střelecká kulová škola

Vše o střeleckých dovednostech nutných k lovu
Odpovědět
Herkul
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 149
Registrován: pát 02.11.2007, 8:45

střelecká kulová škola

Příspěvek od Herkul »

Ahoj všem, mám asi pro někoho zvláštní dotaz. Čím jsem starší, tím víc zkouším všechno možné a letos mě napadlo, proč se nezúčastnit nějakých závodů. Má to ale velké ALE. Potřebuji se naučit techniky a trochu něco nastřílet. Bohužel jsem omezen na Prahu (práce, děti...). Můj dotaz: víte někdo o nějaké škole, nebo někom v Praze, kdo by mě v tomto mohl vést a rovnou řekl, hele vykašli se na závody, moc se ti klepou ruce a nebo naopak:-)... Každopádně si jen tak nikam netroufám a nerad bych hned kupoval flintu... když bych k tomu nakonec neměl vlohy. A dokonce si myslím, že tato průprava by mi neuškodila!! Na střílení jen tak do papíru z lavice a na myslivost mé zkušenosti sic možná stačí...ale závody jsou jiná liga:-) a také bych se rád němu přiučil.

Díky moc
Sam60
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 128
Registrován: stř 12.6.2013, 6:35

Re: střelecká kulová škola

Příspěvek od Sam60 »

Není to škola ale střelnice kde si můžeš vzít instruktora, vlastně instruktorku Bohdana Lukeš Milcová- střelnice Placy. Mě hodně pomohla a má velké závodní zkušenosti. Je to kousek od Prahy po dálnici.
crif
Zkušený diskutér
Příspěvky: 606
Registrován: pát 07.3.2014, 20:12

Re: střelecká kulová škola

Příspěvek od crif »

Ano, Bohdana je velmi šikovná a talent na střílení ji dal nevím kdo. Velmi šikovná ženská. Určitě poradí.
Uživatelský avatar
tonny
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 402
Registrován: úte 29.11.2011, 10:49
Bydliště: Břeclav

Re: střelecká kulová škola

Příspěvek od tonny »

Bóďa je hodně šikovná. Táta vedl skvěle obě dcery.
Jinak na závodech se nejlépe naučíš, odkoukáš, zeptáš se.
Odpovědět