KJG strelivo

Vše o střeleckých dovednostech nutných k lovu
mako747
Nový návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: pát 07.6.2013, 13:42

Re: KJG strelivo

Příspěvek od mako747 »

Ondra píše:Mimochodem na trhu je už nástupce střely KJG - střela MJG. Nevím, čím se tyto střely liší, a tak se i tady nechám případně rád poučit.
Hej hej MJG je nástupca KJG. to mmáš pravdu a je to super strela. Treba skúsiť. Mako
CzAussie
Nový návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 25.1.2007, 17:58
Bydliště: Brno

Re: KJG strelivo

Příspěvek od CzAussie »

Odpověď k předešlé otázce je celkem jednoduchá. KJG - to K značí že strřela je vyrobena z "Kupfer" česky z mědi, a MJG je vyrobena z "Messing" tedy z mozazi.
Naposledy upravil(a) CzAussie dne úte 18.6.2013, 10:12, celkem upraveno 1 x.
mako747
Nový návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: pát 07.6.2013, 13:42

Re: KJG strelivo

Příspěvek od mako747 »

[quote="Ondra"]mako747: Zdá se mi, že ty už sám zkušenosti s KJG máš. Podělíš se? Mě tohle střelivo docela zajímá a nemám ve svém okolí nikoho, kdo by ho aktivně používal. Díky :wink:
PS: A případně i cenu, za kterou KJG kupuješ. To jsem nikde nenašel, všude jsem viděl jenom SAX. Dík.[/quot
Bol som pred dvomi týždňami U Lutza Mollera osobne a dohodli sme sa na výhradnom zastúpení našej firmy pre jeho strelivo pre ČRa SR. Mako Takže pýtaj sa čo chceš.
mako747
Nový návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: pát 07.6.2013, 13:42

Re: KJG strelivo

Příspěvek od mako747 »

CzAussie píše:Odpověď k předešlé otázce je celkem jednoduchá. KJG - to K značí že strřela je vyrobena z "Kupfer" česky z mědi, a MJG je vyrobena z "Messing" tedy z mozazi.
Presne tak, len nejde o to že guľka nie je vyrobená z čistej medi a čistej mosadze ale ide o špeciálne zliatinz ktoré si lutz necháva na zákazku u výrobcom presne odliať do surových tyčí, z ktorej sa guľky vyrábajú. zlaitina obsahuje med , olovo, cín, titán a kopec iných prvkov a čistota a obsah prvkon v základnom materály sa pohybuje v presnosti tisícin percenta. a v tom je celý základ úspechu. Sax nemá materiál taký aby tá guľka v tele obete vykonala takú prácu ako vykoná lutzova. Mako.
Odpovědět