UB 584-03

Vše o kulobrocích a dalších kombinovaných zbraních.
Odpovědět
fary
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 134
Registrován: pon 24.1.2011, 18:54

UB 584-03

Příspěvek od fary »

Zdravím, měl bych dotaz, koupil jsem brokovou kozu UB 584-03 v ráži 12/70. Přední spošť je vybavena franc. napínáčkem, z čehož jsem vydedukoval, že baskule je prioritně vyrobena pro kulobrokový svazek. Zajímalo by mě, jestli lze dokoupit kulobrok. svazek, google jsem žhavil, ale žádnou relevantní odpověď jsem nenašel. Samozřejmě nelze vyloučit že negativní výsledek mého googlování je způsoben mojí částečnou PC-negramotností, že.
A ještě jeden dotázek, nepodařilo se mi na hlavních najít zahrdlení, a to jsem je prohlédl podrobně Nevíte někdo jak zjistit? Co znamená 2CPL za 584-03? Nesouvisí to nějak se zahrdlením?
Jan Slavětínský
Zkušený diskutér
Příspěvky: 520
Registrován: čtv 27.6.2013, 9:34

Re: UB 584-03

Příspěvek od Jan Slavětínský »

Máš klasickou UB kozlici, běžnou, nic zvláštního. Zahrdlení loveckého svazku většinou bývá - spodní 0,5 , horní 3/4 , ale vše záleží na konečném zafrézování svazku. Rozhodně se nemusíš bát střílet Slug nebo brennek. Kulobroky UB se běžně vyrábí, ale stejně budeš muset řešit dopasování a lícování kulobrokového svazku na svojí baskuli.
Napiš email přímo do Zbrojovky UB zeptej se co a jak a budeš mít odpověď jasnou. Zdar :wink:
Odpovědět