Fotopasti

Signalizace, hodiny a jiná elektronická zařízení
Odpovědět
romann
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 108
Registrován: sob 26.1.2008, 17:31

Re: Fotopast

Příspěvek od romann »

Konipass ale hlavně si zjisti jak tam funguje pozáruční servis. Já mám od nich taky fotopast a teď asi po třech letech přestala fungovat tak jsem tam psal a bohužel pokuď není v záruce tak neopravujou.
konipasss
Nový návštěvník
Příspěvky: 12
Registrován: sob 21.5.2011, 7:15

Re: Fotopast

Příspěvek od konipasss »

romann píše:Konipass ale hlavně si zjisti jak tam funguje pozáruční servis. Já mám od nich taky fotopast a teď asi po třech letech přestala fungovat tak jsem tam psal a bohužel pokuď není v záruce tak neopravujou.
Zjišťoval jsem hned když jsem kupoval a odpověď je logická . Je to úplně stejně jako u každého elektronického zařízení. Fotopast obsahuje prakticky pouze jednu jedinou součástku a to základní desku. Na tom proste není co opravovat. Bud funguje nebo nefunguje . Pokud je to v zaruce tak se vyměňuje kus za kus a pokud je po zaruce tak se proste vyměněna nevyplati. Je to úplně stejně u notebooku mobilu fotaku atd. elektronické zařízení v hodnote do 5 tis je po třech letech provozu tak zastarale a ceny novych podobnych zařízení již cenově jinde ze se oprava nevyplatí. Nikdo v ČR vám po zaruce fotopast neopravi pokud je závada na základní desce což v 99% je a pokud ano cena za opravu bude blízko ceně úplně nové fotopasti . Pokud někdo tvrdí opak pak otevřené nemluví pravdu.
KelneeQ
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 102
Registrován: pát 01.2.2008, 18:10
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopast

Příspěvek od KelneeQ »

Máte někdo zkušenost s porovnáním Acorn 5210 a 6210? U obou se dá již koupit varianta s "neviditelným" 940nm přísvitem. Tak by mě zajímalo, jestli je tam nejaký rozdíl v kvalitě fotek pořízených tímto černým bleskem mezi jednotlivými modely a zároveň rozdíl v kvalitě videa (u 6210 HD), zda je znatelný? Zkrátka mi jde o to, jestli se ten cenový rozdíl vyplatí :-)
A pokud někdo víte o kamenné prodejně v Praze, kde mají model 6210 v té nové verzi (spodní kryt zelený a s přesahem kvůli zatékání vody), byl bych vděčný za informaci (Klidně do SZ, kvůli reklamě)
Děkuji!
Tikka T3 varmint 6,5x55 + Zeiss 6-24x56
ZH 324 7x57R/16 (Delta Titanium 2,5-10x56 SF), ZH 324 16/16, Fabarm Euralfa 12
Cz 455 Thumbhole (Delta Titanium 4-16x42)
bobik
Nový návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: stř 18.12.2013, 7:43

Re: Fotopast

Příspěvek od bobik »

Ten zelený kryt je teď už všude, informoval jsme se na to, když jsem potřeboval servis. 6210 mám s odesíláním a ty videa nevypadají špatně. Podívej se na youtube, tam bude dost záznamů. Hlavně nekupuj tam kde já. Podle odkazů z více fór je to tam normální praktika:(
egon
Častý návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: pát 31.7.2009, 20:28

Fotopast

Příspěvek od egon »

Dobry den , chci koupit fotopast do 4000kc a nevim jakou na neco uz jsem se dival ale radsi si necham poradit .Na nekterych je uhel 50 stupnu a nektery maji uhel 100 stupnua u nekterych je delka snimani 9m a nektere maji vice poradne se v tom nevyznam tak bych potreboval radu dik.
pindulin
Nový návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: pát 14.2.2014, 15:08

Re: Fotopast

Příspěvek od pindulin »

Když jsem před rokem sháněl fotopast pro bezpečnostní účely na barák, padla moje volba po intenzivním průzkumu na Acorn 6210 MM. Jenže jsem zároveň zjistil na stránkách ronburyswildlife.com, že má značné problémy s MMS modulem (SIM900 GPRS Modul) a jeho výroba byla dočasně pozastavena. Proto jsem na amazon.com raději koupil model 6210MC s tím, že si modul dokoupím později až výrobce problém vyřeší. Zatím stále čekám a zajímalo by mě, jestli někomu dodatečný GPRS modul funguje a jak úspěšně posílá fotky na mobil. Navíc, když jsem na stejných stránkách viděl rozdíl fotek nočního přísvitu v pásmech 850nm(červené-viditelné) a 940nm(modré-neviditelné), tak jsem raději zvolil staré dobré 850nm (osvit do 19.8 metrů vs. 10.7 metrů).
egon
Častý návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: pát 31.7.2009, 20:28

