Brno Competition postřehy, názory

Vše o brokovnicích
motolada
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1290
Registrován: úte 18.1.2011, 14:34
Bydliště: Jižní Morava

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od motolada »

Kde sis tu bažbu nechal dělat a co to stojí?Já v Brně u p.Zmoraye,cena asi kolem 1800.Jen mě ji předělal pro leváka,vyfrézoval úchop pro palec a odřezal lícnici.Stále je ale rovná bez nějakého vybočení takže i pro praváka.
Lipes
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: pon 30.4.2012, 20:34

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od Lipes »

Dělal nám to filip škrabálek z tvarožné,moc krásný pažby s dokonalou skresbou ořecha ceny bez fingerstopu je 10 000 a s fingerstopem za 12 000:-) ale nevím jak to má teď asi bude na roztrhání....i dovažuje aby zbraň byla vyvážená jak každý individálnbě potřebuje... supr přístup,cokoliv jsem si tam vymyslel mi tam udělal,a ještě k tomu sme si celkem dobře pokecali,probrali myslivost a takové... fajnový chlapík
Toma
Zkušený diskutér
Příspěvky: 622
Registrován: úte 13.11.2007, 10:37

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od Toma »

Z Tvarožné okr. HO?
Lovec zabíjí jednou ranou.
Lipes
Nový návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: pon 30.4.2012, 20:34

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od Lipes »

tvarožnái okres brno venkov? asi je to brna směr na vyškov :-)
munition
Nový návštěvník
Příspěvky: 23
Registrován: stř 19.6.2013, 19:47

Re: Brno Competition postřehy, názory

Příspěvek od munition »

Rád připojím také svoji zkušenost s Brno Competition Skeet. Půjčuju si ji od známého na střelnici skoro každý týden. Mám z ní vystřeleno zhruba 1000-1500 ran na loveckém kole. Podle mě výborná a hezká flinta, krásné výběrové dřevo na pažbě, které nejde ergonomicky nic vyčíst. Vyvážení je taky dobré. Celkově flinta, která mi sedla. Jinak ji ten známý půjčuje na střelnici i komerčně a flinta má za tři čtvrtě roku najeto cca. 19000 ran. Na baskuli ani na ostatních částech zbraně to není nijak poznat. To je myslím velmi dobré vysvědčení, co se týče kvality materiálu.
Odpovědět