Fabarm ELOS C Sporting

Vše o brokovnicích
cejlon
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 199
Registrován: pon 02.10.2006, 9:54
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabarm ELOS C Sporting

Příspěvek od cejlon »

Tak vidíš, dobře to dopadlo. Máš flintu na celý život. Pokud si ji necháš, tak neproděláš.
Jiří
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 101
Registrován: úte 30.1.2007, 13:56

Re: Fabarm ELOS C Sporting

Příspěvek od Jiří »

Zdravím znalce fabarmu. Střílíte někdo se sportingem z levé strany? Jak vám pasuje originál pažba se stavitelnou lícnicí? Viděl jsem jí na prodejně a celkem mi pasovala i když původní pažba s lícnicí ve tvaru V není tak pěkná jako nová ve tvaru U.
Brok je brok, ale první kule bere.
Uživatelský avatar
curil
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 384
Registrován: pát 09.1.2009, 13:08

Re: Fabarm ELOS C Sporting

Příspěvek od curil »

máte někdo fabarm axis field?
johnyc77
Zkušený diskutér
Příspěvky: 763
Registrován: stř 07.5.2008, 11:07
Bydliště: Západní Čechy

Re: Fabarm ELOS C Sporting

Příspěvek od johnyc77 »

Pořídil jsem si Fabarm Elos C sporting a střílím na levou stranu.. Stavitelná lícnice se dá vyhnout, jakým směrem potřebuješ.. Mně to vyhovuje.
Teď mám spíše problém s vyhazovákem spodní hlavně. Ze začátku vyhazoval nabojnice bez problémů a teď ji nevyhodí, ani nepovystrčí. Pružinu jsem zkoušel, ta je v pořádku. Je zvláštní, že když zbraň rozeberu, tak je vyhazovák normálně vyhozený. Nevíte, kde by mohl být problém??
Johnymad
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 18.12.2014, 12:36

Re: Fabarm ELOS C Sporting

Příspěvek od Johnymad »

Trochu tohle vlákno oživím. Přidám pár zkušeností pro ty co se rozhodují koupit brokovnici na střelnici. Také jsem měl velké dilema. Koupit ten nejnižší model od renomovaných značek. Nebo nějakou lepší řadu od méně znamé firmy. Hodně jsem toho přečetl a nakonec vyhrál Fabarm Elos C sporting. Krytí rovnoměrné, stavitelná lícnice je také velké plus. Mám ji 3tím rokem. Nikdy žádný selhač. A to střílím jenom SellBell. Mám z ní nastříleno cca 2500 ran. Není to zatím nijak reprezentativní vzorek, ale zatím velmi spolehlivá flinta. Kvalita ceně opravdu odpovídá. Kdo se rozhodne pro tuhle flintu tak neprohloupí, no ale nakonec ono je to vše o těch rukách :-)
Johnymad
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 18.12.2014, 12:36

Re: Fabarm ELOS C Sporting

Příspěvek od Johnymad »

Menší update pro ty co přemýšlí o fabarmu. Máme 2018..pořád vlastním Fabarm Elos C sporting. Pořád s ním chodím na střelnici. Střílím ted víc než před 4-5 lety. Víc mě to baví a hypotéka je splacená :-) Odhadem se blížím někde k 15 000. Žádná závada. žádný selhač. Pořád to není 200 000, ale na takové to stříení pro zábavu je to naprosto super flinta.
Uživatelský avatar
roman200
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 267
Registrován: čtv 19.11.2015, 12:49
Bydliště: Plzeňsko

Re: Fabarm ELOS C Sporting

Příspěvek od roman200 »

Jsem rád, že máme další zkušenosti s touto zbraní. K vánocům si chci pořídit sportinga na takové to rekreační střílení. Původně jsem si myslel na ATU, ale tu jsem zavrhl po konzultacích s lidmi kteří už si prošli tím vývojem, že měli levnou zbraň a za rok - dva jí vyměnili za značkovou. Tak jsem se rozhodl, že bych pořídil, něco pro nás ve střední třídě.
Ve výběru jsou dvě, Redolfi EOS Sporting, nebo právě Fabarm ELOS C Sporting. Jednu má kamarád (max. spokojenost) a druhou si jedu v týdnu osahat do Plzně, vzhledem k nařízením naší milované EU, bych se přikláněl k tomu Fabarmu. Hlavně s ohledem k jeho hlavni a choke TRIBORE http://www.fabarm.com/web_eng/caratteri ... io.asp?i=1, které umožňují používat pro ocelové broky nad 4mm větší choke, než 1/2.
Mé původní uživatelské jméno je roman300...
CZ 550 9,3x62; ZG47 8x57JS; CZ550 300WM; BAR II 270W;;12/70;12/76;45ACP;.38Spl
Odpovědět