Feryho Legrace ci Exces?

...aneb mýty a dezinformace v myslivosti
vhool

Příspěvek od vhool »

no a je to venku :lol: :lol: :lol: tak koukam ze s timto zavlecenym druhem nemame problemy jen u nas :wink: bohuzel je to jediny nepuvodni druh ktery je chranen zakonem a to dost striktne,bohuzel :evil:

to tomfi: lov to je tak bych to tu nechal :lol:

p.s. jinak fery u me jsi zabodoval.dost jsem se pobavil :wink:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

pěkný lovecký zá?itek :lol: :lol: :lol: :lol:
P.S. já jsem si myslel že se někdo dostal na jeho počítač .Lovu zdar a škodný zmar :lol: :lol: :lol: :lol:
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

ještě jednou se omlouvám. Jen jsem byl ráno ještě tak nasr.tý, že jsem to trochu ventiloval. :wink: :lol: :lol: K lepšímu mi ještě v neděli ukradli 8 selat, ale naštěstí ne to co mám na potlach. :wink: :lol: :lol: Tak si dovedete představit jak mi asi je. A včera jsem byl s flintou venku asi po 3 nedělích. Dobře. příště to dám do mysl.zážitků co nechci zažít. :lol: :lol:
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
SEDM
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 339
Registrován: stř 21.2.2007, 11:27
Bydliště: jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SEDM »

Takhle to šlo napsat hned a bylo to krat?í. O no je opravdu hodně lidí, kteří by takové prase v této době střelili a bez uzardění by tvrdili, že jde o lončáka. Omluva Ferymu za můj předchozí příspěvek.
Uživatelský avatar
Andy
Administrátor
Příspěvky: 1840
Registrován: úte 01.8.2006, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy »

Nojo bylo to napinavy. Kazdopadne fakt nas to dost "vydesilo". :shock: :lol:

I me ! A to je co rict :oops:

8)
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

No, tak to je něco.Já už jsem se fery lekl!!! každopádně mně zarazilo, že by jsi se s tím ještě takhle veřejně chlubil :lol: Jo, s touhle černou se asi potýkají všude.
Jinak povedený fórek! :wink:
w.e.n.aaa
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: sob 02.12.2006, 10:54

Příspěvek od w.e.n.aaa »

Hnedka se bude klidněji spát 8)
Uživatelský avatar
Steyer
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 433
Registrován: úte 12.12.2006, 22:56
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Steyer »

w.e.n.aaa píše:Hnedka se bude klidněji spát 8)
...no já teda o moc klidněji spát nebudu.

To Fery: Lovu Zdar
Chlape, tady je každá rada drahá, ale to ví? nejlíp sám.

To all: .... nejlepší řešení by byli dva (nebo tři :wink: )hafíci (dobrman, rottweiler, pittbul, atd.), kteří by je dohnali a pokousali. Pokud by ty "osoby" zranili, tak jak by se to ře?ilo? Pejsánci by byli řádně pojižtění. Nemáte někdo zkušenost, co si můžu se psem všechno dovolit, proti pachateli? Zdá se mi to lepší a účinější nešli bouchačka.
Co si o tom myslíte?
Každá hodina, strávená na tomto fóru, je ničím proti vteřině strávené v lese.
Umění není něco "zabít", ale nechat žít...
vhool

Příspěvek od vhool »

no ja mam v arealu dva kavkazky mazliky a cerna chodi hooodne velkym obloukem :lol:
Uživatelský avatar
Steyer
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 433
Registrován: úte 12.12.2006, 22:56
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Steyer »

...no to je právě vono! To je totiž to jediný, čeho se fakt bojej.
Mě by ale zajímalo, co se bude dít, když se na...ru a řeknu hafíkovi
"Bě? a vem si lumpa" a hafík si ho fakt veme.
I když bude pojižtěnej (já i hafík) bude to trestný čin? ...nepřiměřená obrana? ...nebo co to vlastně budeš A nějaký bolestný pude z pojistky?
Atd. ... ??? :?
Každá hodina, strávená na tomto fóru, je ničím proti vteřině strávené v lese.
Umění není něco "zabít", ale nechat žít...
Fery
Zkušený diskutér
Příspěvky: 977
Registrován: pát 22.9.2006, 21:16
Bydliště: Kolínsko

