejakou ameriku a stoji to vedle evropskeho fordu rozdil je opravdu mnoha generacni...

apropo tu cilenou nekvalitu US produkce priznal i bill muray a dalsi kapitani z Detroitu... tak asi toliko

nechci se ale hadat... a tak se za ostros prveho prispevku omlouvam...
vhool

Re: Hummer H3

Příspěvek od vhool »

nemusis se omlouvat :D ,jen jsi v mych ocich pouhy teoretik ktery toho o vseobecne o terenich vozech vi pramalo.neznam te takze nemohu soudit tvou praxi ci schopnosti kolem konstrukce ci cehokoliv kolem aut samozrejme ale tve prispevky me presvedcuji o tom,ze se predevsim beres moc vazne.nikdo zde nezpochybnuje tvrzeni o kvalite ci nekvalite (konec koncu to je vec nazoru stejne jako uzitnost ci hospodarnost).jen me zarazi tva zarputilost s jakou nam cpes ze H1 nebo hacko ci jak to nazyvas je vseobecny termin pro vozy us armady ... :lol: .nic ve zlem ale takhle jsem parkrat slysel mluvit pubertalni mladiky na predvadeckach kteri nemeli ani anung o tom co je hummer a co humwee natoz aby rozlisili ucel techto vozitek.ovsem H1,H2,H3 rozeznali uz podle zvuku motoru 8)
vhool

Re: Hummer H3

Příspěvek od vhool »

...mimochodem o kvalitach fordu bych se radsi ani nevyjadroval a je uplne jedno zda jde o evropskou produkci ci usa ... :wink:
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Hummer H3

Příspěvek od dalas »

sázím svoje boty na vhoola: http://www.gmhummer.com/history/history.htm snad není nutno překládat. Jinak v hodnocení co je nejlepší bych nebyl tak kategorický. Záleží skutečně na konkrétních podmínkách použití v terénu. Dovedu si představit situaci, kdy Humwee nemá na Samuraje. Jenže zase Samuraje prostřelím i malorážkou. :D
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
JWK
Nový návštěvník
Příspěvky: 41
Registrován: stř 04.11.2009, 13:56

Re: Hummer H3

Příspěvek od JWK »

ano nechal jsem se unest a tak ten prvni prispevek mohl znit ponekud omezene... je to sice OT ale kvalita fordu je umerna jeho postaveni a penezum ktere Ford ze sveho postaveni dava... bohuzel ford US stahuje i Ford EU a tak se setri kde se jen da... pokud budeme srovnavat prime konkurenta VW pak musim poukazat ze sve zkusenosti ze VW je predevsim fabrika na zamestnanost a praci kterou dela ve fordu skupina 3 lidi dela ve VW lidi 8 apod apod... jinak Ford se umistuje na prednich mistech prodeju a to na druhou stranu o necem svedci... v britanii je nejprodavanejsim autem apod... Ford bych nezatracoval ja jsem na svem mondeu najel pres 300 000km behem tri let a auto jelo jako se muse passatum nechat zdat

OFF ROAD... je jasne ze do kazdych podminek je lepsi neco jineho obecne ale v nasich CZ podminkach myslim ze je nejvhodnejsi neco co nema prilis monstrozni rozmery a dovede se tak proplest primo zkrz borovy les apod... pokud bych mel zvolit auto ciste na myslivost a do terenu potom bych zvlolil defender... 130 pickup
Bozanek
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 24.6.2009, 7:19
Bydliště: California( ale uz dlouho nebude)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hummer H3

Příspěvek od Bozanek »

JWK, doufam, ze si tu nepisu s nejakym omezenym blbcem, kterej pise takovy hovadiny jako ze Hummera si kupujou lidi, co maji maly penisy atd....to uz je fakt tak na pubertalni vek... O fordu vim taky hodne, jako zakaznik, a muzu rict, ze Ford a Hummer je uplne o necem jinem. Ja nejsem zadnej majetnej pablb, co si koupil auto, aby balil holky, nebo si tim neco dokazoval... ale auto se mi libi, jak interier,exterier, tak i jizdni vlastnosti. Nikdy sem nerekl, ze muj Hummer vyjede vse, ale vim, co dokaze a mme to staci, nepotrebuju nekomu neco dokazovat...
JWK koukni, prosim te, na rozmery H trojky nez zacnes psat bludy o tom, jak je to velka krabice.
Bohous
Odpovědět