Co říkáte takovému chování

...aneb mýty a dezinformace v myslivosti
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od fesoj »

No i moje prvotní reakce byla, že ten "močitel" na snímku vůbec nemusí být myslivec, ale obyčejný přiblblý POP. Znáte snad toho exota někdo osobně ?
Kritériem pravdy je praxe.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Leon »

fesoj píše:No i moje prvotní reakce byla, že ten "močitel" na snímku vůbec nemusí být myslivec, ale obyčejný přiblblý POP. Znáte snad toho exota někdo osobně ?
no to asi nebude POP se ZH na rameni leda že by ho měl na lov myslivců :lol: :lol:
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od fesoj »

Mea culpa, mea maxima culpa - já měl ten obrázek posunutý doprava, takže jsem si nevšiml... Ovšem tím hůř...Ti, co nás myslivce nemají rádi, z toho jistě musí mít radost :( .
Kritériem pravdy je praxe.
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Leon »

fesoj píše:Mea culpa, mea maxima culpa - já měl ten obrázek posunutý doprava, takže jsem si nevšiml... Ovšem tím hůř...Ti, co nás myslivce nemají rádi, z toho jistě musí mít radost :( .
já jsem si tu fotku stáhnul a upravil jinak bych si taky nevšimnul :wink:
CZ 550 american 308win.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Zdenek41 »

Jsou horší věci než nějaké čurání.To takhle zabitý dveře točenýma hřebíkama do palet u posedu.Nášlapný mechanismus na žebříku se slzákem v posedu.Nebo čínské čertíky u hromady propojené na baterii a trhací drátek...Mám psát dál co všechno český člověk vymyslí.Za ty roky jsem už něco viděl a i na vlastní kůži zažil.V dnešní době velmi modní osvěžovač vzduchu na WC s pohybovým čidlem.100% učinost ve dne v noci. :wink:
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od fesoj »

Zdeňku, tohle jsi sem snad ani neměl psát - nevíš, které vemeno z kachny se tím může inspirovat, vždyť náš web je veřejný...
Kritériem pravdy je praxe.
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Zdenek41 »

Právě at si nemyslí,že myslivec nemyslí. :lol:
kopov.c
Zkušený diskutér
Příspěvky: 674
Registrován: stř 18.8.2010, 23:16
Bydliště: Již.Morava okr.Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od kopov.c »

U nás už jsem taky zažil třeba vlasy v sáčku,ale vlasy a zde zveřejněná fotka je proti tomu co popsal Zdeněk uplná sranda...
Tohle sem snad radši neměl ani psát. :lol:
rimar77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1361
Registrován: ned 29.3.2009, 14:49
Bydliště: jižní čechy

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od rimar77 »

člověku je z toho smutno co je mezi náma za zmetky závistivý ikdyž pravda nepřekvapuje mne to, osobně bycch nikomu něco takového neprovedl a naopak každému jeho vysezený a ulovený kus přeju oto víc je to pro mne pak nepochopitelný co lidi vymyslí aby mmohli lovit on
Uživatelský avatar
Tommy
Zkušený diskutér
Příspěvky: 722
Registrován: pon 12.1.2009, 12:34
Bydliště: Olomouc

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Tommy »

Jsou i horší věci... Jednou mě jeden známej pozval do jednoho sdružení v okolí Slezské Harty. Závist,aviváže na hromadách,nabitý řebíky ve šprušlích na kazatelnách,propícháný gumy na autech atd...navzájem se obviňují z pytláctví a to vše jen pro kus masa.
Na naháňkách samopaly.... Hnus.
Jirka C.
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: úte 25.11.2008, 14:00

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Jirka C. »

Všude to bude tak nějak podobný. I v mysliveckym sdružení se nachází prostě stejnej vzorek populace tak jako jinde. Dobrý úmysly, kamarádství, blbost, závist, nenávist....
Mám nemálo kamarádů a i díky tomu, že jsem trubač, tak se podívám do různejch koutů naší země - myslím tím společné akce. A všude je to tak nějak stejný - ty vztahy. A tam, kde si to nemyslím a jsem nadšenej, jak jim to klape a maj tam super partu, mi stačí druhá nebo třetí návštěva s posezením na poslední leči, abych zjistil, že je to tam prohnilý úplně stejně jako jinde. Tenhle tohodle nesnáší, tyhle stoly mezi sebou na poslední leči nemluvěj (už od Hitlera), mě nemá tahle skupina ráda, protože jsem host někoho, kdo je ve skupině druhý... :-)
Ale to, aby někdo někomu chcal na hromadu, s tim jsem se ještě nesetkal. (I když kamarád mi vyprávěl, že našel pár metrů od hromady odpadlou vinětu z Hukinolu) Mně by tohle nikdy nenapadlo udělat, ale když se vžiju do role toho vyfocenýho, tak nevim, jak bych s těma lidma mohl po tom odhalení nadále být. Já bych se snad i odstěhoval :D :D
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od fesoj »

Jenže Ty bys to asi nikomu neprovedl, už proto ne, aby ses v případě odhalení nemusel stěhovat, když už nebudeme uvažovat o zábranách vyplývajících z normální lidské slušnosti.
Kritériem pravdy je praxe.
Lubba
Častý návštěvník
Příspěvky: 71
Registrován: pát 24.12.2010, 0:21

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Lubba »

K tomu jde dodat jedno: "Dyť jsme Češi"
Michal S
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 104
Registrován: stř 12.10.2011, 16:53

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od Michal S »

Asi před čtyrmi roky sem byl dezinfikovat krmelec a cestou k němu jsem šel okolo vnadiště kolem kterého se zrovna potloukal jeden takový "vzteklí" majitel lesa, který na nás několikrát vykřikoval že nám tam myslivcum zakáže chodit a tak...
Druhý den večer jsem na vnadišti našel hovno. Ale prasátkum to asi nevadilo protože zrovna ten den jsem tam střelil 60kg lončáka.
Uživatelský avatar
fesoj
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2265
Registrován: pon 24.1.2011, 12:15
Bydliště: Východní Krkonoše /Žacléřsko/

Re: Co říkáte takovému chování

Příspěvek od fesoj »

Poslední dobou si hodně lidí stěžuje, že divočéci nenavštěvují vnadiště - a vida, co je dokáže účinně přivábit ! :lol:
Kritériem pravdy je praxe.
Odpovědět