Prodejci zbraní a střeliva, puškaři aneb šmejdi či poctivci?

Vše o střeleckých dovednostech nutných k lovu
Odpovědět
František Fořt
Věčnej rejpal ;-)
Příspěvky: 662
Registrován: pon 09.10.2006, 11:25

Re: Obchody po Praze

Příspěvek od František Fořt »

Klouda napsal: B.V.S Slezská
Docela slušnej obchod, s dobrejma cenama, chvílema trochu chaotické ale dá se to. Obsluha jinak příjemná a snaživá. Tenhle obchod je spíš ale dost do military apod.


No mě to nedá, abych napsal něco k tomu BVS. Koupil jsem si u nich dvě pušky a vagón munice a další věci. Pak jsem dvakrát chtěl něco jiného, měli se ozvat a nikdy nic. Pak jsem chtěl koupit více pu?ek a chtěl možnost si to někde prohlédnout a tak - poslali mě do pr.... Prej jen to co je na krámě. Tak jsem jim řekl, že kdybych chtěl těch pu?ek tisíc, že by se chovali jinak. A ten jejich jednatel mi řekl: přesně tak! Neuvěřitelné! Prostě ČR. takže pokud od nich nechcete vlak zbraní, tak je nezajímáte. Zákazník, který tam nechal jen 15-20 tis je nic. Nezájem. Jak známo BVS je fízlovská firma.
Ten prodavač Lubo? se chová ochotně, ale to je všechno.
Jirka83
Zkušený diskutér
Příspěvky: 566
Registrován: sob 16.6.2007, 19:15
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka83 »

Ahoj,
do B.S.V. moc necodim, takže těžko můžu přispět, když cokoliv potřebuju, tak mam osvětčený puškařství v Mariánský ulici Zdeněk Nevoránek, Je příjemnej, dokáže poradit a hlavně, když čloěk ví, co chce, tak mu to i sežene a zavolá aby si pro to přijel, prostě myslim, že se jedná o korektní přístup...
Uživatelský avatar
jakub203
Zkušený diskutér
Příspěvky: 507
Registrován: sob 06.1.2007, 1:14
Bydliště: Forest....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakub203 »

Ohledně BVS ve Slezké mám zatím pouze positivní zkušenost. Právě v tomto krámku jsem si koupil svou novou "milenku" Remington 700. Je pravda že krámek nepůsobí dvakrát poutavým dojmem a spíš připomíná vete?nictví ale přístup prodavačů byl velmi ochotný a milý.
Ale navštívil jsem tento obchod pouze dvakrát, poprvé právě když jsem kupoval Remingtonku a podruhé botku na kamarádovu kulovnici a pokaždé byly moje dojmy positivní avšak s negativním vnímáním "uměleckého dojmu".
když ale porovnám Kettnera v Brně kde aran?má připomíná pokoj loveckého zámečku s velmi arogantním přístupem obsluhy a BVS mám jasno.

Detex: v Husitské jsem navštívil několikrát (mám to blízko kanceláře) a bohužel zkušenost s oběma pány je tristní. starší chlapík je takový bodrý strýček s vlezlými a až příliš familiérními sklony ale v zásadě se snaží být milý. Nejsem expert přes zbraně ale rozhodně na mě nedělá dojem odborníka, tento pocit se při jím provedené prezentaci zbraní změnil v jistotu - a to jsem o Ticce velmi uvažoval.
Druhý týpek (nenapadlo mě lepší přirovnání) má asi roli "zlého poldy" a působí velmi nesimpatickým dojmem, dojem se záhy mění v jistotu poté co ho požádáte o cokoliv.......
Blaser R93 Profesional 9.3x62, Schmidt&Bender Zenith 2,5-10x56
KB Retter Gaildorf 7x57R/16 Zeiss Diavary 1,5-6x36
Merkel 40E 12/70

"ALEA IACTA EST..."
František Fořt
Věčnej rejpal ;-)
Příspěvky: 662
Registrován: pon 09.10.2006, 11:25

Příspěvek od František Fořt »

V BVS je to tak, člověk tam jde až když už opravdu není možnost ..... :(
Naposledy upravil(a) František Fořt dne čtv 14.7.2011, 17:37, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Shiva
Expert na zbrane
Příspěvky: 1170
Registrován: pon 25.9.2006, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva »

Tak tomu rikam slusna reference. :-)
Nepište soukromé zprávy, pište na mail: lovectvi@sniper.cz
František Fořt
Věčnej rejpal ;-)
Příspěvky: 662
Registrován: pon 09.10.2006, 11:25

Příspěvek od František Fořt »

NJN, co bych pro BVS, kteří doslova čpí ochotou, neudělal ..... :D
Naposledy upravil(a) František Fořt dne čtv 14.7.2011, 17:41, celkem upraveno 2 x.
Jirka83
Zkušený diskutér
Příspěvky: 566
Registrován: sob 16.6.2007, 19:15
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka83 »

Já nřele můžu doporučit Zdendu Nevoránka v Mariánský ulici v Praze... Podle mě dost dobrá práce za slušnou cenu...
Uživatelský avatar
jakub203
Zkušený diskutér
Příspěvky: 507
Registrován: sob 06.1.2007, 1:14
Bydliště: Forest....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakub203 »

