Brno Competition postřehy, názory

Vše o brokovnicích
Maus3r
Nový návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: ned 11.3.2012, 13:26

Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od Maus3r »

Zdravím všechny a prosím o nějaké vaše zkušenosti s touto zbraní.
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od motolada »

Dělá se ve verzi trap a skeet,pro vyznavče našich zbraní líbivá flinta.Měl jsem ji možnost vidět v akci.Bohužel nepředvedla se v dobrém,zda to bylo střelcem či zbraní neposoudím :wink:
zispo
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 374
Registrován: pát 15.1.2010, 6:13
Bydliště: jižní morava

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od zispo »

Mohl jsem si tuto zbraň vyzkoušet, kolega si jí koupil a používá jak na lov tak na sport. Je to nádherně zpracovaná zbraň a nádherně my sedla. na lov jsem ho viděl lovit huse a dařilose. Při střelbě se zbraň chovala klidně i příjemný zpětný ráz dobré lomení pažby. :D
jiprok
Nový návštěvník
Příspěvky: 24
Registrován: pát 15.7.2011, 10:20

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od jiprok »

Ty, co jsem viděl já a měl v ruce v podnikové prodejně v Praze - děs. Šína křivá, dřevo nelícovalo s kovem....Pěkná byla jen zakázková 802, ale když ji kamarád chtěl udělat pro sebe - dát lepší bodku ( nabídl i zálohu ), bylo mu řečeno, ať koupí a potom předělají s rizikem poškození. Šel jsem s kamarádem pro dvě, já koupil raději Sportinga kamarád Brovning cynergi. Jinak upozorňuji, že po zakoupení čehokoliv u CZ UB zapomeňte na nějaký servis. Potřeboval jsem něco k Sportingu dokoupit. Po telefonu mi sdělila, ať neotravuji, na E-mail ani neodpověděli a když jsem přišel osobně, tak naslibovali, že se ozvou a nic.
preparator
Častý návštěvník
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 24.12.2009, 9:41

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od preparator »

Tak co se týká servisu a zakazkových uprav je nutné odělit CZUB a Zbrojovku Brno. Měl jsem BRNO 802,1SPORT na které jsem si nechal dělat nějaké upravy a hned při první příležitosti mi bylo jasné že co se týká těhle věcí je NUTNE obejít prodejny CZUB i když tam zban byla koupená a kontaktovat přímo ZBROJOVKU BRNO kde mi vždy vyšli vstřic nebo se snazili nabidnout altanativní řešení.Ja vidím právě technickou podporu jako výhodu brokovnic z Brna oproti jim rovné konkurenci.
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od Petr1970 »

jako nechci bejt rejpal, ale neměla by to být samozřejmost? - když si koupím zbraň (v nějaké ceně) tak snad beru to že mi na přání něco dotáhnou, za peníze předělají atd... podle ceny...

to je problém českých zbrojovek - Nikdy (s N) si nekoupím cz75, s přístupem ke koncovému zákazníkovi je to tragédie, o jiných problémech nemluvě...
když poslouchám tyhle historky a omluvy, to mi hlava nebere.... u ruských flint chápu - cena vládne.. u super-drahých chápu-za 200 000,- dostanu i kšiltovku... ale co předvádí čeští výrobci zbraní...
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
johanes1
Častý návštěvník
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 15.4.2010, 23:08

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od johanes1 »

Ivo Hilšer (tovarni strelec zbrojovky) se s touhle flintou stal loni mistrem republiky v discipline skeet a obsadil 6. misto na svetovem poharu v Pekingu. Takze s flintou asi nic spatneho nebude. Samoszrejme, pro spickove vysledky bude potrebovat individualni prepazbeni, coz ovsem plati stejne pro Berettu nebo Browninga.
jiprok
Nový návštěvník
Příspěvky: 24
Registrován: pát 15.7.2011, 10:20

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od jiprok »