Příspěvek od Fery »

S čoklíkama to je zatím naprd. Probíral jsem to včera s policajtama. když někomu něco udělají na jeho pozemku tak je za ně dotyčný odpovědný a je stíhány a když je ještě poštve tak je to horší. V tomto státu vše nahrává lumpům do karet. :?
CZ550-3006 Sprg,ZZK601-223 Rem, ZK 99 6,5x57R, BS 9,3x74R/9,3x74R
vhool

Příspěvek od vhool »

kdyz mas dobre oploceni a na plote kolem do kola cedulky pozor pes a nejakej indos ti tam vleze a oni ho aportuji v jakemkoliv stavu tak jsi z toho venku.to mam od pravnika.pred pul rokem jsem to resil s F.Fortem a ten mi to v podstate potvrdil.je to trochu slozitejsi ale je to zchudny.nesmi se prokazat ze jsi ty pejsky postval.na to jsou kavkazove idealni.tem nikdo nic rikat nemusi :lol:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

jenom taková maličkost musí tam být jak píše Vhool pouze POZOR PES nic jinýho jako třeba POZOR ZLÝ PES to je špatně
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Příspěvek od precechtel »

k té dvounohé škodné se zde otevřeně vyjadřovat nebudu. Ale s těmi psy je to trochu složitější. Chápu, že kavkazan má geneticky zakodováno, že si hlídá svěřený prostor a rozli?uje spolehlivě, kdo patří do smečky - rodiny, ale vysvětlujte potom rodičům dítěte, které neumí číst / nebo mentál nebo opilec co se chtěl jenom vyspat /a podlezlo či přelezlo plot s překrásně a chytře napsanou tabulkou, že tam nemělo co dělat. O poštvání zvířete na jiné zvíře či lidi ani nemluvě, to jsou trestné činy a za tyto se bere zbroják. Ostatně chovatel jakéhokoliv zvířete je povinen chovat tak, aby jiným nevznikala škoda nebo újma, je to zakotveno v občanském zákoníku a netýká se to jenom psů ale zpravidla se jedná i o takové věci jako smrad z chovu prasat, drůbe?e a podobně a vleklé sousedské spory občanskoprávní. S pozdravem F.
politice a politikům zmar
vhool

Příspěvek od vhool »

to precechtel: naprosto s tvym prispevkem souhlasim.proto jsem taky napsal ze to neni jednoduche ale resitelne to je.jde o to ze predpoklad je ze mam objekt zabezpecen plotem tak ze jak dite tak opilec by ho nezvladli.i kdyz k sikovnosti nekterych opilcu asi nemusim nic dodavat.presto kdyz se nam stalo ze do objektu vnikl jeden "spoluobcan" (1x za 4 roky) jak se rika závisly (proste fetak) a v klidu si uzival sveho strikackoveho hobby a nastesti nic neodnasel tak ho mazlicci pouze vzali mezi sebe a jako zabehlou ovci mi ho dopravili az k bytu kde ho drzeli v sachu cca 4 hodky nez jsem si ho prebral.opravdu byl zajimavy pohled na jeho i jejich vyraz kdyz se fetacek byt sebemene pohnul.
jeste k tomu vysvetlovani rodicum.to co napisu je krute ale zakon city neresi.zrovna tak jako je chovatel zodpovedny za sveho psa tak jsou rodice zodpovedni za sve nezletile deti.jestlize rodice nechaji max.sedmilete dite za tmy (pres den je areal totiz otevren a pejsci zavreni)) v klidu prekonavat dvoumetrovy plechovy plot tak asi taky nebude vse ok?s opilci to taky neni nic sloziteho.kazdy opilec jde cestou nejmensiho odporu tak kdyz ma moznost jit jinak tak proc by se skrabal na plot? (i kdyz je fakt ze opilci dokazi zazraky) :wink: :wink: :wink:
Odpovědět