Subaru Libero

Vše o teréních vozidlech pro využití v myslivosti
Odpovědět
sulipupin
Nový návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: sob 25.12.2010, 11:54

Subaru Libero

Příspěvek od sulipupin »

Máte někdo toto vozítko nebo měl a jaký máte zkušenosti s tímhle podsvinčetem??? :D :D :D
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Re: Subaru Libero

Příspěvek od precechtel »

jen zprostředkovaně uvádím, že před dvěma lety mi kamarád sdělil k mému překvapení (jinak jsem tato vozítka viděl jenom u Vietnamců), že jeho dobrý známý - zkušený automechanik a myslivec si vždycky 1x za pět let koupí starší Subaru Libero na ježdění do lesa, užívá ho dokud se mu nerozpadne, údajně se to vyškrábe skoro všude. Nevím, jak jsem koupil, tak prodávám, osobní zkušenost nemám, údajně jsou u toho jenom problémy s korozí karoserie. Dokonce jsem vážně začal uvažovat o pořízení a pročítal inzeráty, potom pro důležitější věci z toho sešlo. S pozdravem F.
politice a politikům zmar
sulipupin
Nový návštěvník
Příspěvky: 37
Registrován: sob 25.12.2010, 11:54

Re: Subaru Libero

Příspěvek od sulipupin »

No já totiž slyšel to samý.Při pohledu a při jízdě to vypadá jako,když se to má v zatáčce převrátit,ale prej je hodně dobrý. :D
malak
Nový návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: úte 02.11.2010, 18:14

Re: Subaru Libero

Příspěvek od malak »

ja som na tom behal jednu sezonu(r.v.91).prvy krat,ked som to uvidel myslel som,ze si robia so mna srandu aby som na tomto behal po lese.sme dost kopcovita oblast ( od 450m.nm.-1200m.n.m) a po tazbach vyzeraju lesne cesty a svaznice strasne.no na moje prekvapenie neskutocne ziva "chladnicka" v terene.vysiel som stym uplne vsade bez akehokolvek problemu.krasna sa vtom vyspis,napchas do toho cokolvek.tie novsie modely neviem ako su na tom s terenom.
Odpovědět