Beretta 686 White Onyx Sporting versus Browning 525 sporter?

Vše o brokovnicích
Murka
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: pát 20.4.2012, 9:49

Re: Beretta 686 White Onyx Sporting versus Browning 525 sporter?

Příspěvek od Murka »

lakrumacek12 píše:Určitě to GTS to nemůžeš s tou berettou srovnávat jestli máš peníze na toho browninga tak bych o tom vůbec neuvažoval,ale stojí už kolem 87000kč.Ta beretta je taky pěkná koukal jsem na ní taky a chceš to s hlavněma 71cm,ještě bych to přehodnotil jestli s tím budeš chtít chodit na kachny tak by byla lepší ta 76.Můžeš ji víc využít střelit trap na střelnici a odstřílíš s tím i skeet.O těch 5cm to už není zas až tak moc skoro to nepoznáš,brát ji jako lesačku do houští to by bylotý beretty škoda,ale jak chceš :D
Asi jsem to spatne napsal GTS Special stoji "jen" 56tis, model GTS Elite je za 87, tam uz je vyberove drevo, rytina... Ted strilim s Baikalem IZ 27 12/76 resp Spartenem (hezci drevo a rytina pro US trh) hlavne 71cm. Kaceny uz mam vyzkousene, celkem uspesne. Trap take docela jde, ale jsem uplny zacatecnik. Proto chci univerzalni flintu, kterou muzu vzit na strelnici i na hon. Do lece si necham rusacku, tam urcite peknou flitnu tahat nebudu.
lakrumacek12
Nový návštěvník
Příspěvky: 12
Registrován: pát 27.9.2013, 18:43

Re: Beretta 686 White Onyx Sporting versus Browning 525 sporter?

Příspěvek od lakrumacek12 »

No tak hlavně 71cm máš.Vem to s laufem 76 cm nic nepokazíš a dosáhneš dál.Taky začínám a doma mám loveckou zbraň s délkou hlavně 71cm,ale na sportovní střelbu bych tě délku hlavně 76.Mám v hledáčku Berettu SV10 Prevail I Sporting nebo B525 Sporter 1 a nemůžu se pořád rozhodnout chci vyjet do krámu osahat obě dvě a pak jednu z těchto zbraní vyberu.Třeba se někdo připojí do diskuze a poradí proč preferovat jednu či druhou.
lakrumacek12
Nový návštěvník
Příspěvky: 12
Registrován: pát 27.9.2013, 18:43

Re: Beretta 686 White Onyx Sporting versus Browning 525 sporter?

Příspěvek od lakrumacek12 »

Ještě se mi zamlouvá Beretta SV10 Prevail I Sporting nemáte někdo na ni nějaké reference?
357sig
Nový návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: sob 13.8.2011, 14:21

Re: Beretta 686 White Onyx Sporting versus Browning 525 sporter?

Příspěvek od 357sig »

Ahoj.
Dva moji kamarádi si Prevail I Sporting koupili loni v Berette v Sudickém Dvoře.
Střílejí hlavně trap občas parkúr. Zatím vystřeleno odhadem 5tis. a zatím jsou spokojení,
žádná závada. Oba mají hlavně 76cm. Vcelku hezká zbran, někomu u ní vadí lovecká rytina.
jeleva
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 12.6.2014, 3:45
Bydliště: Opavsko

Re: Beretta 686 White Onyx Sporting versus Browning 525 sporter?

Příspěvek od jeleva »

Ahoj, sv10 prevail jsem koupil loni v Sudickém dvoře, 76cm hlavně, 5 choků. krásné dřevo a čistá baskule, jen s nápisem beretta a prevail, pokud vím, tak rytý je model sv10 perenia (ale možná se pletu a jsou i ryté prevaily), na sport a ani na myslivost rytiny nepotřebuješ, jde o to aby zbraň fungovala a hlavně seděla. Jinak se zbraní jsem spokojen, zatím vystřeleno cca 500 ran ez závady a výsledky se už taky zlepšují oproti baikalu. A jestli Beretta nebo Browning??? těžko říci každému sedí něco jiného, co sedí Tobě si musíš zjistit. Ale jistotou je, že komu jsem na střelnici Prevailku pujčil, tak ji chválil že sedí a je příjemná a to spousta z nich byli zarytí browningáři....
CZ 550 LUX .308win+Meopta 3-12x50RD
Brno arms Fox2+zeiss 6x
CZ 455 LUX + Fomei 6x42
Beretta SV10 Prevail

Český fousek
Chassin the Trane
Častý návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 23.5.2015, 20:02

Re: Beretta 686 White Onyx Sporting versus Browning 525 sporter?

Příspěvek od Chassin the Trane »

kajinek.sniper píše:No starší znamená ne moc střílenou :D stáří není parametrem opotřebení. Kdyžtak PM.
Každá zbraň z druhé ruky je málo střílená. Baví mě ty stále se opakující inzeráty "vystřeleno 300 ran".
Odpovědět