Marocchi

Vše o brokovnicích
plchplch
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 27.8.2008, 14:07

Marocchi

Příspěvek od plchplch »

Má někdo zkušenosti s brk této značky,případně znáte někoho ,kdo ji vlastní? Děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2024
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Příspěvek od lovec »

Mal som Marocchi Zero 3 v prevedeni Sporting,s 71 cm hlavnami.Za tie peniaze dobra volba.
Dnes by som volil Marocchi D 100.Lepsie zamykanie,krajsi dizajn,ale samozrejme aj vyssia cena.
plchplch
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 27.8.2008, 14:07

Re: Marocchi

Příspěvek od plchplch »

plchplch píše:...
Skutečně nemáte nikdo další s touto zbraní zkušenost?
Prodejce tvrdí,že jich prodal několik desítek.
maco1590
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: sob 20.12.2008, 20:25
Bydliště: mikulasov LNV

Příspěvek od maco1590 »

zdravim..kde si zohnal to Marocchi zero?aka bola cenašak by si moholo tak odpoved na maco1590@azet.sk diky
tomas
Uživatelský avatar
lovec
Zkušený diskutér
Příspěvky: 2024
Registrován: pon 25.9.2006, 16:07
Bydliště: SK

Příspěvek od lovec »

Ak si sa pytal mna - v Zelenči pri Trnave,p.Jedlička 0905/248 478,u neho som kupoval Zero 3 Sporting.
maco1590
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: sob 20.12.2008, 20:25
Bydliště: mikulasov LNV

Příspěvek od maco1590 »

diky a aspon orientacna cena?dik
tomas
zekon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 06.9.2007, 17:55

Re: Marocchi

Příspěvek od zekon »

Chlapi prosím o radu. Chcem kúpiť brokovnicu na lov a šport tak +/- 80/20 cena +/- 1 000Eur max. strop 1 200.-
Bol som pozrieť Bettinsoli Diamond Hunter je to podľa mňa pekne spravená zbraň ale je na ňu počuť veľká kritika aj tu na tomto fóre ohladne spúšťového mechanizmu a pod., ale zase si hovorím že to boli možno len bolesti v začiatku výroby. Vyrábal by niekto zbraň s rovnakou chybou niekoľko rokov, keby vedel, že je tam problém ? Podľa mňa nie a urobil by nejakú modifikáciu čo predpokladám že sa stalo aj tu.
Dnes som bol pozrieť aj Marocchi Field ktoré je podľa informácií kvalitné a má dobrý servis, ale mne osobne vadí že nemá spojené hlavne v strede lištou tak ako som zvyknutý, ale len na konci. Ja viem že to určite vydrží, ale jednoducho sa mi to nepáči ide o pocit nič viac.
Takže vás prosím vyjadrite sa k tomuto môjmu výberu a prípadne mi poradte niečo čo zodpovedá mojej stanovenej cene, len mi prosím nepíšte, aby som našetril a kúpil Berettu, lebo sezóna začína za mesiac a na viac fakt nemám. Začínam lutovať že som predal to moje UB :-(
TIKKA T3 .308 Win. Meopta Meostar R2 2,5-15x56 RD 4K
Marocchi 03 Field 12/76
UB .308 Win. / 12 - 70
CZ 85 Combat 9 Luger
Slovenský hrubosrstý stavač
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199
Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Marocchi

Příspěvek od cejlon »

Jestli máš strop 1200eu. - cca 33 000tis kč, tak už tě dělí od skutečně dobré brokovnice 5 500kč.Koupit Browning Citori,nebo se podívat do komise.Do 1200eu seženež dobrou značkovou flintu z druhé ruky........
zekon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 06.9.2007, 17:55

Re: Marocchi

Příspěvek od zekon »

ja by som zobral aj z druhej ruky v slušnom stave ale už týždeň x hodín sedím u internetu a nemôžem zohnať vôbec nič. Ja neviem či je zrovna taká doba že nikto nič nepredáva alebo čo sa deje... Mám len obavu že za mesiac začne sezóna lovu kačen a ja nebudem mať s čím loviť...
TIKKA T3 .308 Win. Meopta Meostar R2 2,5-15x56 RD 4K
Marocchi 03 Field 12/76
UB .308 Win. / 12 - 70
CZ 85 Combat 9 Luger
Slovenský hrubosrstý stavač
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199
Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Marocchi

