Bettinsoli Daimond lux 12-76

Vše o brokovnicích
Hynek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 171
Registrován: stř 29.11.2006, 12:48
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Bettinsoli Daimond lux 12-76

Příspěvek od Hynek »

Zdravím, máte někdo zkušenosti s touto kozlicí??
Nedávno jsem jí měl v ruce a celkem mě oslovila, zpracování velmi dobré, jemná rytina decentní zlacení, celkem sluj?né dřevo.
Hlavně se mi líbí, že jí mají na skladě i pro levé rameno, což je můj případ...
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

máš to v SZ
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199
Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Story

Příspěvek od cejlon »

Je to průměrná zbraň za nadprůměrně vysokou cenu,která neodpovídá kvalitě.Zakoupeno u Řeháka v České Třebové.Po dvou letech užívání se rozletoval hlavňový svazek a spouš»ový mechanizmus nebyl Rovněž v pořádku.?la na opravu 26.3.2008.Zbraň už bohužel nebyla v záruce.Do této chvíle se mi zbraň nevrátila v takovém stavu v jakém bych potřeboval.Pánové Řeháci měli několikrát snahu mi zbraň nějakým způsobem předat a celé zále?itosti se zbavit,ale vždy jsem narazil na problém,který vedl k mému odmítnutí zbraň převzít v takovém stavu,v jakém mi byla nabízena.
pažbu zbraně jsem měl odborně upravenou,prodlouženou a perfektně dolícovanou s botkou od výborného pažbáře z Pardubic.Úprava mě přišla na 5.000tis korun.
Nové hlavně asi pět,nebo šest měsíců vyráběli v Itálii.
Opravu spouš»ového mechanismu údajně prováděla firma KOZAP,která je výhradní dovozce Bettinsoli.jelikož oprava vyžadovala vstup do spouš»ového mechanismu,bylo nutno nalícovanou botku sejmout.Přes Řeháka jsem dokonce posílal tel. číslo na onoho pažbáře,aby poradil,jak nalepenou botku sejmout s co nejmenšími následky a aby se dala znovu použít.Jestli někdo v Kozapu s pažbářem mluvil o tom pochybuji.Botka prý byla asi znehodnocena zákrokem ,,techniků" v Kozapu.
Řehák tedy nabídl flintu s nenapasovanou botkou-originální botkou Bettinsoli.Vím,že na prodlouženou pažbu nebude zcela jistě pasovat originální botka.Tak mu říkám,že chci pažbu s napasovanou botkou a je mi jednou s jakou.Na té původní za 1500kč netrvám.Tak čekám další měsíc.
Po měsící,že už je to hotové.To bylo začátkem října.Přijel jsem tam,prohlížím si ,,odborně"nalícovanou botku panem Řehákem mladším a myslím si něco o praseti.Říkal mi,jaké mám štěstí,že je firma Bettinsoli tak dobrá,že mi zbraň spravily.Jinde by se semnou vůbec nebavily.
Začínám hledat chybu.Hlavňový svazek je nový.Už navrhuji,že si flintu převezmu,ale ouha.Čoky,které jsou v nových hlavních nejsou zhodné s čoky,které mi zbyly doma z původních laufů.Řehák to okomentoval s úsměvem asi tak,že to je teda důkaz,že s tím v tý Itálii něco dělali a že to je jen obyčejná Bettinsoli.Co bych chtěl za dvacetosm....takovej šmejd...?e to po?lou do Kozapu,až ty čoky vyměněj.Odě?el jsem viditelně nasraný.Panům Řehákům to bylo k smíchu.
Uplynul další měsíc.Volá mi chlápek z Kozapu,až mu prý pošlu ty své zbývající čoky,že prej mi po?le novou pětku na ty nové hlavně poštou.Zbraň si vyzvednu u Řeháků byz čoků.
To? poslední vývoj.......
Na celé zále?itosti mě je líto toho,že mi flintu koupil můj táta k narozkám v dobré víře a teď musí sledovat tu ma?karádu kolem toho.Celou sezonu jsem bez flinty a ještě nevím,jak to dopadne.Tolik k Bettinsoli,jejím prodejcům,servisní dostupnosti a lidské ochotě ře?it problémy ku prospěchu zákazníka.

všechny vlastníky Bettinsoli Diamond Lux současné i budoucí zdraví Ale?
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

Nazdar nějaké foto toho rozletovaného svazku by nebylo?
Hynek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 171
Registrován: stř 29.11.2006, 12:48
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hynek »

Hm, zajímavý příběh...najde se ještě někdo s podobnýma zkušenostma?
Taky by mě zajímaly nějaké fotky toho svazku a hlavně té práce Řeháka mladšího s tou botkou...
Díky
kocourvbotach
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 137
Registrován: pát 21.3.2008, 12:07
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od kocourvbotach »

Mají ji tři moji známý a dvěma z nich to někdy nevystřelí první ránu ze spodního laufu.....jeden už se to pokoušel reklamovat a prodejce mu ůdajně řekl,že je flinta v pořádku.všechny koupeny v Jihlavě u Okouna. :wink:
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

po zkušenostech s kamarádovou na střelnici(maká mu v pohodě od roku 2004) a díky tomu že je v mém okolí víc zbraní bettinsoli jak kulobroky tak kulové kozlice jí budu mít asi za 14 dnu doma tak pak podám informace o spojenosti nebo zklamání. A ještě něco málo k reklamacím nikdy člověk neví jak dopadne kolega si pořídil berettu 682 a taky jí měl jednou v opravě se spouští hold někdy se něco nepovede
Hynek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 171
Registrován: stř 29.11.2006, 12:48
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hynek »

Tak už jí mám doma, v levostraném provedení, flintička je to opravdu povedená....i botka byla velmi dobře dopasovaná. Jako příslušenství tři kufříky. Jeden na zbraň, jeden na choky a poslední na čištění a náhradní sadu gumových botek.
Uvidíme jak to bude vypadat po prvních honech....
http://hynek1.rajce.idnes.cz/Brokovnice ... oli/#album
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

nazdar tak gratuluji já už se těším až jí budu mít doma taky :lol:
Hynek
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 171
Registrován: stř 29.11.2006, 12:48
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hynek »

ještě mě tak napadlo, jestli náhodou nevíte, jak je s Použitím této flinty pro střelbu S-ballem...
Jestli je to možné? Případně s jakými chokee???
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

Záleží na typu jednotný ale plný bych tam nedával i když výrobci tvrdí že to je v pohodě
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

tak už je doma tak uvidím jak se mnou bude kamarádit
http://fotoalba.cz/fotky/16678732
polda
Častý návštěvník
Příspěvky: 98
Registrován: čtv 09.10.2008, 19:53
Bydliště: Brněnsko

Příspěvek od polda »

ale to vypadá zatraceně dobře,ty rytiny na pažbě jsou origo? od výrobce?
Uživatelský avatar
Leon
Moderátor
Příspěvky: 2773
Registrován: sob 23.9.2006, 16:51
Bydliště: kousek od M.B.

Příspěvek od Leon »

ano je to od výrobce ale asi to je na objednávku nevím protože vím o několika jiných a ty to nemaj a kámoš z moravy mi řekl že pronás má kozap asi něco extra :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
sw_fox
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: pon 04.12.2006, 9:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sw_fox »

Kamarád měl tyhle postupně dvě, obě úspěšně vyreklamoval, pak si koupil berettu :-)
Sportovní střelba, myslivost, motorky.
Odpovědět