S Babetou do lesa

Vše o teréních vozidlech pro využití v myslivosti
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199
Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

S Babetou do lesa

Příspěvek od cejlon »

Patřím mezi ty,kdo? jezdí do lesa na čekanou s Babetou jak v zimě,tak v létě ke své plné spokojenosti.Přibli?uji se s ní i na brigády.Tento nízkonákladový stroj mě nikdy a nikde nezklamal.Mnozí z Vás na Babetu mohou mít nostalgické vzpomínky a mnozí z Vás ji jistě pro dojí?dění do revíru používají :wink: Je fajn prdět si to třicítkou po okreskách,v klidu se kochat krajinou, nikam nespěchat!Myslím,že Babeta k myslivci tak nějak patří :D No né?
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Naprosto souhlasim. Sam mam take jednu 207cku. :lol:

Ikdyz pouzivam ji jen na objizdeni krmicich zarizeni. Na cekanou s ni nejezdim. Plasi zver.

Maximalne jedu na kole.
vhool

Příspěvek od vhool »

souhlasim s vami,babeta je nezmar jak na ryby tak do reviru.ma jen jeden nedostatek.blbe se na ni naklada ulovena vysoka :lol:

P.S.:twisted: o mych priblizovadlech radsi psat nebudu.nekteri jiste pochopi :twisted:
valeron
Nový návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: pát 09.2.2007, 21:14
Bydliště: Opava

Příspěvek od valeron »

Babetu využívám pouze v době, kdy není sníh, když se dá šoulat na sněhu, tak si radši revír projdu pě?ky, až vím co k nám dorazilo, ale jinak dopravní prostředek ideální. ovšem na vysokou opravdu ne :lol: :lol: :lol: :lol:
Smyslem života je být na živu!
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Vhool:
Napis. Zaloz patricny thread.

Jinak na babetu se da bezne nalozit srnci. Svazat do kozelce a na riditka. Vysoka uz je samozrejme problem :lol:
valeron
Nový návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: pát 09.2.2007, 21:14
Bydliště: Opava

Příspěvek od valeron »

Babetu využívám pouze v době, kdy není sníh, když se dá šoulat na sněhu, tak si radši revír projdu pě?ky, až vím co k nám dorazilo, ale jinak dopravní prostředek ideální. ovšem na vysokou opravdu ne :lol: :lol: :lol: :lol:
Smyslem života je být na živu!
vhool

Příspěvek od vhool »

To Andy: :lol: radsi snad ani ne,to uz bych tu byl asi za uplnyho magora.staci moje zbrane a obleceni na individualni lovy. :lol:

PRO REJPALY:NA SPOLECNE AKCE CTIM TRADICE 8)
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

to vhool: nenech se premlouvat, pochlub se!!! jsme zvedavi :shock:

jinak jak jsem psal jinde, jezdival jsem nejdriv na kole, pak na "jednosikovi" a pak 250ce. na jednosikovi se mi zaseklo predni kolo (rozpadlo se brzdovy oblozeni) - cca 1 mesic po tom, co jsem si po slozeni zkousek poridil fungl novou kulovnici. padal jsem zpusobem, ze jsem pod puskohled dal podvedome ruku :roll: nastesti byl puskohled jen hejblej... no, pak jsem dlouho jezdil na 250-ce - az na vyjimky jsem vse na ni odvezl, ale obcas jsem ji polozil (na mokry trave, v bahne, na snehu), ale nastesti se flinte nikdy nic nestalo :D kdyz mi ted o vikendu odesel muj "terenak", byl jsem rad, ze jsem vyjel alespon na 250ce :D
vhool

Příspěvek od vhool »

to alda:foto mas v druhym threadu :wink:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

Na babetu nedám taky dopustit zima,mráz,bláto.Jelo to všude prostě muselo.Vysokou sice nemáme,ale černou do 50kg jako nic. Jen někdy to bylo zajímavý při nakládání a transportu.To se i policie divila,kdo to řídí. :D :P
http://img114.imageshack.us/img114/5499 ... 001ni1.png
http://img122.imageshack.us/img122/8506 ... 001bz5.png
vhool

Příspěvek od vhool »

:lol: :lol: :lol: tak to je nadhera :lol: :lol: :lol:
Pepa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 163
Registrován: úte 28.11.2006, 21:01

Příspěvek od Pepa »

:lol: nemá helmu jasné porušení silničního zákona :lol:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek41 »

No,ale vemte to tak já metrák prase čtyřicet.Co by to dneska ve stejné kubatůře utáhlo :oops: :P .
vhool

Příspěvek od vhool »

:lol: :lol: :lol: NORIC :lol: :lol: :lol:
Alda
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1291
Registrován: ned 07.1.2007, 22:18
Bydliště: Okoli Prahy pres tyden, jizni Cechy o vikendu

Příspěvek od Alda »

to zdenek41: policie te ale urcite pochvalila, ze to je komorova rana, ne!?!?!? :D musim uznat, ze jses koumak - ja mel s cunikama na 250ce vzdycky problem, jak je svazat do kozelce pres riditka... a nenapadlo me s nima jednoduse jezdit na nadrzi :lol:
Odpovědět