Aro M461

Vše o teréních vozidlech pro využití v myslivosti
Odpovědět
standa117
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28.2.2010, 18:45

Aro M461

Příspěvek od standa117 »

Aro M461 "rumunskej Gazík" .
Chtěl jsem se zeptat jak to bylo s tím že do nich dávaly motory z AVIE.
Tak by mě zajímalo jesli to je pravda nebo ne .
Jinak můj názor na toto auto je dobrý A CHLANĚ TO MĚLO SILNĚJŠÍ MOTOR NĚŽ RUSKÝ ORIGINÁL . :D :D
standa117
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28.2.2010, 18:45

Re: Aro M461

Příspěvek od standa117 »

Máte s ním nějaké skušenosti
Nyctereutes
Nový návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: sob 27.1.2007, 18:05

Re: Aro M461

Příspěvek od Nyctereutes »

standa117 píše:Aro M461 "rumunskej Gazík" .
Chtěl jsem se zeptat jak to bylo s tím že do nich dávaly motory z AVIE.
Tak by mě zajímalo jesli to je pravda nebo ne .
Jinak můj názor na toto auto je dobrý A CHLANĚ TO MĚLO SILNĚJŠÍ MOTOR NĚŽ RUSKÝ ORIGINÁL . :D :D
Emču mám, ale neprznila bych ji motorem z Avie. Pokud ji máš na klasických číslech, tak bys musel udělat přestavbu a pokud na veteránech, tak vždycky před testací přehodit zpátky motor originál. Zažila jsem to jednou a je to děs - jak zvuk (to je to nejmenší), tak výkon - je to hodně líné. Do 240 začali dávat Andorie, to byl dobrý nápad (já mám ještě klasiku rumuna - benzín). Jinak nemůžeš srovnávat spoďáka 3 rychlostního Gaze s horním 4 rychlostním Arem. Ara se vejdou do 2.495 ccm. Také je na tom podobně UAZ - také super vozítko - malá nevýhoda = malý rejd...
Nyctereutes
__________________________________________
"Ex natura vivere summum bonum est."
medo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 21.1.2010, 13:37

Re: Aro M461

Příspěvek od medo »

Ja som ho dakedy používal , mal som v ňom originál rumunský benzín , ale vykonom najme v naročnom terene bol len tak tak ... ale ako vozidlo na robotu bez ohladu na všetko OK , pamatám si , že sme mali jeden posed zarastený trnkami , šípkami , kríkmi bola to pakáreň čistiť tak som zobral ARO a za 10 minút vyčistené :lol:
len som sa potom čudoval , že nemám manžety...
standa117
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28.2.2010, 18:45

Re: Aro M461

Příspěvek od standa117 »

Nyctereutes píše:
standa117 píše:Aro M461 "rumunskej Gazík" .
Chtěl jsem se zeptat jak to bylo s tím že do nich dávaly motory z AVIE.
Tak by mě zajímalo jesli to je pravda nebo ne .
Jinak můj názor na toto auto je dobrý A CHLANĚ TO MĚLO SILNĚJŠÍ MOTOR NĚŽ RUSKÝ ORIGINÁL . :D :D
Emču mám, ale neprznila bych ji motorem z Avie. Pokud ji máš na klasických číslech, tak bys musel udělat přestavbu a pokud na veteránech, tak vždycky před testací přehodit zpátky motor originál. Zažila jsem to jednou a je to děs - jak zvuk (to je to nejmenší), tak výkon - je to hodně líné. Do 240 začali dávat Andorie, to byl dobrý nápad (já mám ještě klasiku rumuna - benzín). Jinak nemůžeš srovnávat spoďáka 3 rychlostního Gaze s horním 4 rychlostním Arem. Ara se vejdou do 2.495 ccm. Také je na tom podobně UAZ - také super vozítko - malá nevýhoda = malý rejd...



Jesli nevíte tak Aro IMS-57 je v podstatě kopie Gaza 69 ,Potom bylo M461 a M59 ty mají vylepšení
Odpovědět