To FF: tvojí zkušenosti je mi velmi líto ale oproti tomu ta moje je jenom positivní opřená o ztři kulovnice a tři brokovnice které jsem zde měl na servis a chodí bez problému. Stojím si i nadále za tím co jsem na adresu pana Slaniny napsal....
Blaser R93 Profesional 9.3x62, Schmidt&Bender Zenith 2,5-10x56
KB Retter Gaildorf 7x57R/16 Zeiss Diavary 1,5-6x36
Merkel 40E 12/70

"ALEA IACTA EST..."
František Fořt
Věčnej rejpal ;-)
Příspěvky: 662
Registrován: pon 09.10.2006, 11:25

Příspěvek od František Fořt »

to Jakub203:
Mě to nedá, abych ti nenapsal, že je štěstí, že jsi tam měl své zbraně na servis, jak píšeš a ?es nepotřeboval opravdu něco "udělat".
klouda
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 410
Registrován: úte 13.2.2007, 12:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klouda »

Zdravím, v pátek jsem se ocitl v Norimberku a tam jsem shodou náhod narazil na obchod Frankonie...to byla paráda, tři patra...v 1. patře takový to lepší hadry..tyrolský kamizolky, výbava pro (jak já říkám) salónní myslivce atd. 2. patro plné kvérů, dalekohledů, puškohledů..hned u vstupu měli obrovské tablo SaB :P , v přízemí byly pořádný boty, hadry do lesa atd...takovej obchod jsem v čechách ještě nenavštívil..třípatrovej supermarket pro myslivce,
ps: v jejich katlogu jsem narazil na, díky našim zákonům, nezvyklou věc, tak to sem dám, jen tak pro zajímavost:

Obrázek
.22, .243., 7x57, 8x57IS, 9mm, 16/70, 12/76
ČENDA
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 247
Registrován: úte 09.1.2007, 17:53
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ČENDA »

V Děčíně je prodejce Ing. Pavel Rambousek který zároveň i přebíjí podle toho co kdo chce a docela si ho pochvalujou. Sice já i když jsem u něj toho moc nenakoupil,jen nějaké ty patrony a řemen na pušku, tak i podle kamarádů můžu potvrdit,že je velice ochotný a pokud zrovna zboží nemá tak pro něj není problém to pro vás objednat a zavolat že to už přišlo abych si pro to dojel.Co se týká zbraní a střeliva má přehled a dokáže poradit.
CZ550FS-7x64 DOCTERclassic 8x56RD
Hubert
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 138
Registrován: ned 07.10.2007, 18:26
Bydliště: jižní Morava

Příspěvek od Hubert »

Velmi solidní je p. Martin Kouba v Uherském Brodě-kupoval jsem u něj kulovnici a kozlici.U kulovnice mi ladil spouš» a náběhový ku?el-samozřejmě grátis a na počkání:Ve Zlíně je p.Ry?avý-šikovný puškař,ale poměrně drahý a v Kroměří?i p.Weis(-sežene téměř vše a za internetové ceny). :oops:
"Je lepší padnout s rachotem,než vyhrát bez povyku,ke slunci žene nás už jenom síla zvyku."-Visací Zámek
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Příspěvek od precechtel »

To - Edde, nechci popichovat, ale proč sis nevzal nějaký na památku, kdyžs mohl? Syn momentálně uton má a naprosto ?pičkové kvality, pokud by končil, tak říkal, že jej zcela určitě asi ztratí... Tyto utony se nedají srovnávat s tím, co je v obchodní síti. Z obchodní sítě bych ani uton nechtěl. Myslím, že má spíše smysl dát si inzerát a koupit jej od nějakého veterána.
politice a politikům zmar
precechtel
Zkušený diskutér
Příspěvky: 573
Registrován: čtv 07.12.2006, 20:11
Bydliště: olomouc

Příspěvek od precechtel »

Vylučuji, syn je velmi mladý a má zábrany. No a pokud by to mělo nastat, tak jeden pro něj a druhý pro mne.
politice a politikům zmar
Vojta
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1001
Registrován: pát 11.5.2007, 15:16
Bydliště: Královéhradecko

Příspěvek od Vojta »

Někde v předchozím příspěvku jsem chválil pana Ing. Radima Kozuba. Mám taky dojem, že jsem psal o jeho malé neznalosti času a že u něj něco trvá déle, než by mnělo. Mohu to znovu z osobní zkušenosti potvrdit. Poté co jsem od něj objednal novou kulovnici(byl jsem spokojený a zpo?dění o 3 týdny jsem moc neře?il), jsem si objednal od pana Kozuba další věc. Nejen, že ji shání 5 měsíců, ale poté co řekl, že ji sehnal, mně jí už 7 týdnů posílá!! takže na jeho adresu přidávám jednu ne příliš pozitivní skutečnost a to tu, že čas pro něj nehraje žádnou roli. Asi má dost zákazníků, protože by se otáčel jinak. Tuto zkušenost má i můj kamarád, který na kulovnici čekal měsíc. takže já už jsem obchody s panem Kozubem ukončil. už radši 14 dní nezvedá telefony, natož aby zavolal zpět, nebo zboží zaslal. :!: :?
Odpovědět