To je možné, jen předpokládám, že když něco potřeboval k pušce tak to dostal a zadarmo. Já to chtěl zaplatit, i přesto se na mě vyprdli. Poptával jsem se kamárádů z USA a tam tento přístup k zákazníkovi není možný. Jen nevěřícně kroutili hlavou.
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od Petr1970 »

otázka jak moc měla ta flinta továrního střelce shodné s běžnou na krámě (z kolika vybíral) a kolik do toho bylo investováno času-energie-peněz ladění...
obvykle tohle normální kupec nemá šanci dostat, u českých firem i kdyby si chtěl zaplatit :D
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
krysar76
Nový návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: stř 15.4.2009, 14:08

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od krysar76 »

Pro ty kdo uvažují o koupi - Včera jsem tuto zbraň viděl v prodejně v Č. Budějovicích (jeden z GOLD partnerů ČZ) v akci za 29.900. Akce platí pro mladé střelce do 29 let ( na můj dotaz jak moc ten věk berou vážně, mi sdělili že vypadám docela mladě, prej na takových 28 a něco 8) ) Za ty prachy nová flinta, to mi přijde jako dobrej kup.
kajinek.sniper
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 138
Registrován: úte 01.6.2010, 17:12

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od kajinek.sniper »

Tak si ji kup :D
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od motolada »

strílí sní 2 kolegové,stížnosti žádné,v 71 cm a vnějšími čoky univerzální sportovní zbraň
petjan
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 488
Registrován: sob 31.12.2011, 14:08
Bydliště: štětí

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od petjan »

Dnes jsem byl na střelnici, a to Brno tam má jeden kolega. Moc hezká flinta, jen na můj vkus moc dřeva. Co mě ale zarazilo, byla povrchovka, má ji tuším 14 dní a už ji má orezlou. Povrchovka fakt ni moc.Chlapi koukali do komory a taky rez. Říkal, že ji namazal a stejně to nepomohlo. Před tím měl myslím rusandu a ta prý nerezla. Taky začištění hran na dřevě, normálně byly vidět otřepy. Hezká flinta, ale odfušovaná.
ZP 16x70/16x70
Brno 500 8x57JRS/20x76
Sabatti SKL 98 10,3x60R /270 win
Uživatelský avatar
kojot
Zkušený diskutér
Příspěvky: 860
Registrován: úte 04.9.2007, 7:03
Bydliště: okres Blansko

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od kojot »

To Brno ani omylem. Za ty peníze je to silně předražené železo vzhledem ke kvalitě materiálu a zpracování. Mimochodem, Zbrojovka loni vyprodávala brokovnice s komorou 12/89 určené pro Ameriku okolo 10 tis., tak moc šly na odbyt....... Vypadá sice z dálky pěkně (hlavně dřevo z dílny mistra Štěpánka), ale po zkušenostech s kulobrokem stejné modelové řady pravím znovu: ani omylem.
Kdo netermí s námi, termí proti nám
Lipes
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: pon 30.4.2012, 20:34

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od Lipes »

Takže chlapi taky se rád zapojím,předem říkám že s ní mám VÍCE než jen zkuženost že jsem ji držel a střelil si z ní. Zrovna říkám že Ivoš,i Mira Matějík jsou mí kolegové kteří jsou na výborné úrovni. Mám ji 3tí sezónu a přes 30tisíc vylítáno našim střelivem SaB 24trap sport. jediné co se dělo nebo nedělo byl prasklý úderní.jinak nic a nic jiného se stím neděje. To, že někomu nešla povrchovka musí být mylný kus,u mě žádný problém,akorát nečištěním se mi trošku připekl chok a nechtělo se mu ven. tak se vyndal ve dvou pořádně vše vyčištěno a funguje,dotahuji prstama bez problému. Flinty jsou dobře řešené. jednoduché vyměnění úderníku, teď popravdě za jak dlouho kdokoliv z vás vymění úderník na beretě brovningu bajkalu úderník?? já to udělám za maximálně 2 minuty a to když mi spadne šroubek a hledám ho!! čelní deska je moc chytře vymyšlená. a na to jestli má ivoš přepažbený odpovídám s klidnou hlavou že ano,každý znás má po 2 letech pažbu dělanou na "hubu". a ať mi nikdo nevykládá že když si koupím perazzi za 200tisíc hned umím střílet. pokud člověk střílet neumí nepomůže mu ani svědcená voda,musí se učit s jakoukoliv značkou zbraně ale základ mít musí..na otázky jakéhokoliv tipu zodpovím :-))
Odpovědět