Příspěvek od cejlon »

Přidám pár odkazů z ČR:

http://www.promys.cz/komiszbrane.htm

http://bazar.zbran.net/hledej.php?typ=& ... list_od=20

Dobrou brokovnici zrovna teď nikdo velice neprodává.Je sezona a všichni střílejí.Ale třeba se něco do kačen objeví......
V tom promysu by ses mohl třeba i domluvit,aby ti z německa přivezli nějakou jetou Berettu ,nebo Browning s chokama do těch 33 tis.
A nebo je ještě možnost koupit něco z dražby v německým eGUN.de - Ale to nevím,jak se to dělá.Musel by ses poradit z někým kdo má zkušenost.
zekon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 06.9.2007, 17:55

Re: Marocchi

Příspěvek od zekon »

toto ja poznám ja más spústu odkazov na rôzne i bazáre akomis ale momentálne nič nie je na predaj a nechať si priviesť len tak flintu ktorú si v živote ani nedržal v ruke ani si ju neočahal to asi nie... pôjdem asi do toho Marocchi + objednám ešte externé chocky a uvidíme. Predajca mi tvrdil že májú vcelku dobrý servis a nie je problém s dodávkounáhradných dielov keby niečo do 3-5 dní a je na to záruka takže uvidíme len by ma zaujímalo či to Marocchi niekto má a aké má skúsenosti...
TIKKA T3 .308 Win. Meopta Meostar R2 2,5-15x56 RD 4K
Marocchi 03 Field 12/76
UB .308 Win. / 12 - 70
CZ 85 Combat 9 Luger
Slovenský hrubosrstý stavač
plchplch
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 27.8.2008, 14:07

Re: Marocchi

Příspěvek od plchplch »

Mám ji Zero 3 sporting
,(cca 35t) a jsem spokojen, vystříleno něco přes 2tis.ran. Pokukuji po řadě 100, osobně mi vyhovuje více než Bereta. Doposud jsem se nesetkal s nikým ,kdo by ji hanil. V této době by již měly mít zkušebnu na ocel. Pokud však chcete Browning jděte do GTS cena je však někde jinde. Martínek zbraně ji měl v ceníku před nějakou dobou. Přeji dobrý výběr a spokojenost.
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199
Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: off topic

Příspěvek od cejlon »

....ano,Browning GTS Special 76cm mám pouze na asfalťáky.Jelikož jsem vyšší postavy a delších rukou nechal jsem si pažbářem vymodelovat pořádnou pistolovou rukojeť a délku a tvar pažby na disciplínu skeet. Povrchová úprava je udělána ze speciální receptury na bázi včelího vosku a lněného oleje nanášená samozřejmě ručně.
No,je to můj milášek.....proto všude a rád kážu Browning:-)
zekon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 06.9.2007, 17:55

Re: Marocchi

Příspěvek od zekon »

chlapi neviete niekto náhodou koľko u vás stojí Marocchi mod. 99 ??? neviem to nikde nájsť.. za info dík..
TIKKA T3 .308 Win. Meopta Meostar R2 2,5-15x56 RD 4K
Marocchi 03 Field 12/76
UB .308 Win. / 12 - 70
CZ 85 Combat 9 Luger
Slovenský hrubosrstý stavač
plchplch
Nový návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: stř 27.8.2008, 14:07

Re: Marocchi

Příspěvek od plchplch »

Tato zbraň, pokud ke mi známo, se nedováží do ČR ani SR. Lze si ji objednat k individuálnimu dovozu jen u výrobce ,je totiž vyráběna podle požadavků zájemce. O ceně lze jen spekulovat. Řada 100 se pohybuje někde okolo 80tis.Kč. a výš.A 99 je ruční práce v úpravách a rytině. Možná by Vám poradili v Detexu ten Marocchi dováží.Jen připomínka Marocchi je součástí koncernu CD Europe a taktéž vyrábí lovecké zbraně řady Finn, takže polemika o Finské zbrani je mimo ,jde jen o koncepci a dkumentaci. CD Europe vyrábí základy pro mnoho dalších Italských puškařů.www. marocchiarmi.it tam se lze přímo dotázat.
Odpovědět