Re: Fotopast

Příspěvek od egon »

Zdravim chci si koupit fotopast do 3500kc a nevim jakou tak bych potreboval poradit dik.
wolverin
Nový návštěvník
Příspěvky: 23
Registrován: pát 25.1.2013, 18:40

Re: Fotopast

Příspěvek od wolverin »

Acorn MC s viditelným přísvitem-za rozumný peníze hodně muziky.A bacha na zloděje,na kmen pověsit jen přes noc,ve dne do svěšených větví,do ptačí budky,dutej pařez atd....
Uživatelský avatar
Michal_123
Zkušený diskutér
Příspěvky: 932
Registrován: úte 26.11.2013, 20:16

Re: Fotopast

Příspěvek od Michal_123 »

Ahoj,
můžete mi prosím někdo doporučit z vlastní zkušenosti fotopast? Aby fungovala i v noci a fotky uměla zasílat i na mail. A aby vydržela baterka, svítilo to dostatečně v noci a tak. Možná raději do interní pošty, prosím.
Díky moc
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Fotopast

Příspěvek od Petr1970 »

dovolím si oživit téma: jaké používáte nastavení odesílání? ted si hraju s jednou gprs pastí, super, jen chci nějak vyřešit aby mi to neposílalo fotky každouminutu (když už tam něco přijde)

nejde o data, ty jsou zadarmo, spíš abych neplejtval baterky zbytečně a za noc neměl 200 mailů jako dnes když jsem to namontoval a pes se furt hejbal:-)

jde o místa kde spíš pohyb zvěře (krmelec) a stačí mi jen přehled co kdy, nepotřebuju nějaký Animalplanet videa:-)

asi ta "jedna fotka po minutě" nebude to pravý - co používáte vy?
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
bohusR
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19.12.2012, 18:48

Re: Fotopast

Příspěvek od bohusR »

Používám 3 minuty, pokud máš dálkovou správu a nebude ti to sedět, spustím na mobilu Android aplikaci a nastavení Prodlevy PIR změním.
Posmiros
Pravidelný diskutér
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 02.8.2012, 12:48

Re: Fotopast

Příspěvek od Posmiros »

Zdravím, chtěl bych se zeptat někoho kdo má Acorn 5210 MG či 6210 MG, jde tam nastavit, aby fotopast fungovala třeba jen v noci od nějaký do nějaký hodiny? Sháníme něco do podniku, kde nám občas vyberou naftu, ale potřebuju, aby to fungovalo jen v noci, přes den nepotřebuji nahrávat a fotit podřízený pracovníky, ty si ohlídám sám :mrgreen: Díky
CZ 550 Standart .308 Win.- Meopta R1r 3-12x56 RD
CZ 557 Predator .308 Win - Pard NV008S
Bettinsoli Diamond Lux 12/76, 12/76
bohusR
Nový návštěvník
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19.12.2012, 18:48

Re: Fotopast

Příspěvek od bohusR »

Tak to se na Acorny s prominutím vykašlete:) ty časovače fungují naprosto nahodile. I Časosběr není moc přesný, nehledě nato, že sem tam nic nepošle... Neříkám že je to u každé fotopasti Acorn, ale už bych do nich nešel.
Petr1970
Zkušený diskutér
Příspěvky: 1867
Registrován: úte 26.1.2010, 9:46

Re: Fotopast

Příspěvek od Petr1970 »

viděl už někdo acorn 6310 v akci nebo nějaká "důvěryhodnější" recenze? uvažuju co pořídit, jestli acorn nebo UVision..
co sem měl v ruce jednoho acorna 6210 tak se mi to líbilo, ale viděl jsem jen denní fotky - jinak zpracování, velikost-malost atd.. to mi přišlo v pohodě

co u uovision je prý lepší tak přísvit?.. ale zase je to větší bedna...
ZKM 456
Fabarm Elos C
Beretta 682 special skeet (bez gold a bez E)
W-Vanguard, .308W, 4-16x50 Vortex PST
Uživatelský avatar
Zdenek41
Zkušený diskutér
Příspěvky: 3179
Registrován: ned 24.9.2006, 16:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotopast

Příspěvek od Zdenek41 »

Má někdo něco podobného..V současné době se krade snad vše..Tohle bych se snad ven asi už dát nebál..
Jen nevím co to umí,nafotit se dá ledacos.Maj jí na http://egun.de/market/item.php?id=5201976 za skoro až neuvěřitelnou cenu.Je to china...vím.
BolyGuard SG570.
Odpovědět