Offroad forum

...aneb mýty a dezinformace v myslivosti
Jager
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: úte 10.7.2007, 16:08
Bydliště: Krušné Hory

Offroad forum

Příspěvek od Jager »

Pánové pokud se chcete pobavit, tak se podívejte sem :


http://www.offroadforum.cz/3/viewtopic. ... &sk=t&sd=a
CZ 550FS 7x64
OVAR
Nový návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: pát 13.2.2009, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OVAR »

Tak aspon vime,co si o nas myslí.
Ale ze by offroadaci byly svati??Staci mi ta skupina co jezdi u nas po lese..... :evil:
Mám rád český pivo,český holky a nesnáším český ciga..
CZ 550 lux 308Win
Meopta Meostar R1 7x56
Sem mladej,takže další zbraně budou brzy .....
Climber
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 168
Registrován: pát 07.8.2009, 11:12
Bydliště: Praha 9, Újezd nad Lesy

Re: Offroad forum

Příspěvek od Climber »

Tak to je dobrý, největší idioti co exitujou offroad jezdci (ještě chybí aby se přidala parta na čtyřkolkách a kroskách) se navážej do myslivců. Bordel co jsou schopný v lese udělat je unikátní. Nejlepší je, jak se rozčilujou, když někdo omezuje jejich vlastnická práva (viz. další příspěvky), ale asi si chlapci neuvědomujou, že cesty co rozjebou svýma jeepama taky někomu patří a chudákovi vlastníkovi nezbývá než aby šel, koupil tatrovku štěrku a cestu po těch kriplech opravil.
Sauer 202 Stutzen 308 W, Zeiss Victory Varipoint 2,5-10x50, Patterdale terrier
vhool

Re: Offroad forum

Příspěvek od vhool »

to climber: nechci ti oponovat,v teto komunite se casod casu pohybuju take a bohuzel velka cast tveho prispevku je dost pravdiva ale.... to co pises je dano tim ze tito lide nerespektuji zakon v tom smyslu jak je psano (lesni zakon) ze auto nebo motorove vozidlo nema v lese co delat bez povoleni vlastnika (vetsinou LCR) a poradaji si tam sve akce na cerno.bohuzel to plati stejne jako u myslivcu,nejvic skody udela mensina co je nejvic videt a slyset.ja osobne si offroadu uziju pracovne vic nez dost a na druhou stranu treba co vidim po lesich v revirech potazmo v reviru kde lovim tak tam tento problem s neukaznenymi "zavodniky" neni a naopak nejvetsi zlo (pominuli nasledky po lesnich strojich ci tezbe) jsou prave treba favorit,felda nebo ruzne osobni dvoukolky na uzkych kolech,staci rozbahnena (zmekla)cesta mirne do kopecka a je na problem zadelano.dotycni majitele techto vozitek (at uz myslivci ci houbari a ja nevim kdo vsechno) tam proste musi projet za kazdou cenu a koleje po nich zustanou skoro strasidelny i kdyz pravda ne tak hluboky jako po traktoru.jenze v tom je ten problem,parkrat to projedou sem tam pokazde jinak a koleji tam je jak maku a cim vic to drapou aby nezahucel tak je to horsi,pak tam projede nekdo s offroadem (treba pacovne) a jelikoz to je 4x4 tak tolik hrabat nebude a hlavne je vetsinou sirsi nez felda nebo podobne a vymackne v tom rozbitem mekkem terenu stopu ktera znemozni prujezd temto strejdum a uz je hrozne zle a na vine je on takze si myslim,ze tvuj prispevek je ve spravnem vlakne protoze ono neni vse tak cernobile jak pises.jeden priklad za vsechny .... rozmocena louka (a nemusi byt ani do kopce) uprostred bude "hromada" a poveze tam nekdo favoritem repu a bude mit v kufru napr. 300kg,koleje po nem tam budou strasit jeste tri roky potom kdezto kdyz tam pojedu ja tak zustane maximalne zalehla trava.tim ovsem se ovsem nechci zastavat onech neprizpusobivych offroudaku kteri se ve mestech nudi a jdou si do prirody neco dokazovat ....
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Offroad forum

Příspěvek od dalas »

Přesně jak je to v jiném vlákně o psech. Kluci přesně ví, co může a nemůže myslivec, kde by mohli narazit, ale pokud jde o jejich zájmy, tam už se zákony příliš neřídí (proč jinak ta nenávist). Ten příspěvek je ve smyslu "vys....e se na myslivce, stejně nic nemůžou". Co si myslet o offroadu bez čísel a s rampama světel, kterej za tmy lítá po loukách a polích. (případ od nás z minulého týdne). To ale neznamená, že offroaďáky hodím do jednoho pytle. Ať se klidně vyřádí, ale v souladu se zákonem.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Offroad forum

Příspěvek od Tommy »

Jak píše Climber,jsou to hovada.Tihle lidi nemají většinou vůbec žádný respekt před ničím.Proč by si do toho lesa nevjeli,když jim pořádně nic nehrozí.Znám tady těch offroudáků docela dost a jde jim jen o to si užít a projet co největším bordelem.Čas od času se s nima proženu někde na tankodromu,ale to je asi tak všechno.
Daleko větší problém jsou u nás motorky a čtyřkolky,ty offroudy tolik rachotu nenadělaj.
vhool

Re: Offroad forum

Příspěvek od vhool »

to tommy: no ono jedna vec je rachot a druha vec je devastace podlozi v lese.on tenhle problem je dost slozitej nez aby se to dalo smahem pausalizovat.nesnasim Tebou oblibene "hazeni do jednoho pytle" o cemz hovori vyrok "jsou to hovada" znam dost myslivcu o kterych bych mohl rict totez stejne tak jako znam hodne myslivcu kteri jsou pravy opak a totez plati o offroadu.uvedom si laskave ze v kazde zajmove skupine jsou dementi stejne tak jako ti kteri dodrzuji zakon a snazi se aby neskodili.bohuzel v nasi spolecnosti je zvykem a temer pravidlem ,ze nejvic jsou videt ti kteri skodi a podle nich se pausalizuje coz je vec kterou ze srdce nesnasim stejne jako nemam rad lidi kteri to delaji. :wink:
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Offroad forum

Příspěvek od Tommy »

vhoole, mě z tebe asi ....
Nikoho neházím do jednoho pytle,jen píši jakou mám zkušenost z mého okolí z offrouďáky,ale všeobecně za to,kdo má rád offroud,tak mu je jedno,kde dělá bordel.Čím větší koleje udělaj a následně pak projedou,tím větší frajeři jsou.Nejlepší je vůbec to vzít přímo lesem a kácet při tom stromky a nebo to pěkně vzít potokem a ještě když teče z prudkýho kopce,to je pošušňáníčko.Offroud je dobrej adrenalin,přiznejme si,kdo se rád nesveze,všichni.Mám offroudem projetou celou austrálii a projel bych i víc,ale není čas,ale do lesa to nepatří,na to jsou tankodromy.

U nás s tím,ale problém nemáme,máme problém s motorkáři,tak proto tak soudím.
vhool

Re: Offroad forum

Příspěvek od vhool »

Tommy píše:vhoole, mě z tebe asi ....
Nikoho neházím do jednoho pytle,jen píši jakou mám zkušenost z mého okolí z offrouďáky,ale všeobecně za to,kdo má rád offroud,tak mu je jedno,kde dělá bordel.Čím větší koleje udělaj a následně pak projedou,tím větší frajeři jsou.Nejlepší je vůbec to vzít přímo lesem a kácet při tom stromky a nebo to pěkně vzít potokem a ještě když teče z prudkýho kopce,to je pošušňáníčko.Offroud je dobrej adrenalin,přiznejme si,kdo se rád nesveze,všichni.Mám offroudem projetou celou austrálii a projel bych i víc,ale není čas,ale do lesa to nepatří,na to jsou tankodromy.

U nás s tím,ale problém nemáme,máme problém s motorkáři,tak proto tak soudím.
no jestli te ze me to ci ono je mi celkem putna ale precti si opet co jsi vyplodil za protimluv ....nejdriv ,ze nehazis vsechny do jednoho pytle a vzapeti uz jsou tam zase vsichni offroudaci :lol: ...."ale všeobecně za to,kdo má rád offroud,tak mu je jedno,kde dělá bordel.Čím větší koleje udělaj a následně pak projedou,tím větší frajeři jsou.Nejlepší je vůbec to vzít přímo lesem a kácet při tom stromky a nebo to pěkně vzít potokem ".... uz mi to prijde,ze s tebou fakt neni rozumna rec ....
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Offroad forum

Příspěvek od Tommy »

Tak je to tady u nás s místním offroud koníčkem,jak je to u vás,to nevím.
vhool

Re: Offroad forum

Příspěvek od vhool »

no ono je to asi stejny vsude jen nekde je tech debilu vic a nekde min,jak jsem psal neni to o offroadu ale o lidech a jde jen o to jak si kde mezi sebou umeji udelat poradek a jak kde funguje napr.policie :wink:
vhool

Re: Offroad forum

Příspěvek od vhool »

Edelweiss píše:Nevím, mám tam pár přátel a ti co tím žijou to dělaji jak sa má, taky nesnáší ty co dělají bordel, no a myslivce nesnáší pro pokrytectví, na jedné straně tradice a moralizování a na druhé to co v revíru potkáváte co nden. Takže bych si zametl před svojim prahem.
asi tak nejak .... :evil:
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Offroad forum

Příspěvek od Zdenek41 »

Oni ani hledači pokladů se s náma na jejich stránkách nemazlí.Někdy se jim ani nedivím :lol: .
dalas
Administrátor
Příspěvky: 3386
Registrován: úte 25.9.2007, 8:08
Bydliště: Brno, honitba Žďársko

Re: Offroad forum

Příspěvek od dalas »

to zdenek41 - tak tos mě s těma hledačema dostal. Já jim jednou vyfotím výsledky jejich aktivit, ať si to hodí na ty svý stránky. Problém je v tom, že je lidé nevnímají jako organizaci, ale jako individualisty. Jakmile se stanou členy jasně definované organizace, tak bude taky průser jednoho průserem všech. V lesi i na poli to někdy vypadá, jak kdyby tam byl zakopanej celej 2. Ukrajinskej front. O majitele pozemků se zajímají, ale jen proto, aby je nechytli.
Tikka T3 Varmint 308W, Weatherby Mark V Accumark .300Win. Mag., IZH94 12x76/308W, IZH 27 EM 12x76/12x76, Suhl 150 Standard .22LR
Uživatelský avatar
hunting-cz
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: ned 11.12.2011, 18:52

Re: Offroad forum

Příspěvek od hunting-cz »

Nejhorší jsou čtyřkolkaři to je hrůza co dělají v lese a nejenom tam..... :evil:
Odpovědět